Jump to content

Genialni Admini. :-D


Jeremy Clarkson

Recommended Posts

Chciałbym aby praca adminiow na tym serwie została doceniona a.nie tylko skargi i skargi :-D Oni się poświęcają cały dzień grają i ogarniaja a nikt ich nie pochwali:-D Czas to zmienić :-P Z mojej strony chciałbym pochwalić Mazowieckiego Marcina za wprowadzenie genialnej atmosfery , Jimmiego za fachowość, oraz Haze za całokształt i sposób w jaki przemawia:-P Gratulacje Panowie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A Ja? :( heehe, w końcu jakiś fajny post dotyczący Administratorów servera :) aż miło się czyta takie posty, dziękujemy i do zobaczenia na DD2!

Pozdrawiam KreJJzoL.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam bardzo za niepełne dane chciałem zostawić coś dla innych :-D Trevor przepraszam Ciebie również chwalić chwalić :-P KREJJZOLL z Tobą mało co grałem ale nie mam żadnych zastrzeżeń:-D Jeszcze wielu admów zasługuje na pochwały :-D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nie, nie...
Właśnie dobrze, że wymieniłeś tylko tych adminów, widać w Twoich oczach najbardziej się spisują.
A dobrze dlatego, że reszta adminów zobaczy, że nie dają od siebie 100% i wezmą się do roboty (Mam taką nadzieję)

Link to comment
Share on other sites

Lizus;p, Btw nie od dzis wiadomo, ze admini z dd2 sa profesjonalistami, tak dobrze nazwazłem ich. Robia co do nich trzeba, słuchaja ,karają, pomagaja. Cenie ich za to, i za bardzo zryte poczucie humoru, choć niektórzy sa jeszcze niepełnoletni zachowują sie naprawdę odpowiedzialnie, poważnie do danej sytuacji. Oby dalej był taki team. Tylko szkoda, że jest KWAS pomiędzy niektórymi i sa wypociny na forum..

Pisałem o:

 

Trevorce:)

Krejzolu

Marcinie

Hardwellu

Haze

Jimmy

The Torture Never Stops

Mouse

 

z reszta nie mam kontaktu wiec sie nie wypowiadam.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję , oby więcej takich wpisów . Bardzo miło się czyta taki wpis . Teraz obecnie znajdziesz mnie na ts , rzadko co mam czas zeby pograc . Takze jeszcze raz wielkie dzieki , no i trzymaj sie ! :)

Link to comment
Share on other sites

@Polak o Tobie już nie będę się wypowiadać, bo po prostu szkoda mi słów :).

 

Hannibal dzięki wielkie, że nas doceniasz :) długo z nami grasz i często. Jesteś jednym z najfajniejszych graczy na serwie, bo można z Tobą pogadać, pośmiać się i do tego dobrze grasz. Tyle ode mnie.

Pozdrawiam KreJJzoL.

Link to comment
Share on other sites

Twoja ortografia jest żałosna. Powiem tyle, byłem kiedyś na serwie i grał czit admin był ale po napisaniu kilkukrotnie nie zareagował ani razu, potem wbił inny i od razu zareagował, nie będę pisał kto bo to było dawno i ten admin mógł się w tej roli poprawić, do reszty nie mam zarzutów.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy