Skocz do zawartości

drobne zmieny:D


fuckthesystem

Rekomendowane odpowiedzi

korzystajac ze sposobnosci ze mam chwile czasu napisze kilka rzeczy ktore moga byc zmienione ;)

 

Zacznijmy od skilli uzywanych przez większosc klas , np taki duriel nie dosc ze ma korzenie które trwaja tak dlugo ze nie wiem czy ktos kiedykolwiek z nich zdażył wyjsc to jeszcze moze je ładować ile chce, albo pustoszyciel który strzela rakietami nie ruszajac sie z respa tylko je ladując , i kilka innych klas które maja takie skille , proponuje zmiane z ladowania nieokreslonej liczby do np 2 uzyć na mape.

 

są tez sytuacje zwiazane z łowcą który dostanie He 1/X i laduje je w nieskonczonosc i tylko rzuca , szczegolnie na mapach typu assault CT nie moze wejsc bo sie nie da ;) , tak jak wyzej zmienienie to ladowanie 2/3 He na runde.

 

klasa premium Talic , równiez klasa troszke bezsensu bo sie naladuje i kazdy sie o nia zabija , co np ma zrobic ninja takiemu ? nic.

 

Klasa Khazra ma +10 dmg jak dostanie rune golden a juz nie wspomne o wspanialym toporze to ma okolo 35 dmg kazdym hitem, jak dla mnie jest to mega przesada i wyrzuciłym w ogole ten dmg z tej postaci ale proponuje nerf do +5.

 

 

jak dostrzege wiecej dam znac , narazie prosze o rozpatrzenie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

 Korzenie trzymały 11 sekund zostały obniżone do 8 więc jest teraz ok.

Pustoszyciel mało kiedy spotykam się aby ktoś stał na respie i puszczał rakiety. Ta klasa i tak jest słaba więc lepiej nic nie zmieniac.

Co do łowcy. Może postawić max 2 granaty w jednym miejscu. Jeśli idziesz na shift to nie wybuchną. Tylko wystarczy popatrzeć a nie na chama lecicie.

Co do reszty wszystko jest zrównoważone i nic nie trzeba zmieniać.

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie że coś ale z łowcą jakieś ograniczenie można było by wstawić ponieważ dużo razy widziałem jak łowca na respie postawi jakieś 8 he i  jak w to wpadniesz to niemasz szans, a gdy zwróce uwage na u@ to żaden admin online nie reaguje, co do reszty klas są bardzo dobrze zbalansowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Palayna to na każdym servie działa tylko jeden xD Kwestja przyzwyczajenia dużo razy grałem tą klasą i na róznych servach. Pomyśl że jakby działały 4 pociski to ładujesz 4 i z m4 czy ak każdego ubijesz więc była by to za bardzo OP klasa ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

korzystajac ze sposobnosci ze mam chwile czasu napisze kilka rzeczy ktore moga byc zmienione ;)

 

Zacznijmy od skilli uzywanych przez większosc klas , np taki duriel nie dosc ze ma korzenie które trwaja tak dlugo ze nie wiem czy ktos kiedykolwiek z nich zdażył wyjsc to jeszcze moze je ładować ile chce, albo pustoszyciel który strzela rakietami nie ruszajac sie z respa tylko je ladując , i kilka innych klas które maja takie skille , proponuje zmiane z ladowania nieokreslonej liczby do np 2 uzyć na mape.

 

są tez sytuacje zwiazane z łowcą który dostanie He 1/X i laduje je w nieskonczonosc i tylko rzuca , szczegolnie na mapach typu assault CT nie moze wejsc bo sie nie da ;) , tak jak wyzej zmienienie to ladowanie 2/3 He na runde.

 

klasa premium Talic , równiez klasa troszke bezsensu bo sie naladuje i kazdy sie o nia zabija , co np ma zrobic ninja takiemu ? nic.

 

Klasa Khazra ma +10 dmg jak dostanie rune golden a juz nie wspomne o wspanialym toporze to ma okolo 35 dmg kazdym hitem, jak dla mnie jest to mega przesada i wyrzuciłym w ogole ten dmg z tej postaci ale proponuje nerf do +5.

 

 

jak dostrzege wiecej dam znac , narazie prosze o rozpatrzenie ;)

Wszystko co napisałeś, to są bzdury. Klasy są zrównoważone mam osłabiac Khazre i Pustoszyciela i Lowce, Nihlathaka ( pomyliles klasy nie talic tylko nihlathak ) ? Po co, skoro one są zrównoważone względem innych i nie mają nie ograniczonych np rakiet, pancerzy, HE. Każda klasa ma ograniczoną ilośc umiejętności / czasowo albo ilościowo.

Khazrze mam zabrac 10 dmg lub znerfic do 5, co do itemu trudno go zdobyc, i wylosowac z tak dużym DMG, I co bedzie miala tylko fale, którą trudno trafic, i tylko zazwyczaj na ninje się ją używa? Klasą tą jak i pustoszycielem i tak mało kto gra są one w pełni zrównoważone co do łowcy idziesz na SHIFTCIE i HE nie wybuchną, a poza tym ma ograniczenie może postawic 4 HE maxymalnie, do póki żaden nie wybuchnie nie może ustawic kolejnej pułapki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Nie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności