Skocz do zawartości

[RED] [LABEL] TSUNAMI ADMIN ?


RED LABEL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: [RED] [LABEL] albo TSUNAMI 2. Imię: Łukasz3. Wiek:  164. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/105. Mikrofon(Tak/Nie) Tak6. Składka(Tak/Nie): No pewnie.7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=%5BRED%5D+%5BLABEL%5D&Search=Searchhttp://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.101:27156/top_players/?query=TSUNAMI&Search=Search8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem Łukasz mam 16 lat jestem pokręcony lubie się wygłupiać na serwie jak widać lecz jak mam gdzieś admina panuje tak zwane opanowanie nie podejmuje pochobnych decyzji i zawsze sprawdzam wchodząc na specta.9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Posiadałem. 10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: W dni robocze chodzę do technikum mechanicznego a weekend wolne i siedze po pare godzin czyli 5/6h 12. Staż w grze Counter Strike 1.6: Jakieś 6 lat.13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem spisywałem się bardzo dobrze tylko pogrywałem na innej sieci która upadła i straciłem przez to adma.

A co do postów na forum dobije i aktywność też na forum dlatego że nie konto dla podania tylko nie chce nabijać bezens postów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z rana jest u Ciebie duża aktywność na serwerze , myślę że warto dać Tobie szansę , popraw tylko aktywność na tym forum i w grze . Jesteś ogarnięty , da się z Tobą pogadać , a więc jestem na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie żeby coś ale ... dzisiaj Cię widziałem pierwszy bądź drugi raz , a siedze ostatnimi czasy dosć często . Co prawda nie mam się do czego przyczepić tylko to ,że noooo ... w sumie Cię nie widziałem nie znam Cię ani twojego zachowania ciężko mi powiedzieć ;d Neutral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mam 16 lat jestem pokręcony lubie się wygłupiać na serwie jak widać lecz jak mam gdzieś admina panuje tak zwane opanowanie" Chłopie :) Jak masz gdzieś admina, to nie może panować tzw opanowanie. Ty ciągle taki musisz być. Gdzie jest czas i miejsce na humor to jest, ale więcej czasu musisz się skupić na grze i na graczach, na serwerze, na tym by serwer był w pełni opanowany PRZEZ ADMINÓW. A jak masz być pokręcony i się wygłupiać, to może jeszcze nie pora na admina? :) #Neutralny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsunami byl pierwszy ztego co pamietam jak dd2 pojawilo sie na Cs-Classic ktory przywital sie ze wszystkimi na forum. Z tego co kojarze to dobrze sprawowal swoja funkcje. a ze wrocil to znaczy chyba ze teskni.

 

-skladka

-doswiadczenie

 

Na Tak

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zapraszam na PW.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności