Skocz do zawartości

:)


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadzam się z Wypowiedzią Jimmiego. Gram na tym servie dopiero 7 miesięcy ale nie wyobrażam sobie zamiany na inny. Panowała tu świetna atmosfera właśnie dzięki dobrym adminom. Prawie codziennie można się było pośmiać pozartowac. A teraz co? Kłótnie. Haze Wy macie po 20 lat nie potraficie się dogadać?

Jako admini macie tez pewne obowiązki i ponosicie odpowiedzialność za serwer i to co robicie! Zostałeś adminem a teraz rezygnujesz razem z Tymbarkowym, jeszcze Hardwell się zastanawia i co wtedy? Może jeszcze paru adminów odejdzie i zamknięcie Only DD2. Piszę to nie aby obrazić lecz Was zmotywować.

Proszę nie rozwalajcie tego co było tak dobre.

Z szacunkiem Jeremy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jeremy ze mną można pograć i się pośmiać, ale no cóż nie z każdym tak się da, niektórzy chyba pracują w zakładzie pogrzebowym. Nie pasuje im to, że jakiś admin dobrze się dogaduje z graczami :)

Moim zdaniem powinien być ogar w Administracji, a nie skarżenia się, czy obrażania na 2 osobe, przecież jest to dziecinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Hazem grało się zarabiscie z Tobą Krejjzol również niczego sobie. Nie wiem o co poszło pomiędzy Wami ale i tak tego nie rozumiem. Dwóch dobrych graczy, z każdym z Was normalnie da się porozmawiać, macie taka sama rangę admina. O co tu walczyć?

Mam propozycję spotkajcie się gdzieś dajcie sobie po razie i zapomnijcie o całej sprawie. Teraz taka atmosfera, że się nawet grać nie chce :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a MOWIŁEM! skarge pisałem na krejzola nikt nie wierzył mi zamkneli temat jak dodalem nowy usuneli ..bo banował jak chcial niesłusznie a jak pisałem do administratora na temat krejzola cisza.. kurwa koledzy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krejjzol,

teraz kolego przegioles pale. Widze , ze cie juz szybko nerwy ponosza , no no.

Nie spinaj dupy koleszko. Hahahaha ! teraz to rozwaliles system - "mam dobry kontakt z graczami " : taki , ze ich slapujesz / banujesz graczy csc zeby zmienili nick ? nie no , to juz sa mocne jaja :D

 

@ Jeremy Clarkson

hehe , umiemy sie dogadac , ale z nim ? o w zyciu , nigdy sie z nim niedogadam. Papku niech wybiera , albo Karol , mnie w to niemieszac. Bedzie inny sklad - wracam , nie bedzie - odchodze z sieci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Polak, podaj mi choć 1 przykład kogo zbanowałem niesłusznie :) po co mieszasz, jako admin staram się jak najbardziej pomagać serverowni, dlatego kupiłem VIPA, siedze często na serwie. TO że raz zrobiłem Ci ssy to nie znaczy, że banuje kogoś niesłusznie hehe pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KreJJzol ,

nie slusznie zbanowales tego typa , bez niczego , bez podania tematu . Wyszukajcie sobie w amxbans gracza o nicku : Hayu , tam bedziecie miec 1bana wygaslego , ktory zostal nalozony przez krejjzola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ogólnie bez powodów raczej by skarg nie było KreJJzol jak Cię lubie tak ciężko mi uwierzyć żeby pół servera się na Ciebie uwzięło , dziwna sytuacja :) . Swoją drogą niech PaPkU zajmie się chociaż w minimalny sposób relacjami w administracji ODD2 bo będzie przysłowiowa " lipa " . Coraz więcej kłótni coraz więcej adminów odchodzi tylko pytanie dlaczego ... Jakieś nie wiem spotkanie integracyjne pójdziemy chlać i będzie wszystko pięknie ładnie a Ci co coś do siebie mają dadzą sobie po mordzie i też będzie okej haha :D . A jak nie to niech admin ma obowiązek siedzenia na ts3 i żeby każdy z każdym mógł pogadać .
Pozdrówki , The Torture.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli pokaże swoją twarz to co zrobisz? Poczujesz się lepiej, post bez sensu !!!
Także myślę, że NAJLEPSZYM rozwiązaniem byłoby zamknięcie tematu i rozwiązanie go z opiekunem (nie polecam) bądź z H@ na TS.
Widać nie widzieliśmy się ani razu na serwerze Krejzol, przynajmniej ja Ciebie nie widziałem do dnia dzisiejszego i słyszałem co na mnie powiedziałeś jak padłeś z mojej broni, bo padłem zaraz po Tobie.
"Ku*wa, jaka ciota farta miała" :* - TO     SĄ     SKILLS'y :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra , temat do zamkniecia. Odchodze , czesc . Fajnie bylo , Papku temat zamknij - dziekuje :)

 

pozdrawiam tych , ktorzy byli dla mnie mili. No nic , strzalka !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze zjedz snikera, bo zaczynasz gwiazdożyć. Jak masz odejść to odchodz i nie zawracaj dupy, nie da się z Tobą normalnie porozmawiać, bo płaczesz jak dziecko.

★ James0v. ★ chyba CI sie coś pomyliło facet :) nie widziałem Cie ani razu na dd2, a gram codziennie po pare ładnych godzinek by pilnować porządku, nie to co Haze wejdzie na 30 minut dziennie i jeszcze mu przeszkadzam pjontka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Krejjzol

cooooooooo????? chyba tobie sie poyebalo cos. Siedze w dni robocze wiecej niz ty , kazdy to potwierdzi. Wiesz co ? wyjdz z tego tematu i nie wypowiadaj sie jak cie oto nikt nieprosi

 

temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci tutaj PaPkU zrobi jak to jest bezbronne dziecko

Powiem Ci że gówno o mnie wiesz. To po pierwsze, po drugie, to takie teksty do kolegów, po trzecie, jesteś zbyt wyszczekany, i żebym zniżył się do Twojego poziomu, to chyba musiał bym się położyć na ziemi. Tyle dla tego pana.

 

Haze, Tymbark, powiem wam że sytuacja która nastąpiła z Krejzolem jest delikatnie chora. Tak naprawdę wszystko rozwiązujecie sami, decyzje lecą pochopne, i robi się jedno wielkie gówno.

 

Krejzoll, w tym momencie lecisz ze składu, nie potrzebuje admina który robi syf na serwerze, + tak naprawdę nic nie robisz, sprawdzam was cały czas pod innymi nickami, lub z innego kompa. Spam na u@ w kierunku do Twojej osoby jest karygodny, dlatego też tracisz funkcję administratora.

 

Co do was, Haze & Tymbark.. Wszyscy jesteście zgraną ekipą, połowa ludzi na serwerze nawet nie wie"działa" że Krejzol "miał" admina. Wy widocznie robicie coś, do czego macie pojecie a nie tylko fragi. Potrzebuje was serwer jak i ludzie na nim. Proszę was, abyście przemyśleli co z tym fantem zrobić. Czekam na waszą decyzje ostateczną.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Haze zjedz snikera, bo zaczynasz gwiazdożyć. Jak masz odejść to odchodz i nie zawracaj dupy, nie da się z Tobą normalnie porozmawiać, bo płaczesz jak dziecko.

★ James0v. ★ chyba CI sie coś pomyliło facet :) nie widziałem Cie ani razu na dd2, a gram codziennie po pare ładnych godzinek by pilnować porządku, nie to co Haze wejdzie na 30 minut dziennie i jeszcze mu przeszkadzam pjontka

 

Powiem Ci tak nie to ze coś do Ciebie mam ale stwierdzam fakty że z Hazem da sie normalnie porozmawiac bo jest ogarniętym chłopakiem a szczerze mówiąc czasu na serwerze spedzal wiecej niz Ty bo co nie wszedlem na serwa to byl.

Pzdr O.S.D.I

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gitara gra, mi tak pasuje płakać nie będę :D Papku dzięki za pomoc :)

To po kiego chu** sie starasz o admina jak masz za przeproszeniem wyjebane czy nim bedziesz czy nie... tylko dupe ludziom zawracasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności