Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

w styczniu jak co miesiąc. Mam taką propozycje żeby to gracze wybierali rs napiszesz taki temat powiedźmy tydzień przed nowymi rs i ludzie będą dawać linki jakie by chcieli mieć rs i tylko jeden link może dać taka osoba jeśli dobrze się orientuje to kiedyś coś takiego było.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RSy na święta zostały wgrane te same, co były w zeszłym roku.. dlatego nie było możliwości byście je dodali.

W dziale ogólnym FFA znajduje się temat, w którym podajecie propozycji paczek rs'ów. Aktualnie potrzebujemy nowej paczki, któa będzie wgrana w styczniu.

 

Zapraszam: http://forum.cs-classic.pl/topic/17075-propozycje-roundsound-ffa/page-4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat był już 10000000 razy poruszany i nie nie będzie koniec kropka bo to tylko to wyróżnia nasz serwer od innych dlatego tyle graczy gra :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byście powiedzieli na wprowadzenie normalnego votemap, zamiast stała kolejność tych samych map. Byłaby różnorodność i nie gralibyśmy non stop tych samych map, a jest wiele ciekawych map, które się ma czasem ochotę zagrać, np. assault, de_dust, office, cbble, cheatu, vertigo, piranessi, prodigy itp 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie ze dusty i westwoody :D Ale masz racje niech tak zostanie, tylko po prostu wyraziłam opinie, że na dłuższa metę troszkę nudzi i zawsze trochę ciekawiej by było :P 

Edytowane przez doktor hajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mowie ze dusty i westwoody :D Ale masz racje niech tak zostanie, tylko po prostu wyraziłam opinie, że na dłuższa metę troszkę nudzi i zawsze trochę ciekawiej by było :P 

Magia CS 1.6

Serwery z mapą only DD2 -> full

Serwery z różnymi mapami zmieniającymi się co chwilę -> 50% - 80% zapełnienia.

 

Cykl zostaje, bo taki serwer był na samym początku.

Wyobrażasz sobie szok innych graczy, którzy nagle zobaczyliby vote? Zobaczyłem na własne oczy, nie ma sensu uczyć ludzi nowych map.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polaczekkkkkkkkkk

 

Co jest dziwne... O ile się nie mylę to na BF2 pokazuje polskie znaki, żeby nie było, że spamuje to dam jakąś propozycje xD

 

W 100% zgadzam się z S}{aDoWem. Serwer jaki był na początku niech taki zostanie, mi się tam podoba ;) 

 

Może linie rashu? Nie wiem w sumie czy to dobry pomysł, ale to rozważcie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie było by jednak co miesiąc zmieniać jedną mapę na inną (czyt. aktualne mc + 1 mapa co miesiąc inna). Fajnie by było co jakiś czas pograć na czymś nowym :)

 

Shadow co tydzień dodawał jedną mapę na próbę i po tygodniu ją zmieniał (łącznie około 5 map). Na końcu zrobił ankietę, którą mapę dodać lub czy też zostawić stare mapcycle. Ankieta wykazała, że ma zostać bez zmian.

 

@edit 

dam jeszcze linka:

http://forum.cs-classic.pl/topic/26446-wygl%C4%85d-ffa-ankieta-dotycz%C4%85ca-ostatniej-mapy/

Edytowane przez KiToL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko to chodzi o nie dodawanie na próbę tylko jako dodatkowa co miesiąc inna, no ale skoro tamten pomysł nie wypalił to i ten nie zajdzie za daleko.

Jeśli graczom nie podobała się mapa, która została wprowadzona na okres tygodnia, to nie wyobrażam sobie wprowadzenia do cyklu kolejnej na miesiąc..

Zdanie graczy było prawie jednogłośne: zostaje standardowy cykl.

 

Jak się znudzi (dopiero po świętach), pomyślimy o modyfikacji.

 

Może linie rashu? Nie wiem w sumie czy to dobry pomysł, ale to rozważcie ;p

Linie są wyłącznie na serwerach TP (TeamPlay) AIM/AWP.

Przez to musielibyśmy zmienić kompletnie charakter serwera jak i zapewne graczy, którzy na nim przebywają.

 

 

Ile razu było już pisane o liniach rashu... TO JEST FFA! Takie coś nie wchodzi w grę.

A co do małych mapek, można je dodać, czemu nie.

Mogę coś wprowadzić na okres świąteczny.

Jeżeli chcecie, zacznijcie proponować. Lista map znajduje się w dziale: Informacje [FFA]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności