Skocz do zawartości

Głupie ale prawdziwe...


bestz!

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  bestz

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Miko
3.Admin/Gracz : 
4.Data i godzina: 19:49
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
6.Opis sytuacji:
Ban za SB .... z tym że admin chyba nowy i nie wie jak to działa...  wbiłem na serwer wybrałem tt i czekam aż się skończy runda żeby zacząć pierwszą rundę... a ten mi daje kicka za SB i za chwile bana za sb .......... gdzie w ogóle w grze nie byłem jeszcze tylko na speccie jako DEAD(więc nawet nie ma jak tego sprawdzić czy ja mam sb...) .... może widział kogoś na SB z moim nickiem bo zazwyczaj jak ktoś jest na SB to wyświetla nick innego gracza...  no ale nie przetłumaczysz pisałem żeby sprawdził to dokładnie a tu ban... to nie jest żadna skarga tylko wytłumaczcie nowym adminom jak to działa...
----------------------------------------------------------------------
 
Spoko, niech się uczy,  liczę że będzie dobrym adminem, ale skoro nikt mu nie wytłumaczy na czym polega błąd SB  to będzie banował nie te osoby co trzeba cały czas, i powielał ten sam błąd,  powiedzmy żeby to potraktował jako rade a nie skargę, napisałem tutaj bo tu akurat wszedłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj chlopu spokój ban na 5 minut, wiec nie ma o co robić halo. Ledwo zaczął być adminem, ogarnia dopiero a Ty mu już problemy robisz! Jeśli piszesz, że to nie skarga to po co dajesz posta do tego działu? :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"skargi są słuszne wtedy , gdy jest ban od 3h wzwyż. "

 

Skargi są słuszne jeśli są ku temu powody... i są niejasne zachowania, skargi nie muszą dotyczyć tylko banów.

 

I jak już pisałem wyżej

 

"Spoko, niech się uczy,  liczę że będzie dobrym adminem, ale skoro nikt mu nie wytłumaczy na czym polega błąd SB  to będzie banował nie te osoby co trzeba cały czas, i powielał ten sam błąd,  powiedzmy żeby to potraktował jako rade a nie skargę, napisałem tutaj bo tu akurat wszedłem."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty miałeś sb, więc dostałeś kicka, każdemu dawałem kicka, za chwile wchodzisz znowu i drugi admin mówi że mam ci dać bana na 5 min i tak też zrobiłem, jestem nowy i jak coś to sorry, ogarniam dopiero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione i mam nadzieje że bez spin :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności