Skocz do zawartości

[UB]odwołanie abrakadabra 2


bestz!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: AbraKadaBra-lezysz!
Link do SSów: http://www26.zippysh...39352/file.html
Wycinek z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : AbraKadaBra-lezysz!
[AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na cs-classic.pl '
[AMXBans] You can complain about your ban @ cs-classic.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 59446401 '
[AMXBans] Your IP : ' 89.67.212.178 '
[AMXBans] ===============================================

link do bana :http://amxbans.cs-cl...pl/ban_list.php

Serwer: ONLY DD2

 

Odwołuje się ponieważ Kody crc32 który powtórzyły się na screenach przy automatycznym zapisywaniu screen'ów na komputerze gracza, z powodu lagów, jakiś zakłóceń, są technicznie możliwe i spotykane, więc nie ma podstaw do żadnego bana, sam jestem adminem na innej sieci i też rozpisuje demka i sprawdzam ssy, więc spotkałem się z tym nie raz, w momencie gdy admin robi ssy 70% graczy ma ściny kompa i zdarza się że kod crc32 na plikach jest taki sam... niech Ub team jeszcze raz  to rozpatrzy , bo gram na steamie i jestem szanowanym graczem w swoich kręgach i nie pozwole żeby jakiś laik wciskał mi że grałem na jakiś gównie.!!  tym bardziej że ssy dostaje 4 raz i zawsze są czyste. Wspomagam tą sieć od czasu kiedy  tu gram kupując regularnie VIPa i nie godzę się żeby jakiś koleś 17 lat z braku kompetencji wbijał zostawiał mi bana, kiedy grałem czysto. Jeśli po prostu macie dość mojego grania na serwerze wystarczy powiedzieć i sam odejdę na inną serwerownie!, ale nie pozwolę na wciśnięcie mi bana z takiego głupiego widzi mi się... "zaraz każdy kto sobie skopiuje screeny będzie się tłumaczył zacinaniem komputera"  po prostu się to zdarza i jak chcecie uchodzić za kompetentny Ub team to musicie brać to pod uwagę i uznawać to za błędy przy robieniu ssów.

 

 

Dodam jeszcze że żądam rozpisania demka w celu wyjaśnienia sprawy, na demku będzie widać że gram czysto i będzie widoczna pewnie ścina ... bo w czasie ściny stoję zazwyczaj w miejscu, więc proszę o profesjonalne podejście do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym żeby zrobił to ktoś z UB team, bo myślę że admin Miko jest nowym adminem i nie ma jeszcze na tyle rozwiniętych umiejętności aby takowe demko rozpisać.

 

 

Dobra żeby nie było zbędnego spamu, dla mnie to pikuś rozpisać.

 

http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1409012123-de_dust2-1409599380-1409600880.zip  tu macie demko z HLTV 

17:30 < 1/4 ścina celownik zatrzymuje sie w miejscu podczas ściny i oczywiście w następstwie ginę,  więc proszę o UB... w tym momencie właśnie były robione ssy. , do wglądu macie całe demko z mojej gry staty 17:4 ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za zbyt szybkie zamknięcie tematu ale mimo wszystko następnym razem zwracaj się do mnie i nie tylko z większym szacunkiem

 

nie będę oglądał demka bo nie za to jest ban, 17:30 rzeczywiście jest długi lag przy robieniu ss ... "Musiał paść jebany" XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności