Skocz do zawartości

Lipton


Lipton

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Lipton


2.Nick admina/gracza który zawinił: The Torture Never Stops

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 26.08.2014, 11:48

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Macie HLTV,

6.Opis sytuacji:

    Witam, jako że nie lubię owijać w bawełnę przejdę od razu do sprawy. Grając na serwerze only DD2 w godzinach mniej więcej 11:15 - 11:48 byłem świadkiem i ofiarą zdecydowanej (lekko mówiąc) niekompetencji wspomnianego w podaniu admina.

    Otóż pierwsza rażąca sytuacja zdarzyła się około godz. 11:30 - 11:45 grając w ct w pewnym momencie zostałem sam na bsie "A" przeciwko kilku terrorystom, którzy chwile po moim osamotnieniu podłożyli pakę na "B" , więc niewiele myśląc udałem się galą w kierunku bsa, oczywiście nie trudno było usłyszeć krzątających się przeciwników, więc że tak powiem zbliżanie się do paki robiłem z głową, zabijając zachodzących mnie przeciwników, co niestety kosztowało mnie sporo czasu, ale było konieczne (gdyż biec jak jakiś bot do paki nie zwracając uwagi na przeciwników jest lekko mówiąc nierozsądne). Więc mając mało czasu postanowiłem oddalić się z pola rażenia wybuchu bomby, dodatkowo miałem m4 wiec po kilku wtopach ct każda broń na wagę złota. Jednak admin stwierdził w kicku że: "lamię".

    Pora teraz na docelową sytuacje, aczkolwiek w bardzo podobnym klimacie. 

Tym razem będąc na bsie "B" znów zostałem sam na cała zgraję terrorytów mając AWP, paka została właśnie podłożona więc lecę na na środek od B, oczywiście dość uważnie przyglądając się prawdopodobnym miejscom oczekiwania terrorystów na mnie. Wleciałem przez bramę na środek i stwierdziłem że długa z awką będzie lepszym rozwiązaniem niż gala. Będąc pod bramą anarchii usłyszałem terrorystów biegnących zapewne na poche na długiej także trochę dupa, ale no co zrobić (czasu na zmianę decyzji już raczej nie ma). Słysze że ktoś wbiega do anarchii więc próbuje go sciągnąć awką, niestety bez powodzenia, wiec się ewakułowałem z tamtąd wobec jego full auto skanowania.

    Wtedy oto pojawiła mi się tabliczka informująca o banie. Ban permanentny "Lamisz". Admin nieoceniony w swojej mądrości  za pewne stwierdził, że z tych sytuacji dało się o wiele więcej wycisnąć. I bardzo chętnie usłyszałbym jego relacje i opinie jak to powinno się robić. Ciekawostką jest że goście w podobnych sytuacjach jak moje, wolą siedzieć na długiej na poszce za pakami i kampić bezcelowo i co ciekawe często kary nie dostają (admin był nie jeden wtedy). Ale widać "lamienie" jest dość lotną karą i nie bardzo sprecyzowaną, takie widzi-misie admina. Szczerze mówiąc jest to dla mnie kpiną, że ktoś takie sobie urządza zabawy amxem. Człowieku 7 lat gram w tą grę i to nie na lamerskich serwerach, głownie TP, a Ty mnie uczysz celów mapy? Czy czy czegokolwiek innego co Ci się tam uwidziało? Świetnie macie reprezentowany serwer przez tego pana, winszuje. Może nowi gracze, którzy nie bardzo wiedza o co w tej grze chodzi przytakną takiemu adminowi, ale doświadczeni gracze od razu się połapią że coś tu jest nie halo. Takim oto pięknym sposobem będziecie odstraszać lepszych graczy (albo będą permy dostawać :P). Czekam na odzew. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wstaw ss'y na forum, a nie piszesz skargi./close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności