Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Miverse


Miverse

Recommended Posts

Nick: Miverse

Powód rezygnacji: Rozpoczyna się nowy rok szkolny a więc będzie trzeba zacząć się uczyć w nowej szkole. Na Dr tak dużo roboty nie ma więc tam zostaje.

Coś od siebie: Rezygnuje tylko z admina na 4k nie mam czasu tez ogarniać 2 serwerów zostanę na DR

Pozdrawiam wszystkie mordeczki z cod4k i dziękuję, że mogłem być adminem właśnie tam. Elo :)

Link to comment
Share on other sites

to zostałem tylko ja pebble i neff to ładnie

 

P.S Pebble ja sam nie wiem co będzie ze mną od września, ale postaram się być aktywny

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Jaskier i gemciu ale on prawie nie wchodzi

 

Szkoda admina.Powodzenia w szkole.

 

 

 

PS. przydalo by sie z 2 adminow na 4k bo tak to lipa straszna :/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy