Skocz do zawartości

<span class="ipsBadge ipsBadge_green">Uniewinniony:</span> Tymbarkowy ODPALONY DEMKO.


RED LABEL

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  [RED] [LABEL]

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Tymabrkowy
3.Admin/Gracz :  Admin
4.Data i godzina:  13.10 Dzisiaj
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji: Jak dla mnie ten admin jest spalony ja stawiam tutaj demko do rozpisania proszę zobaczyć jak sb admin jeździ na czitach bo to jest żałosne tylko rozpiszcie te demko bo nie będę słuchał on ma skilla on coś tam. .. myślisz że każdy będzie Ci lizał dupe bo adminem jesteś nie kurwa koniec takiego czegoś bądź pewny że po tym demku na pewno cię zdegradują. !!!! Poczekajmy na Hltv bo jeszcze nie ma temat zostawiam na razie do wgladu a hltv jak bd na pukawce wrzuce
 
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazł się gracz, który się nie obsrał i założył o nim temat ;) szacuneczek :)

A na demko poczekam jak najbardziej z miłą chęcią, bo jak jest odpałem to się pośmiejemy haha ;D

Podro dla kumatych i jebać społeczniaczków,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zły dział.
Tu jest odpowiedni:http://forum.cs-classic.pl/forum/108-anticheat-zg%C5%82oszenia-cheater%C3%B3w/

Nie klnijcie tak,myślałem że wiek Was obowiązuje...

Co macie sobie powiedzieć powiedzcie przez PW.

Dodatkowo.
Nie oceniajcie gracza "bo Wy tak uważacie"

Oceni dział UB TEAM który wnikliwie obejrzy demko i wyda stosowne rozporządzenie.
Proszę nie najeżdżać i posądzać graczy.


Pozdrawiam!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bany z powodem "Wstaw ss'y [...]" zostały usunięte, a miałeś poza nimi jeszcze bana z powodem "Aktywny", po dokłądnej analizie okazało się, że IP na które jest ban, jest TWOJE! IP z banem jest powiązane z IP forum

 

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=36811

 

Więc grałeś na aktywnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem bana z prosbą o wstawienie ss'ow... Tak weic to zrobiłem wstawilem i po 7-10 min dostałem zaraz uB. Wchodzac na serwer dostałem bana od Jimmiego z powodem " Aktywny ". Tak wiec nie sprawdził czy dano mi uB. Pisalem do niego w tej sprawie i ze sie pomylil. Napisał mi ze załatwi sprawe i bede mogl wejsc a to jak pisalem do niego było w wieczornych god. Tak wiec rano juz miałem wejsc  isobie grac ze zdjetym banem. Jeszzce rano napisałem do Jimmiego czy zdjety ban pomylkowy on odparł ze tak,,, Tak wiec wszedlem an serwer i gralem.  I tyle. 

 

Mozna zreszta do niego napisać czy pisalem do niego w tej sprawie z aktywnym banem.. Mozna sie go spytac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc , widze tu cos o mnie a wiec napisze , sprawdzilem skrzynke z wiadomosciami niestety nie posiadam takiej wiadomosci ani konwersacji wiec trudno mi powiedziec cos na dana chwile pomimo ze nie pamietam tej dziwnej sytuacji z "aktywnym" Tymbarkowego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz mowie ze ten ban aktywny byl wogole z dupy !!! Dostaje bana z ss'ami - wstawiam ( dostaje uB ), wchdoze na serwer i dostaje bana " Aktywnego " . Mowilem/pisalem adminowki ktory banował, owy admin sam sie zdziwil ze wogle nalozyl mi takiego bana. Mnie to nie obchodzi  - ban byl bezpodstawny iz i tak otrzymalem uB !!!! Gram Fair play i bede potzrymywał swoja teze... Nikt mnie nie uwali za aktywnego z dupy !!!! Potem juz sam zapomnialem o tym banie, aktywnym aby to przypomniec na forum .

 

Prosze sprawdzic demko a ja dalej bede potrzymywał i walczył o swoje ze gram czysto. 

 

 

 

Bez wzgledu na to, czy plame przywodztwa dzierży bezposrednio sam czlowiek, czy tez jego produkt, zawsze pojawiaja sie proby nasladowania i rodzi sie zazdrosc. W malarstwie, literaturze,muzyce, biznesie a nawet ta zazdrosc weszla juz do counter stricke i przemysle nagrody oraz kary sa zawsze takie same. Nagroda jest szerokie uznanie; kara zas ostra krytyka. Człowiek, ktorego działania wyznaczaja nowy standard na swiecie, staje sie celem atakow zazdrosnikow. Gdyby jego praca jedynie przecietna, pozostawiono by go w spokoju - jesli jednak osiaga mistrzostwo, trafia na jezyki.

Zazdrosc nie dotyczy artysty, ktory tworzy przecietne dzielo. Cokolwiek napiszesz, namalujesz, odegrasz, zaspiewasz lub zbudujesz, nikt nie sprobuje Cie przescignac, jesli Twoja praca nie bedzie nosiła znamiona geniuszu.

Na długo po tym, jak wspaniale dzielo ujrzy swiatlo dzienne, bedzie ono rozpamietywane przez rozczarowanych i zazdrosnych ludzi, ktorzy beda uparcie twierdzic, iz jest to niemozliwe do wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jak RED !? Ja caly czas czekam na rozpiske demka...a ty co teraz sobie grasz zamiast zrobic rozpiske !!!!!

 

Jak zapodajesz temat musisz miec wszystko przygotowane a nie na odwal sie. Tak wiec czekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szczerze ? to mi zal wszystkich tutaj zgromadzonych , a szczegolnie Ciebie Label. Po co Tymbark mialby sie odpalac ? to jest niepojete , czekam na demko od Twojej strony , po czym wstawiam je na anticheat.pl i zobaczymy jaki werdykt zapadnie. Mam nadzieje , ze sie nie myle co do osoby Tymbarka .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze na anticheat przyjmują tylko graczy steam.

 

Obejrzałam całe demko, i stwierdzam, ze gracz jest całkowicie czysty, właściwie to jestem tego pewna. Myślę, ze Rad Label nie da rozpiski bo po prostu żadna akcja nie była spalona. Tyle ode mnie, nie będe zamykać tematu bo widzę,że to grubsza sprawa.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sama miałam okazje obejrzeć kawałek demka iii.. jak dla mnie jest czysto. Poza tym wydaje mi się, że autor tematu powinien mieć jakiś wyznaczony czas na rozpisanie demka, jak widać minęły 24h od założenia tematu, a autor milczy, jedynym argumentem, który nic nie wnosi jest opis sytuacji. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Dokladnie

Label jak kogos oczerniasz, to dlaczego do tej pory nie rozpisales demka?

Pisalem Ci wczoraj a adminowskim czacie, abys to zrobil ale nawet nie doczekalem sie odzewu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj.

Dokladnie 2h temu ogladalem sobie demko noi coz.

Tymbarkow chce przeprosic cie przy calym serwie za oczernianie i wszystkie przykre zeczy ktore pisalem na serwie moje reakcja byla za spontaniczna i nie do konca przemyslana przyznaje sie moj blad i jak zwykly clowiek moge sie pomylic masz dobrego skilla nic wiecej.

Jako iz zachowalem sie jak najgorszy frajer chce abym dostal za to jakas kare a co do Tymbarkowy dla niego ub i zapraszam do gry.

Na demku widac czysty skill.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj.

Dokladnie 2h temu ogladalem sobie demko noi coz.

Tymbarkow chce przeprosic cie przy calym serwie za oczernianie i wszystkie przykre zeczy ktore pisalem na serwie moje reakcja byla za spontaniczna i nie do konca przemyslana przyznaje sie moj blad i jak zwykly clowiek moge sie pomylic masz dobrego skilla nic wiecej.

Jako iz zachowalem sie jak najgorszy frajer chce abym dostal za to jakas kare a co do Tymbarkowy dla niego ub i zapraszam do gry.

Na demku widac czysty skill.

 

Cenie sobie ludzi, ktorzy potrafia przyznac sie do bledow.

Propsy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności