Jump to content
LINK DO NOWEJ STRONY ×

WoRniK. na admina 2


WoRniK.

Recommended Posts

1. Nick:WoRniK.


2. Imię:Paweł


3. Wiek:15


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):9


5. Mikrofon(Tak/Nie):tak


6. Składka (Tak/Nie):tak


7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=WoR&Search=Search


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Często przebywam na serwerze, znam dobrze amx, chcę dużo poświęcić czasu serwerowi. Myślę, że dostane admina :D.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:2-4 godziny


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):robocze po szkole to jakies 3 godzinki weekendy to nawet do 6-7 godzin :D


12. Staż w grze counter strike 1.6:6 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ):Tak


 


Link to comment
Share on other sites

Jestem na TAK 

+ Staż

+ Amx

+ Wiesz co to GT nie tak jak inni xd 

- rozpisz bardziej 8 pkt :) 

 

Arioch może to wh ma ale nie jest w 100% pewne że to on grał może miał podszywke możliwe

 

a gram z nim na serwie i zachowuje się kulturalny nie łamie regulaminu nie dostał ani jednego bana :) można dać mu szanse 

Link to comment
Share on other sites

Gdyby nie ten ban byłbym na tak. http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=68046

Admin ma dawać przykład a nie latać na wh. Na nie.

 

@Kashmir co z tego? Ma bana na naszej sieci na naszym serwie za wh więc moim zdaniem nie powinien dostać admina. Tyle w temacie.

 

 

 

i huj ci w dupa

gimby mi cisną :x

Edited by .:Arioch:.
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli użytkownicy się mogą wypowiadać to ja tez opisze .

Na nie.

- Ban za wh

- Zabijanie bez kolejki tzn. Jest ktos w kolejce wchodzi na txt i zabija bez kolejki

- Steam

Link to comment
Share on other sites

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skontaktuj się ze mną na GG mam coś do obgadania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy