Skocz do zawartości

Co myślicie o tej myszce :D ?


LubiePlacki_PL :)

Rekomendowane odpowiedzi

http://mediaarena.pl/pl/p/Razer-Ouroboros-4G-8200DPI/1221 jeżeli ktoś ją ma niech tu napisze czy opłaca się ją kupić 

Jeżeli jesteśmy przy tym to może polecicie mi jeszcze jakieś słuchawki :) bo szukam ;p 

Dzięki ;3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszka za 600 zł >?????? trochę trochę ja mam za 20 zł i mi starczy :D ale myszka wygląda baardzo dobrze jak chcesz możesz kupić a co do słuchawek kup z Phillipsa lub innej znanej firmy bo mają najlepsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny czy opłaca sie wydawac tyle na myszkę :D Z mojej strony polecam ci myszkę Tracer Sniper lub Razer Naga. Co do słuchawek aktualnie posiadam Razer Kraken Pro i nie narzekam, polecam również Steelseries Siberia v2 również bardzo przyjemne w użytkowaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie myszka po 1. za droga jak dla amatora, a po 2. myszkę powinieneś wybierać odpowiednio dopasowaną do swojej dłoni, myszka powinna być płaska, ja mam jakąś zwykłą bezprzewodową, dobrze mi dłoń na niej leży i nie narzekam. Co do słuchawek osobiście polecam Creative Tactic 3D Alpha, dobre do muzyki jak i do gry :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu jest wydawać tyle na mysz.

 

Jeżeli Ci tak bardzo zależy, wybierz jakąś płaską jak napisała Kropka w granicach 80-200zł. Poczytaj opinie innych graczy.

 

Co do słuchawek, do 200zł są całkiem niezłe są Creativy czy sennheiser'y.

 

Ja używam Sennheiser HD201 i jak za tę cenę nie są złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie cena tej myszki to dość duża przesada 535 zł to trochę za dużo :) A co do słuchawek to ja posiadam już 3 lata z rodzaju "PHILIPS SHP2500" i funkcjonują w pełni poprawnie :)

Mam nadzieję, że pomogłem. Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600 zł za myszkę? Zresztą proponowałbym Ci zakup myszki tam gdzie możesz ją dotknąć xD zobaczysz wtedy czy Ci dobrze leży na dłoni :v Co do słuchawek to sam używam Siberia v2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie polecam tej myszki. Mój kumpel ma dokładnie taką samą tylko że kupił ją bodajże za 250 zł. (nie była na żadnej przecenie, ani obniżce itp. ). Ogólnie byłam zdziwiona tą ceną bo uważałam, że jest za tania. ;D Ale dobra.... Nie minął miesiąc i musiał oddać ją do serwisu bo była zepsuta. Takie myszki się bardzo szybko psują. Za tyle pieniędzy to byłabym w stanie kupić 20 myszek, po rozsądnej cenie, ale bardzo dobrych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LubiePlacki_PL :)  myszka na pierwszy rzut ok fajnie wygląda i jest droga, ale druga strona medalu to ma dużo  paneli dzięki czemu możesz sobie ją powiększać , zmniejszać , zwężać itp i to jest duży minus bo po około pół roku- do roku(zależy od użytkowania) rozklekocze ci się jak to robią zazwyczaj r.a.t.y, , lepiej wydać mniej i lepszą myszkę kupić, ja osobiście kupiłem pół roku temu razer naga 2014 309zl, na razie spisuje się doskonale:)

 

RAZER-Naga-2014-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wam polecil myszke  A4Tech X-750bf jest bardzo dobra do gier FPS. Osobiscie uzywam Gun3v3 i tez sie dobrze sprawdza. A oprocz tego warto tez pamietac o dobrej podkladce i oczywiscie dobrej konfiguracji myszki. Co do konifugracji to tutaj ziomeczek jakis zrobic nawet dobry poradnik warto z niego skorzystac https://www.youtube.com/watch?v=plqjMULaRuU 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności