Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

[UB]Proszę o ub


korba123

Recommended Posts

Dziś wieczorem wbiłęm sb na serwa i zobaczyłem ze gra moja podszywka KaLi! ja nazywałem się KaLi(1). Od razu zapisałem jego ip oto one : 109.196.34.195 i wiem że gracz miał Steam!  

Nick: KaLi (1)

Wycinek z konsoli : [AMXBans] =============================================== 

[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : ( 1 ) KaLi 
[AMXBans] Powod : ' wyjasnic na forum kto sie podszywa ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 758183986 ' 
[AMXBans] Twoje IP : ' bez ip ' 
[AMXBans] ========================================  Proszę o zbanowanie tego gracz oraz o szybkie UB ! Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy