Skocz do zawartości

Skarga na Grzywka


10Konto

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ArowaN # `


2.Nick admina/gracza który zawinił: Grzywka

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 27.08 | 19:15

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : ArowaN # ` 

[AMXBans] Powod : ' Gdzie ssy? ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 68545685 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 159.205.214.206 ' 

[AMXBans] =============================================== 

6.Opis sytuacji:

No pajac mnie zbanował...

Parę godzin temu Ola zrobiła mi ssy no to wstawiłem i dostałem UB.

A tu wyskakuje jakiś dureń i mnie banuje, za nic...

 

@Gruby.

To są sprawy forum więc nawet jakby chciał to nie mógłby dać mi bana, elo :)

Niech będzie usunę "wulgarne i niekulturalne słowa", a i proszę nie nazywaj mnie chłopczykiem, jestem mężczyzną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tę skargę kulturalnie, bo jak dla mnie to jest do zamknięcia za obrazę admina. Ja na miejscu Grzywki, jakbym zobaczył Cię na serwie to dałbym Ci za to bana, o ile dostaniesz UB. Chłopczyku tak to na swoim podwóreczku koleżków nazywaj.
Bez pozdrowień, Gruby 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa co mam robić ? 

Mam siedzieć i czekać aż ogarnie, że dostałem UB ? 

 

PS Nic nie wnosisz do tematu to proszę nie odzywaj się ;)

 

@Edit.

A i jak się bierze za tak odpowiedzialne stanowisko to niech się najpierw zastanowi czy da sobie rade bo takie bezpodstawne bany to kpina... :)

 

@Down.

Nie robię tutaj żadnej afery :D

Po prostu chcę wam wbić do głów, że powinniście zrobić jakieś progi, wymagania dla administracji ! 

Nie brać byle kogo... Ludzie jak gram na serwie to śmieję się z tej "administracji"...

Soot jak okazało dodaje sobie full odznaki...Ola to chyba podstaw amx nie ogarnia, a TheGumiś ma ledwie 14 lat... (może jest dojrzalszy ode mnie, nie wiem).

Tutaj żeby być adminem wystarczy napisać podanie i mieć parę złoty na koncie ! 

Słabo chłopaki, słabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ziomek, przez małe przeoczenie chcesz robić aferę? Nie warto. Ja sam już jako admin dostałem nawet perma (również przez pomyłkę) i po prostu napisałem prośbę o UB, nie składałem żadnej skargi, bo nie trzeba robić z igły wideł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przepraszam za bana bo nie dostrzegłem Twoich ss'ów. I nie chodzi mi o te dzisiejsze tylko te co Ci wczoraj zrobiłem.

Poza tym SS'y które ja Ci zrobiłem, za nie nie powinieneś grać już na serwerze

Masz wgrane tekstury które są zakazane w regulaminie, proszę o to SS za którego powinieneś mieć perma

http://speedy.sh/N7hrB/de-alexandra0004.bmp

 

Cytuję:

" Zakaz używania innej grafiki Cs'a niż Open GL. D3D i Software jest nie dozwolona. (Ban permanentny)"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam wgrane, tekstury... ?

Zastanów się co piszesz bo w moich oczach wyglądasz na idiotę :) 

To oryginalny steam kolego i nic tam nie grzebałem, usuwałem i absolutnie nie "wgrywałem".

Żegnam Cię :)

 

@Down.

Po pierwsze. Nigdy nie nazywaj mnie głupim bo w internecie nie wiesz z kim piszesz i o kim się wypowiadasz.

Po drugie. Prosił Cie ktoś o wypowiedź ? Myślę, że nie więc opuść tą skargę i idź postrzelaj w martwiaków :)

W internecie kox i w realu jak to Ty mówisz "kox" :)

A i mógłbyś trochę zamknąć ryj bo jesteś tu nikim i nie Tobie decydować czy polecę z tego serwera czy nie. Zresztą jak tak na was patrzę to rozumiem, że popełniłem błąd wracając tu.

Cieszę się, jak już mówiłem nic nie wgrywałem 3 razy wstawiałem ssy i każdy ma do nich dostęp, proszę oglądajcie :)

 

@Grzywka.

Ty mnie nie rozumiesz, ja mam OpenGL, 800x600... 

Nie wiem może jesteś ślepy... nie wiem ale mam prośbę pożycz okulary od babci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arowan ty głupi jesteś ! . Popatrz na tekstury to nie są serverowe tekstury więc czekam na h@ i masz perma i dowidzenia Ci mówie ! ...

Popatrz tylko sobie na amxbans :) Polecisz w 3 sekundy z tego forum bo twe tekstury i gatki to jak u podstawówki :) W internecie kox a w realu papersach chodzisz więc sorry ;p

AROWAN POŻYCZ OKULARY I CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM ! . " Zakaz używania innej grafiki Cs'a niż Open GL. D3D i Software jest nie dozwolona. (Ban permanentny)" NIE CHODZI O GRAFIKĘ ALE ŻE MASZ TEKSTURY INNE WGRANE JAKICH NIE POWINIEN MIEĆ ! ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopcze może niektórzy już nie mają babci ani dziadków, więc zamilcz. Skargę napisałeś sobie bo chcesz z siebie wyrzucić że biją Cię w szkole??

Pisz w sprawie CS a nie walisz 3 po 3. Masz tekstury nie dozwolone na tym serwerze. Więc ELO!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tak tak ... Właśnie na to czekałem, każdy 15 letni chłopczyk w internecie pisze "biją cie w szkole" więc z Tobą wszystko jasne.

Ja na to kładę czy będzie UB czy nie, siedzę tu z ciekawości co powie H@.

Więc daruj sobie te śmieszne teksty typu "masz perma", "nie pograsz na serwerze".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności