Skocz do zawartości

[Podanie]DiscoPolowegoDzejmsaRodrigueza


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:James Rodriguez

2. Imię Oskar

3. Wiek:15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem miły, sympatycznym graczem. Dbam o porządek i spokój na serwerze jak tylko mogę i potrafię. Próbuje także rozwiązywać problemy też jak tylko mogę. Zgłaszam cziterów na Steamie ale jak dostanę admina to będę mógł lepiej dbać o spokój na serwerze.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:STEAM_0:0:11000024

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-5

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Niedługo zaczyna się szkoła to po szkole :)

12. Staż w grze counter strike 1.6: 5-7 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak z 13 razy :)

 

 

Wiem że rekrutacja jest OFF ale mam pozwolenie od Damiana :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+składka

+podanie fajnie napisane

+dużo jesteś na serwerze

 

Lecz za każdym razem gdy jestem na steam (jestem prawie cały dzień) jest jakiś admin. Według mnie adminów więcej nie potrzeba. Napisałeś, że byleś adminem z 13 razy co mnie dziwi bo z tego co się orientuje steam masz od niedawna. Nie wiem czy będziesz w stanie sobie poradzić z tą funkcją. Odnoszę też wrażenie, że pchasz się na każdą funkcję na jaką możesz.

Osobiście cię lubię, jesteś sympatyczny i miły. Nie bierz tego do siebie bo to nic osobistego ale ...

Jestem na Nie.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak.

+amx

+steam

+składka

+gt

Hmm.. no, zgłaszasz mi czity na steam, na serwerze upominasz, jak ktoś obraża. Nie wiem czemu, ale jakoś średnio Cię widzę w roli admina. Miałeś już admina 13 razy? Staż w cs 5-7lat? No, tutaj jakiś wkręt wyczuwam, ale przymknę na to oko. Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na plus, pomimo wieku naprawdę ogarnięty ziomek, ale muszę być na nie. Powód? Pisanie podania po zamkniętej rekrutacji nie jest fair w stosunku do innych, pomimo pozwolenia od opiekuna / h@. Na Twoim miejscu poczekałbym trochę do ponownego otwarcia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, ze TAK.

 

Oskar to lubiana osoba praktycznie przez wszystkich i może fakt, jego podania są wszędzie, ale to chyba dobrze, ze ma zapał a jeżeli juz jakoms funckje dostanie do spełnia jej wymagania np: grafik. Myślę, że na okres próbny można go przyjąć i zrobić wyjątek z rekrutacją.

 

Panowie, widzę tu same TAKI bo jak nie to wiecie..... XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem,nie ogarniesz pewnie amx itd a tak na serio to TAK wiem ze rekrutacja jest zamknieta ale admina nigdy za mało prawda:PSpelnia wszystkie wymogi pisze mi na U@ o nawet"najmniejsza obraze" na DUZEEEEEEEEE TAKKKKKKKKKK <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 i może fakt, jego podania są wszędzie, ale to chyba dobrze, ze ma zapał a jeżeli juz jakoms funckje dostanie do spełnia jej wymagania np: grafik.

 

 

A to, że wszędzie ma podania, to znaczy, że się stara :P

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/20402-grafik-jamesrodriguez/

http://forum.cs-classic.pl/topic/21280-grafik-drugie-podanie-james-rodriguez/

http://forum.cs-classic.pl/topic/22099-redaktorjamesrodriguez/

http://forum.cs-classic.pl/topic/22954-gamer-hamesrodriguez/

 

Na prawdę sądzicie, że spamowanie podaniami jest oznaką, że mu na czymś zależy? Wybaczcie, ale niestety czegoś tutaj nie rozumiem.

James został grafikiem za drugim podejściem, ponieważ robi dobre sygnaturki czy avatary - w porządku.

 

Następnie pragnie zostać redaktorem, a nie potrafi złożyć jakiegokolwiek zdania bez błędu.

Przykłady:

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/22171-god-of-war-ii/

http://forum.cs-classic.pl/topic/22120-alienscolonial-marines/

http://forum.cs-classic.pl/topic/22096-crysis-3/

 

Ostatnio James pragnie nowej rangi: Gamer. Złożył podanie dlatego, bo pragnie stworzyć całkowcie oddzielne subforum w grach, które będzie dotyczyć konsol. Czy potrzebujesz rangi, aby zaproponować to administracji? Czy pytałeś się innych Gamer'ów, czy prowadziliby tematy w tej kategorii? Napisałeś, że mógłbyś pomóc innym graczom, w innych sprawach. Czyli tak naprawdę ODPOWIADAŁBYŚ na tematy graczy, a nie je TWORZYŁ - jeżeli nikt tam nie napisze, Ty nikomu nie odpowiesz.

 

Utrzymuję swoje zdanie i nie uważam, by pisanie wszędzie podań było dowodem, na chęć pomocy innym i ukazania, że mu na tym zależy. Natalja.. przyznaj że nigdzie nie spełnia w 100% wymagań, nawet w podaniu o grafika nie spełnił:

Co najmniej 10 dni spędzonych na forum

Konto na forum powyżej 2 miesięcy

 

 

Nie twórzmy wyjątków, tylko dlatego że jedna osoba poprosiła kogoś na priv, że pragnie złożyć podanie. Rekrutacja jest OFF i według mnie dopóki nie zostanie ona na nowo otwarta, dopóty nie powinno się patrzeć na nowe podania.

Oczywiście James, jesteś bardzo pozytywną osobą, która dogaduje się z graczami, ale czy potrafiłaby zapanować nad serwerem i przypomnieć sobie, że inni nie mogą wchodzić Administracji na głowę? Czy dałbyś radę powiedzieć swojemu koledze ostre NIE, zwrócić mu uwagę oraz ewentualnie zbanować?

Oczywiście, Twój gametracker jest imponujący, ale jak wyglądałaby Twoja gra od września?

 

 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Niedługo zaczyna się szkoła to po szkole :)

To nie jest odpowiedź na pytanie.

 

 

12. Staż w grze counter strike 1.6: 5-7 lat

Grasz od ósmego roku życia? Przez 7 lat nie miałeś steama?

 

 

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak z 13 razy :)

?? Żart ??

Steam zakupiony parę dni temu, obecnie 15lat, a Ty posiadałeś 13 razy Administratora? Na jakich serwerach? Only non-steam JailBreak lub Pokemod?

Wyjaśnione.

 

Mimo że Cię znam z serwera, bywasz na nim bardzo często, oraz dobrze dogadujesz się z innymi graczami.. jestem na chwilę obecną, na Nie.

 

_________________

 

@Do Natalji

Droga Nataljo, w ostatnich podaniach sama pisałaś, że rekrutacja powinna już być zamknięta.

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/22717-mo%C5%BCe-fanatyk-spr%C3%B3buje-d/

"plus dużo adminów. Dla mnie rekrutacja powinna juz byc off"

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolilem Jamesowi na podanie pomimo zamknietej rekrutacji. 

Teraz napisze dlaczego. Juz z miesiac temu James dopytywal sie mnie jak to z adminem jest...

Napisalem ze bez steama , nie ma szans. No wiec kupil specjanie na to podanie.

Druga sprawa to skladka, napisalem ze najlepiej jakby sobie kupil Vipa u nasz, mimo niecheci tez to zrobil.

Zawsze sie udziela na forum i chce pomoc. Ja go lubie i musialbym byc "swinia" zabraniajac mu tego podania.

Chlop postaral sie zeby wszystkie elementy "ukladanki" byly w podaniu.

Oczywiscie napisalem mu ze bez poparcia "reszty" szans nie ma. 

 

Mam nadzieje ze rozumiecie czemu mu pozwolilem napisac to podanie.

 

Czekam na inne wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Pisanie podania po zamkniętej rekrutacji nie jest fair w stosunku do innych, pomimo pozwolenia od opiekuna / h@. 

 

W 100% się zgadzam z wypowiedzią n0pe , skoro rekrutacja jest OFF to wygląda na to że jest wystarczająca ilość osób i względem innych graczy FFA którzy mieli w planach składanie podania jest nie fair .

 

Z przykrością przyznaje Ci NIE ponieważ skoro rekrutacja zamknięta to zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James nic do ciebie nie mam ale jestem na NIE. Trochę niesprawiedliwe jest składanie podania i wogóle zgoda na złożenie podania o admina dla gracza który obudził się po terminie naboru o admina.Następną sprawą jest doświadczenie wątpie że miał admina 13 razy bez steama (którego ma od niedawna).

Adminów jest wystarczająco na serwerze więc nie widze potrzeby żeby rekrutować następnych których natalja czy ktoś tam polubił.

Pozdrawiam

ZooM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurcze dylemat fest...

James pozytywna i lubiana osoba co się ceni.

Myślę, że poradziłbyś sobie jako admin.

Udzielasz się dużo na forum no i spełniasz większość wymagań.

Tylko jak już poprzednicy wcześniej pisali było by nie fair gdybyś dostał admina mimo zamkniętej rekrutacji. Szkoda że wcześniej nie złożyłeś tego podania :)

Chwilowo jestem na nie ale jeśli tylko będzie otwarta rekrutacja to będę na DUŻE TAK :) 

 

cierpliwości a na pewno prędzej czy później zagościsz w gronie adminów FFA ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedziesz musial poczekac James z adminem. 

Widzisz , duzo osob jest na nie. Obiecalem ze bedziesz mogl zlozyc podanie nawet przy zamknietej rekrutacji.

Ale nie moge Ci teraz dac admina , bo naprawde jest nas duzo. 

Mam nadzieje ze nie bedziesz mial zalu , ale reszta ma racje i nie moze byc rownych i rowniejszych.

Dlatego narazie musisz poczekac az zwolni sie miejsce.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności