Skocz do zawartości

Lewy na moda - Podanie trzecie....


Lewy

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: JachuWiek: 14Staż na forum: około 2 miesiąceDoświadczenie w moderowaniu: Niestety zerowe ale jest mnóstwo poradników więc jak je przeczytam myśle że dam sobie radę :)Ile czasu możesz poświęcić dla forum ?: Czasu mogę poświęcić około 4-5 maksymalnie 6 godzinDlaczego właśnie Ty: Ponieważ chcę pomóc administracji , innym kolegom moderatorom uporządkować całe forum , między innymi zamykanie tematów , pilnowania kultury osobistej graczy itp. Na forum jestem dość długi czas i myśle że wszyscy mnie na forum , na serwerze znają ;) Staram się o tą posade ponieważ pisze już 3 podanie.Wymagania ! 1. Brak Warnych (Obowiązkowo) Spełnione2. Musisz mieć +15Lat (Obowiązkowo) No niestety , 14 ale wyjątek może być mam nadzieje :)3. Minimalna Ilość postów: 50.(Obowiązkowo) SPEŁNIONE 150 4. Minimalna Ilość czasu spędzonego na forum: 30h. (Obowiązkowo) 310 :D SPEŁNIONE5. Ilość czasu jaką możesz poświęcić na forum: 2-4h dziennie. (Obowiązkowo) SPEŁNIONE !6. Podstawowa znajomość zasad języka polskiego,i trzymanie się ich. (Obowiązkowo) SPEŁnIONE ! 7. Staż na forum: powyżej 1-2 tygodni. (Obowiązkowo) SPEŁNIONE 2 MIESIĄCE !Prosze o pozytywne głosy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem na tak. Chłopak fajny, kulturalny, można się z nim dogadać. Stara się i myślę, że ogarnie stanowisko moderatora ;). Tylko nie dawajcie mu dostępu do panelu po winie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności