Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

Podanie o admina


Remorx

Recommended Posts

1. Nick: ReMorX


2. Imię: Piotrek 


3. Wiek: 14 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): (6/10) (Będę się uczył)


5. Mikrofon(Tak/Nie):Nie (zepsuty wtyk w kompie )


6. Składka (Tak/Nie): (zależy ile i kiedy ? , Może być późniejszy termin ? )


7. Link do swojego GT**: Nie posiadam ale mogę zrobić


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na Imię Piotrek.Mam 14 lat. Interesuje mnie Sport.Mieszkam w Małopolsce Nieopodal od Miasta Nowy Targ.Chcę zostać adminem Ponieważ wkurza mnie to jak ktoś skraca lub nadużywa micro mając z 10-12 lat .Myślę ze gracze lubią mnie na tym serwie.Staram się być pomocny .


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: non steam


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-3 godziny dziennie 


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Gdy wrócę ze szkoły,bądź wieczorem


12. Staż w grze counter strike 1.6 : 2-3 lata 


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie ale musi być ten pierwszy raz :)


Link to comment
Share on other sites

Póki co jestem na "nie". Poucz się amx (polecam poradniki na YT). Zapoznaj się z forum (po udzielaj się tu i tam). Pokaż, że ci zależy. Składka jest jednorazowa i kosztuje 11.07 SMS. Jak poprawisz to co napisałem ja i częściowo Arioch wyżej - spróbuj znowu za tydzień.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy