Skocz do zawartości

Skarga na Omega


DANDES

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  DANDES


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Omega

3.Admin/Gracz : nie wiem co tu napisac :O

4.Data i godzina: po 13

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  świadkowie ? hmm cały serwer ssa ale moge podeslac.

6.Opis sytuacji: Sytuacja wyglądała nastepujaco: byla ostatnia runda przed zmianą mapy zostal ostatni typek i poprostu powiedzialem gdzie sie znajduje (predzej czy pozniej i tak by padl a tak to tylko przedluzal) mapa dobiegla konca i na nastepnej dostalem bana na 30 minut. Admin nawet tego nie slyszal zastanawiam sie czy wgl ktos to slyszal nikt adminowi tego nie potwierdzil ze taka sytuacja miala miejsce oprocz "poskarżonego" oh biedactwo. I w taki spobo zostalem zablokowany na 30minut przeanalizowalem caly regulamin NDM i nic takiego nie znalazlem zebym dostal za to bana nie wiem moze wzniesiecie poprawki czy cos np mikrofon druzynowy czy cos w tym stylu, polecialem z banem bez zadnego ostrzezenia. Jeszcze 2 sprawy po 1 nie zycze sobie aby admin wyzywal kogokolwiek od "dzieciakow" admin serwera powinien dawac przyklad a nie robic na odwrót o przeklinaniu juz nie mowie (mowa o Omegle) oraz 3 sprawa gracz o nicku TRENNING; na mapce office_rats ktory dobrze jeszcze nei wyszedl z respa (on byl w ct) rzucal HE kilkakrotnie na resp przeciwnikow (TT) i oczywiscie to jest normalne ze z respa nie mozna wyjsc ale szanowny admin nie zareagowal choc skarzyli sie na to gracze nastepna rzecz admin nie potrafi badz nie zna regulaminu gdyz zasady sa proste na danych mapach na owej mapce _office_rats) to TT ma rashowac a ct ma kampic na BS'sie a nie odwrotnie gracze skarzyli sie ponownie na ten problem lecz admin Omega znow nie reagowal wydaje mi sie ze robic co chce i banuje kogos kto jest niewygodny.

Chcialbym zeby opiekun serwerowni zalatwil tą sprawe bądz tez podją odpowiednie kroki.

Dziekuje i pozdrawiam DANDES!

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

 

 '' Uwaga: Podpowiadanie na steamie, TS3, Skype, Ventrillo itd. będzie traktowane jako CZITOWANIE = Wallhack '' Wiec na tej zasadzie dostałeś bana i kara jest bardzo krótka ponieważ tylko 30 minut.

Teraz jak pisałeś. Przed zmianą mapy nie zdążyłem ci wlepić bana ale na następnej od razu napisałeś na u@ ~ Człowieku zluzuj to była ostatnia runda - I po tym dostałeś bana.

 

2 Sprawa ~ Proszę o dowód w postaci ss'a lub dema jak wyzywam  kogokolwiek od ''dzieciaków''.

 

3 Sprawa ~ Trening rzucał he po 15 sekundach.  Po 2 my raszujemy? Człowieku zobacz kampicie do 0:40 to my mamy czekać na was na bs? Śmieszny jesteś chłopcze

 

Na serwerze można przeklinać ale z umiarem.

Dasz jakieś dowody to pomyślimy. 

 

Czekam na twojego ss'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dział do zamknięcia. Nie było żadnego rashowania tt siedziało na respie prawie całą rundę -_- pomimo że omega ciągle pisał  "cele mapy". Tak samo z rzucaniem tymi he, trenning rzucał je po długim czasie. Co do obrazy daj jakiś dowód....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 to grzeczniej 

po 2 nie jestem twoim kolega takze prosze do mnie nie mowic "czlowieku"

po 3 dziciaku pisales do mnie jak przez mikrofon powiedzialem "moc enegria" i ktos dokonczyl amfetamina a ty odpowiedziales "dziecko i o narkotykach mowi" cos w tym stylu ssow nie mam ale od dzisiaj sie bd zabezpieczal i badz na bierzaco na forum bo czesto je bedziesz odwiedzal (na zyczenie :))

Dziekuje dobranoc, mozecie zakmnac ten smiechowy temacik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TT SIEDZIALO NA RESPIE PANIE ADMINIE WEZ BO ZA PRZEPROSZENIEM PIERDOLNE, jak mielismy opuscic respa skoro wy w 5 sekund wbijaliscie na neigo nie mowiac o HE od treninga wiem jak to jest z adminami jeden broni 2 ale wystarczy nagrania serwa sprawdzic o ile komus sie bedzie chcialo pis jol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga została rozpatrzona negatywnie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności