Skocz do zawartości

Skarga! ( obraza mojej rodziny)


korba123

Rekomendowane odpowiedzi

 

1.Twój Nick: KaLi

2.Nick admina/gracza który zawinił: [e].m jeju jeju
 
3.Admin/Gracz : Zbanował go admin P-ce
4.Data i godzina: 30. 08.2014 godzina 18:15
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Świadkowie zaraz podpiszą pod skargą
6.Opis sytuacji:Gracz wyżej wymieniony obrażał moją rodzine! Kazał daj zdjęcie mamy i że on zostanie moim ojcem! Admini kickowali aby się ogarnął. Gdy to nie podziałało dostał bana na 3h! Jest to dla mnie nie zorozumiałe gdyż on obrażał moją rodzine! Proszę coś z tym zrobić i dać wysoką cene za to co zrobil . gdyż zachował się jak dziecko( nie wiem może nim jest) 

 

obrazał jego rodzine i mowil zeby dodał zdjecie swojej rodziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest tylko gra i nie ma się co przejmować. Dostał bana? Dostał. Więc skarga nie ma zbyt wielkiego sensu. Temat do zamknięcia :x

 

 

6.2-Zakaz wyzywania innych graczy ( Ban od 5min do 3 H)

Nie znasz regulaminu serwera. Jak koleś będzie dalej obrażał to dostanie znowu na 3h potem na dzień. 

Edytowane przez .:Arioch:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ja widzialem na chacie to widzialem ze prawda chcesz zdjecie jego mamy i ze zostaniesz jego ojcem i napisales ze nie ma rodziny. Ale sorry dla mnie to jest zbyt chamskie "Ty to nie masz rodziny" jezeli chodzi o moje zdanie to jest obrazanie najwazniejszych osob z najblizszego otoczenia. Co sie dzialo wczesniej nie mam pojecia. Ja ocenilem to co zobaczylem. Jezeli masz dowody, ze Cie obrazil to  wrzuc, a kolega zostanie ukarany. Byl Konus wczesniej na serwie, niech on sie wypowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności