Skocz do zawartości

Skarga


KrynioO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciał bym wnieść skargę na admina -- PaPkU ponieważ banuje mnie w sumie za nic.

pierwszy ban miał miejsce na mapie cs_alpin'a dostałem bana za to że kupowałem sobie exp'o za monetki a ban był za to że 
nie wykonuje celi. To nie moja wina że jak mam ponad 1000 monet to chwilę to zajmuje ale sam l3ryk mówił przez mikro że kupuję exp'o no ale ok mniejsza druga sytuacja miała miejsce na mapie de_eldorado zostałem zbanowany za to że zacząłem rozmowę gdy admin -- los ami zabił mnie z HE przez płot natomiast admin PaPkU od razu mnie zbanował kiedy ja nic nie zrobiłem a napisane w konsoli mam tak -- Powod : ' Say nie sluzy do bluzgania gosciu : ) ' NO TO POZDRO ALE NIE MA CO PRO ADMIN ( BAN ZA NIC EHH :( )

 

1.Twój Nick: ^_^K|R|Y|N|I|O^_^

2.Nick admina/gracza który zawinił: PaPkU
3.Admin/Gracz : PaPkU
4.Data i godzina: ban na 30 min dostałem koło 20 a parę map wcześniej 3/4 na 5 min również za nic (02.09.2014)
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  np. świadek l3ryk 
6.Opis sytuacji: opisałem wyżej 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę Cię Rybaku, o sprawdzenie logów, bo to co on tutaj napisał to kpina. I tak zostałeś potraktowany ulgowo. 30 minut, to nie 3h.

Przypomnij sobie dokładnie co pisałeś, zanim Rybak sprawdzi logi, bo jeżeli wyjdzie na to że ban jest słuszny, sam Ci go przedłużę do tygodnia.

Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym tak na alpin Ładował monetki w Expa to prawda i dostał na 5 min ze celów nie robił to co ma biegać i wbijać sobię Expa ?

 

Drugiej akcji nie widziałem co pisał bo byłem zajęty grą nie pisaniem... ale inni nie robią celów itp wala bluzgami i nie dostają tylko Wyśle ci Kultura ....

 

Ogarnijcie trochę system.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic złego tam PaPkU nie pisałem jest wielu graczy którzy wypisują dużo gorszę rzeczy a mi chodziło tylko o moją racje 

 

zostałem zabity z HE również przez admina a najlepsze jest to że wyskakuję u góry że skanowanie z HE/AWP jest zabronione 

 

Na gracza jak zarówno i admina los ami skargi bym nie wnosił ale Tobie nwm o co chodzi :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to że przeklinasz na say. Rybak sprawdzi logi, jeżeli będzie miał w ogóle chwilkę, i poprosił bym o krótki fragment tego co tam pisałeś. To nie chodzi o to że Cię zabił. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mi o to chodzi dlaczego tak jest ja bym przeskanował od razu byś mnie zbanował to ja też poproszę ten fragment !!! a na alpinie może dostałem słusznie jak sam l3ryk mówił głośno i wyraźnie przez mokro że exp'o kupuje :( ale mniejsza z tą alpiną 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem że do 4/5 września jestem nieaktywny albo mało aktywny teraz nie mam jak sprawdzić te logi. Jak bede to wtedy sprawdze                                                           

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności