Skocz do zawartości

Skarga na PaPkU


ArCuZ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:ArCuZ PoWrAcA
Nick podejrzanego:PaPkU
IP /Nazwa serwera:Cod 350 Lvl

 

Chcę zgłosić gracza za to że banuje za darmo (zbanowal mnie 3 razy i wysyla mi mniej niz 5 ss) 2 razy dostalem ub ale 3 raz jak weszlo jakies ze maszynka robi 5 ss to niedostalem bo jakims cudem mialem 3 ss a nie 5.

Oraz za jego kulturalne teksty oto przykład : http://ifotos.pl/zobacz/zachowani_earrnpn.png/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za te jego słówka zdegradowałbym go do zera, a maszynka faktycznie daje 5ss-ów AUTOMATYCZNIE, musisz je gdzieś mieć, tego nie oszukasz bo to można sprawdzić ile zrobiono Ci ss-ów. Szukaj.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Kolor czerwony należy tylko do administratora sieci = 1 warn

Po 2. Nie odpowiedni dział i wzrór(spamowanie) = 1 warn

_______________________________________________________

2 warny

 

Po 3. Raz ci się udało oszukać mnie gdyż nie mogłem sprawdzić w logach ile zostało zrobione ssów dlatego dostałeś ub za 4 ssy a miałeś ich 5 specjalnie dla Ciebie wgraliśmy plugin blokujący robienie innej ilości ssów niż 5 poprostu nie ma żadnej innej opcji gdy już zostały komukolwiek zrobione jest ich 5.

 

Po 4. Prywatne gadu-gadu nie ma żadnego większego związku z forum i serwerem nie napisał nie powiedział nic takiego na serwerze w twoim kierunku, pozatym sam do mnie wyskoczyłeś z płaczem na gadugadu kolejny raz próbując mnie oszukać nie dziwię się że komuś nerwy poszły w las. 

 

 

Masz 2 wyjścia:

 

1. Przyznać się bo i tak pisanie nic ci nie da - PLUGINY ROBIĄCE COŚ AUTOMATYCZNIE NIE KŁAMIĄ.

( Odpracować bana lub wykupić zgodnie z umieszczonym na forum tematem ) Lub:

2. Kłamać dalej i pożegnać się z siecią.

 

 

 

 

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności