Skocz do zawartości

Skarga na łepka :)


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Zone
2.Nick admina/gracza który zawinił:  Jakiś lojtek - Miko ?
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 18:45
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Od strony admina wymagam tego, żeby ukazał mi, gdzie ja go wyzwałem od pedałów, gdzie ja go w ogóle kurwa obraziłem :).
6.Opis sytuacji: Wku*wia mnie już ten człowiek, dostałem bana z powodem "stoisz koło paki i jej nie rozbrajasz" jakiś kolega kiedy padł powiedział, że przy pace stoi 3, ja zabiłem z awp tam tylko jednego więc chciałem poszukać tych 2 jeszcze, więc nie rzuciłem się do paki, było 8 sekund do wybuchu, patrzę pach ban 30 minut, okej i tak nie mam dowodów bo NIE UMIEM wycinać tego pie*dolonego demka z HLTV, okej wyleciałem 30 min, poczekałem wchodzę na serwer i mu tłumaczę na U@, że ban był niesłuszny i niech się cieszy, że skargi nie napisałem, a on "jebie mnie Twoja skarga, bo i tak jest bez podstaw" Ja mu zacząłem w koło powtarzać wbij na ts'a to sobie porozmawiamy, ciągle spamowałem tym, bo ciężej jest mi pisać, wolałem gadać, on coś tam pie*doli pod nosem i pach, ban za jakiegoś pedała gdzie w ogóle go nie obraziłem. Jestem na 100% pewnien, że jedyny wulgaryzm jaki był użyty z mojej strony to "ku*wa i ja pie*dole" :).
_________________________
Z tego co wiem admin banujący powinien posiadać dowód, a później banować :)
Proszę o ukazanie mi tego DOKŁADNIE, gdzie zostałeś obrażony od pedałów, jeżeli tak było, wygrałeś, a mi będzie można wjebać warna bo i tak mi to już jest obojętne, także czekam mistrzu :)
 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Reason: 'Obraza admina, nie jestem pedalem'
[AMXBans] Duration: '1 hour'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_5:0:20691016'
[AMXBans] Your IP: '
[AMXBans] ====================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Skarga niesłuszna, skarge pisz jak ban jest powyżej 3 godzinek, pozdrów mame papatki ;)

@KreJJzoL brak słów... gdzie jest napisane tak !? Skargę się piszę jak ktoś zawinił a nie jak jest ban na więcej niż 30 minut...

Jeżeli dałeś mu bana za obrazę to mogłeś zrobić ss'a jak cię wyzywał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Fns. Co do tego, że dostałbym od Ciebie w jape to nie wiesz z kim tańczysz hehe :D takich jak Ty na profilowym to ja nosem wciągam ;) i Ty tam 3maj dziure pjontka

 

I Ty pozdrawiasz "kumatych" ? pseudo prawilniaku.

W git towarzystwie wylapalbys na dziure za takie teksty o rodzicach.

Mialem Cie za ogarnietego typa, ale z kazdym postem robisz z siebie coraz wieksze posmiewisko

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hardwell prawilniaczku hahahahha, ja wiem na co mnie stać. Ciebie stać na hejty tylko i wyłącznie ;) chcesz pogadać to dawaj na ts czy skype posłucham co masz do powiedzienia :)

 

To nie hejty, a czysta prawda,

Wyjedz z takim tekstem przy kims naprawde ogarnietym to moze kiedys sie przekonasz.

Koncze z Toba nawijke "gangsterze" (smiech)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparliscie się na tego Miko? Gościu co po chwila siedzi na servie i to prawie cały czas na spekcie. Wszystkich ogarnia ssy robi, odpisuje z kulturka a niektórzy próbują mu utrudnić życie.

A co do tej skargi widać w jaki sposób się wyrażasz...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tyle w tym temacie, nie wstawiam zadnego demka, dostales bana bo obraziles, ja to wiem i nie musze tego nikomu udowadniac, a tak poza tym to siedze po 15 godzin dziennie, wiekszosc czasu na specta, polowe tego czasu jestem sam jako admim, ewentualnie z trevorem, hannibalem, weronika i osdi, a wy jak takie dzieci co leca do mamusi sie poskarzyc ze dostal ktos po dupie(bana) prosze was. Ogarnijcie sie z tymi skargami bo to sie robi zenujace, skarga bezpodstawna a temat do zamkniecia!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz :To jest skarga czy kurwa forum dla dzieci umysłowo chorych ? z tymi spinami spierdalać na jakiegoś ts'a / gadu gadu czy inne komunikatory , to jest temat SKARGA tępaki !
Dwa : Bez dowodów myślę ,że pana pożegnamy . Skargi są słuszne od 3h , co poresztą PaPkU oświadcza wam przy ponad połowie skarg .

Pozdrowienia The Torture ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie coś posądzać admina... Jeżeli admin zauważa , że go obrażasz no to ma prawo dać Ci bana , bez żadnego udowadniania demkiem. Ciesz się , że Miko ma to coś w sobie i nie dał Ci bana na więcej czasu niż 30min. Skarga niesłuszna , Miko się stara , pilnuje porządku na serwerze a Wy jeszcze na niego naskakujecie skargami - to już zaczyna się robić na prawdę nudne. To tyle ode mnie , temat do zamknięcia.

 

Pozdrawiam ,

Haze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie wiem czy padły takie słowa. Ale kultura ze strony Miko powinna być na swoim miejscu, dlatego że jest nowy, dostaje ode mnie upomnienie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności