Skocz do zawartości

Frag movie czyli film o skill'u adminów FFA


Hajdzik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po raz drugi dziś napisze wam w tym temacie szczegóły jak macie mi podać wasze akcje które zrobicie na serwie FFA lub na serwach mixowych. O tuż tak dajecie mi datę akcji, jaką mapę graliście mniej więcej, godzina  no i w której minucie ta owa akcja miała miejsce oczywiście demko z HLTV . 

 

Dobra teraz jakiś wzór

Nick:mariola

Data zdarzenia: 23-08-14

Mapa:De_dust2

Godzina:17:00

minuta akcji na demku od 2:34 do 3:30

 

Trzymamy się tylko tego wzoru  inaczej nie będę brał waszych akcji pod uwagę.

 

 

PS:przyjmuje akcje które maja minimum 3 kille lub akcja na której skanujecie i coś tam zabijacie.

 

I jeszcze jedno ja będę pisał pod tym postem  kto ma mi wysyłać te akcje bo jak byście mi wysłali wszyscy na raz to bym chyba nie schodził z kompa. W poniedziałek podam pierwsze osoby 

 

                                                                                                                                                                            Z Poważaniem              

Mariola Rzeźnik aka Montażysta  

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nadeszła ta chwila kiedy będę typował osoby. A wiec tak jako pierwsi będą 

-Damian NL/PL(nie dał jeszcze) 

-S}{aDoW (Fragi Zatwierdzone)

-KiToL (Jeszcze jedna jakaś akcja)

-polaczekkkkkkkkkkkkk (nie dał jeszcze) 

 

A i wziąłem tez pod uwagę takie rzeczy jak np brak czasu albo coś w tym stylu wiec oświadczam na starcie ze nie będę wam narzucał terminów do kiedy macie mi dać te demka ja to będę robił na spokojnie i wy też wiec spoko luz bez jakiegoś pospiechu 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lama...nic mi nie idzie poza "nocnymi igraszkami" Zobacze jeszcze w piątek przed odlotem do Australii czy zdolam cos ladnego znaleźć, "godnego" tego filmiku. Siedzę caly tydzień teraz w delegacji wiec nie mogę teraz tego zrobić. Sorry Mariola;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zmodyfikować wzór, ponieważ dam Ci już gotowe demka. Nie ma sensu byś ich szukał w hltv.

 

Nick: S}{aDoW

Nazwa/Czas:

 

ShadowInferno:

 

#1Akcja: 10:50.

#2Akcja: 13:30.

 

ShadowAim

 

#Akcje: 0:00 - 1:45.

 

Link do Demek:

http://speedy.sh/N7rfB/FragMovie-Shadow.rar

Mam nadzieję, że mogą być. Jeśli nie, spróbuję stworzyć coś nowego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick:|| Bez Spiny Luzno !^=^ 

Data zdarzenia: 26-08-14

Mapa:De_Tuscan

Godzina:18:35

minuta akcji na demku od 6:15 do 6:35 i od 6:58 do 7:21 (tam jeszcze pake broilem)
Wiem ze nie bylem nomonowany ale moze sie nada :)

demko: http://www46.zippyshare.com/v/61569501/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudek to RPK dresiarz zostaw go, bo jeszcze po mordzie dostaniesz XDDDDDD

 

Nick: Luffy

Data zdarzenia: 26-08-14

Mapa:De_Tuscan

Godzina:18:34

minuta akcji na demku od 11;34 do 12;10 (około)
Nominowany nie byłem, ale myślę, że akcja nie najgorsza. Byłoby więcej hs'ów ale lekka panika :D

demko : http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1408261843-de_tuscan-1409071380-1409072460.zip

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże ludzie trzymajcie mnie 

 

napisałem kto ma dawać demka ale dobra  jak już napisaliście to trudno .

 

info do innych adminów żeby nie dawali mi demek jeśli nie są o to proszeni 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nick:|| Bez Spiny Luzno !^=^ 

Data zdarzenia: 26-08-14

Mapa:De_Tuscan

Godzina:18:35

minuta akcji na demku od 6:15 do 6:35 i od 6:58 do 7:21 (tam jeszcze pake broilem)

Wiem ze nie bylem nomonowany ale moze sie nada :)

 

demko: http://www46.zippyshare.com/v/61569501/file.html

 

 

Średnie to jeśli możesz to coś lepszego bym chciał 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio lama...nic mi nie idzie poza "nocnymi igraszkami" Zobacze jeszcze w piątek przed odlotem do Australii czy zdolam cos ladnego znaleźć, "godnego" tego filmiku. Siedzę caly tydzień teraz w delegacji wiec nie mogę teraz tego zrobić. Sorry Mariola;)

Spokojnie Damian mamy dużo czasu xD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Damian NL/PL(nie dał jeszcze) no a ty Damian dasz mi jakąś akcje  jak przyjedziesz z Australii xD a i nie zapomnij upolować kangura :D                             |


-S}{aDoW (Fragi Zatwierdzone)                                                                                                                                                                                 |


-KiToL (Jeszcze jedna jakaś akcja)-czekam dalej na jeszcze 1 akcje                                                                                                                                |


-polaczekkkkkkkkkkkkk (nie dał jeszcze) -czekam dalej                                                                                                                                                 |


- Luffy  (Fragi Zatwierdzone)                                                                                                                            |


-|| Bez Spiny Luzno !^=^ (Jeszcze jedna jakaś akcja)-czekam dalej na jeszcze 1 akcje                                                                                                    |


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------|


Nominuje kolejnych oto oni 


-Guli Wer


-rewox


-Ajmi 


-Natalja


-@@@@@@@@


  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mnie nikt nie wspomniał, ale nie dopraszam się łask. Mam myśli maraton, nie to słabe to istne adhd  a na otoczenie ch.. kładę. Póki co good bye muszę być so high. Odpowiedzi brak pewnie dlatego, że o nic nie pytam. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

28:15-28:30
 
8:35-9:40

 

Nick: Chce Zwiedzac Anal <3 

Data zdarzenia: 09.09.14r

Mapa: De_dust2

Godzina : koo 15

minuta akcji na demku od 10:13 do 10:19

 

http://217458.hltv3.pukawka.pl/hltv-1409091452-de_dust2-14102

 
To tak akcje zostają przyjęte i zatwierdzone prze premiera xD Czekam jeszcze na innych którzy nic jeszcze nie dali

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak akcje zostają przyjęte i zatwierdzone prze premiera xD Czekam jeszcze na innych którzy nic jeszcze nie dali

a swoje demka wrzuciłeś? :D

Zauważyłem, że Cię posądzają o WH, to może weź coś odpal i zrób parę akcji, na filmiku i tak nikt tego nie zobaczy xD

 

/ Sry za offtop.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności