Skocz do zawartości

Skarga na admina Miko


KiToL

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Chce Zwiedzac Anal <3


2.Nick admina/gracza który zawinił: Miko

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 29.08.14 3:01

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1408290253-de_dust2-1409273580-1409275080.zip  7:50 miałem jeszcze 30 sec na podłożenie paki

6.Opis sytuacji: Dostałem bana (30min) za nie wykonywanie celów, mimo że miałem czas na podłożenie paki (wcześniej cele cały czas wykonywałem). 

Regulamin only DD2 mówi: "*Nie wykonywanie celów mapy: Kick - ban 5min" to skąd się wzięło 30min ?

 

Miko że Cie parę razy zabiłem to chciałeś mnie się pozbyć ?

 

Ps. Wiem że to jest błahostka, ale widzę że nie jest pierwsza skarga na tego admina, więc chyba coś tu jest nie tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ty jestes kurwa smieszny, wyraznie cie ostrzegalem kilka razy resp tt max 30sekund, miales to w dupie wiec sie nazbieralo, na 30 min tez moge dac za notoryczne niewykonywanie celow. Jestescie chorzy? O takie cos ? Skarga jest sluszna za bana od 3 godzin dlatego skarga bezpodstawna a temat do zamkniecia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ty jestes kurwa smieszny, wyraznie cie ostrzegalem kilka razy resp tt max 30sekund, miales to w dupie wiec sie nazbieralo, na 30 min tez moge dac za notoryczne niewykonywanie celow. Jestescie chorzy? O takie cos ? Skarga jest sluszna za bana od 3 godzin dlatego skarga bezpodstawna a temat do zamkniecia.

Niesłuszny to jest ban, a nie skarga..

Jeżeli wypowiadasz się na forum, to przynajmniej nie przeklinaj i zachowaj minimalny poziom kultury.

 

"

*Kampienie na respie tt: Kick, ban od 5min do 30min
*Nie wykonywanie celów mapy: Kick - ban 5min"
 
Jeżeli napisałeś powód nie wykonywanie celów, powinien On otrzymać max 5min, jak jest to ujęte w regulaminie DD2, do którego jednocześnie Cię odsyłam:
 
btw. jeżeli CT cały czas raszuje na resp TT, to dlaczego nie ma prawa zostać na nim troszkę dłużej jeżeli gracz ma świadomość, że będzie musiał zaplantować pakę?
 
Według mnie skarga słuszna, a tym samym ban bezpodstawny.
 
@KreJJzoL
W takim razie niech zmieni styl wypowiedzi, bo jest zbyt agresywna i wulgarna.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*Kampienie na respie tt: Kick, ban od 5min do 30min

*Nie wykonywanie celów mapy: Kick - ban 5min"

 

 Ban powinien trwac przynajmniej 10 min.5 min-za resp i 5 min - za cele

Skarga słuszna :)

 

@miko-kultura
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ile razy mamy wam powtarzać o tym respie? Tak się skończy ze będziemy dawać po 30 minut i tyle. A co do Miko dobrze adminuje non stop na spekcie siedzi, ogarnijcie się z tymi skargami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z KreJJzolem. Zejdzcie z Miko , bo chłopczyna się dopiero uczy. Jeżeli macie coś do niego to i macie do mnie. Mikołaj się stara , bywa codziennie na serwerze po kilkanaście godzin , a Wy jak na złość piszecie skargi na niego . Moim zdaniem dajcie mu szanse i nie składać już na niego skarg jeżeli ban był na 30min , bo to już zaczyna robić się nudne i nic Wam to nie da.

 

Dajcie spokój Mikołajowi bo Wam prezentów nie da!

Pozdrawiam,

Haze

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze mnie to nie obchodzi na przykład, że jest nowy i się uczy, ja też jak świeżo przeczytałem regulamin będę traktowany ulgowo, albo będą mnie omijać kary ? Wątpie, skarga jest jak najbardziej słuszna i nikt nie powinien schodzić z niego tylko dlatego, że się uczy.
Za swoje błędy musi ponieść karę, jak każdy inny. Dostał bana za cele, nie za respa, sami sobie ustalacie regulamin ?
Która to już skarga? Staje się to żałosne kiedy piszecie po 5 skardze na niego, żeby z niego zejść, pfaahah śmiechłem. Ja jestem za tym, żeby go w końcu wypie*dolić, nie radzi sobie a gracze mięli być odciągani od cziterów, a stało się tak, że zamiast cziterzy sprawiać problem, sprawiają go admini :).

Krejzol idź się spakuj i zjedź z górki, wszędzie Cię pełno a najlepsze jest to, że WCALE nie jesteś tutaj potrzebny, liścia na łeb byś dostał to byś się uspokoił, z jakiego kabla człowieku przyszedłeś ? -_-
Tobie admina zabrano bo Cię źle wychowano, więc co się sadzisz tam. Siedź jak siedzisz za tym kablem i nie denerwuj tutaj nikogo.

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha ty jestes kurwa smieszny, 

Po pierwsze trochę kultury. 

 

 wyraznie cie ostrzegalem kilka razy resp tt max 30sekund, miales to w dupie wiec sie nazbieralo

Po drugie pokaż mi na demku kiedy mnie ostrzegałeś, a po za tym nie było ani jednej akcji w której bym siedział dłużej niż 30sec na respie.

 

na 30 min tez moge dac za notoryczne niewykonywanie celow.

Po trzecie, to Ty tworzysz jakiś nowy regulamin, że możesz se banować na 30min ? pozdro

 

 Skarga jest sluszna za bana od 3 godzin dlatego skarga bezpodstawna a temat do zamkniecia.

Gdzie jest tak napisane ?

 

Milko proszę Cię nie pogrążaj się, sam się gubisz w tym co piszesz.

 

 

 

Ale ile razy mamy wam powtarzać o tym respie? Tak się skończy ze będziemy dawać po 30 minut i tyle. A co do Miko dobrze adminuje non stop na spekcie siedzi, ogarnijcie się z tymi skargami.

 

A Ty kolego zanim się wypowiesz to wpierw obejrzyj demko.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gadajcie takich głupot że się uczy, widać że admin chciał mnie się pozbyć bo cały czas dostawał baty. A nawet jeśli się uczy to chyba powinien znać regulamin..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uczę się i próbuję pilnować porządku jak tylko mogę, może troche przesadziłem w twojej sprawie i za to cie przepraszam, przyznaje sie do błędu, ale zrozumcie też mnie, że nie łatwo jest ogarniać tyle ludzi mając 5 dni admina, 

Pozdrawiam: Miko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z cb  kitol ty jesteś żałosny nie rozumiesz żę gość sie uczy.

Żałosna jest osoba poszkodowana przez Administratora, którym jedynym wytłumaczeniem jest że się uczy?

 

Gratuluję podejścia.

 

 

Uczę się i próbuję pilnować porządku jak tylko mogę, może troche przesadziłem w twojej sprawie i za to cie przepraszam, przyznaje sie do błędu, ale zrozumcie też mnie, że nie łatwo jest ogarniać tyle ludzi mając 5 dni admina, 

 

Pozdrawiam: Miko

Nie mogłeś tak napisać od razu?

 

 

Hahaha ty jestes kurwa smieszny, wyraznie cie ostrzegalem kilka razy resp tt max 30sekund, miales to w dupie wiec sie nazbieralo, na 30 min tez moge dac za notoryczne niewykonywanie celow. Jestescie chorzy? O takie cos ? Skarga jest sluszna za bana od 3 godzin dlatego skarga bezpodstawna a temat do zamkniecia.

Za takie podejście, będziesz się chyba baaardzo długo uczył bycia Administratorem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jest jak najbardziej słuszna. Co to kogo obchodzi że on się uczy. Jakby każdy się tak uczył to na serwach adminów by nie było. Ale chłopak przeprosił. Najważniejsza jest pokora i kultura której pewnym osobom tu wypowiadającym się można tylko pozazdrościć.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej słuszna i jak wyżej napisał S}{aDoW ... to, że się uczysz kolego nie upoważnia Cię do tego by postępować wbrew regulaminowi oraz żeby pokazywać kompletny brak kultury na forum. Skoro tutaj bez problemu przeklinasz wypowiadając się świadczy tylko o Tobie i o tym jakie masz podejście do gracza. Za taką skargę powinno być tylko małe upomnienie lecz radzę trochę nad kulturą popracować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie na niego żę nie przestrzegał regulaminu bo się uczy, ciekawe ile byście sami popełniali błędów związanych z regulaminem.

Tak bardzo go bronisz?

Zapraszam do działu skarg na FFA, przecież nie jestem Administratorem od zawsze, też kiedyś zaczynałem.

 

//Tworzy się tu straszny offtop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Resp a cele to co innego, proszę was abyścię o tym pamiętali -.-. Kitolek, chyba przeprosiny przyjęte? A Miko otrzymuje ostrzeżenie za kulture./ następnym razem bardziej uważajcie za co dajecie bany, bo widzicie co się potem dzieje w skargach tego typu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności