Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Co myślicie o tej myszce :D ?


LubiePlacki_PL :)

Recommended Posts

Myszka za 600 zł >?????? trochę trochę ja mam za 20 zł i mi starczy :D ale myszka wygląda baardzo dobrze jak chcesz możesz kupić a co do słuchawek kup z Phillipsa lub innej znanej firmy bo mają najlepsze :)

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem pewny czy opłaca sie wydawac tyle na myszkę :D Z mojej strony polecam ci myszkę Tracer Sniper lub Razer Naga. Co do słuchawek aktualnie posiadam Razer Kraken Pro i nie narzekam, polecam również Steelseries Siberia v2 również bardzo przyjemne w użytkowaniu :)

Link to comment
Share on other sites

Jak dla mnie myszka po 1. za droga jak dla amatora, a po 2. myszkę powinieneś wybierać odpowiednio dopasowaną do swojej dłoni, myszka powinna być płaska, ja mam jakąś zwykłą bezprzewodową, dobrze mi dłoń na niej leży i nie narzekam. Co do słuchawek osobiście polecam Creative Tactic 3D Alpha, dobre do muzyki jak i do gry :>

Link to comment
Share on other sites

Bez sensu jest wydawać tyle na mysz.

 

Jeżeli Ci tak bardzo zależy, wybierz jakąś płaską jak napisała Kropka w granicach 80-200zł. Poczytaj opinie innych graczy.

 

Co do słuchawek, do 200zł są całkiem niezłe są Creativy czy sennheiser'y.

 

Ja używam Sennheiser HD201 i jak za tę cenę nie są złe.

Link to comment
Share on other sites

Według mnie cena tej myszki to dość duża przesada 535 zł to trochę za dużo :) A co do słuchawek to ja posiadam już 3 lata z rodzaju "PHILIPS SHP2500" i funkcjonują w pełni poprawnie :)

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam :D

Link to comment
Share on other sites

600 zł za myszkę? Zresztą proponowałbym Ci zakup myszki tam gdzie możesz ją dotknąć xD zobaczysz wtedy czy Ci dobrze leży na dłoni :v Co do słuchawek to sam używam Siberia v2

Link to comment
Share on other sites

Ja nie polecam tej myszki. Mój kumpel ma dokładnie taką samą tylko że kupił ją bodajże za 250 zł. (nie była na żadnej przecenie, ani obniżce itp. ). Ogólnie byłam zdziwiona tą ceną bo uważałam, że jest za tania. ;D Ale dobra.... Nie minął miesiąc i musiał oddać ją do serwisu bo była zepsuta. Takie myszki się bardzo szybko psują. Za tyle pieniędzy to byłabym w stanie kupić 20 myszek, po rozsądnej cenie, ale bardzo dobrych. :)

Link to comment
Share on other sites

LubiePlacki_PL :)  myszka na pierwszy rzut ok fajnie wygląda i jest droga, ale druga strona medalu to ma dużo  paneli dzięki czemu możesz sobie ją powiększać , zmniejszać , zwężać itp i to jest duży minus bo po około pół roku- do roku(zależy od użytkowania) rozklekocze ci się jak to robią zazwyczaj r.a.t.y, , lepiej wydać mniej i lepszą myszkę kupić, ja osobiście kupiłem pół roku temu razer naga 2014 309zl, na razie spisuje się doskonale:)

 

RAZER-Naga-2014-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja bym wam polecil myszke  A4Tech X-750bf jest bardzo dobra do gier FPS. Osobiscie uzywam Gun3v3 i tez sie dobrze sprawdza. A oprocz tego warto tez pamietac o dobrej podkladce i oczywiscie dobrej konfiguracji myszki. Co do konifugracji to tutaj ziomeczek jakis zrobic nawet dobry poradnik warto z niego skorzystac https://www.youtube.com/watch?v=plqjMULaRuU 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy