Skocz do zawartości

Podanie 3luuu


I3lu

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:sławek
Wiek:21
Kontakt:49941226
Twój nick na TS3:Luu
Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:Siędzę Bardzo często na ts, I przyznam szczerze że kilka razy dziennie muszę wchodzić na forum i prosić na Sb o admina -.- . po 3-5 osób nie raz czeka o rejestrację albo rangę, do tego jeszcze BezImienny odszedł. to już powinniście zrekrutować z 2-3 adminów ts -.-
Kontakt z administracją: (w skali 1-10):Hm Myślę że 7-8 :D albo może 10 :D
Ile czasu spędzasz na TS3:Czasami Siędzę cały dzień , ogólnie to bardzo często siedzę z kilkoma osobami do 5-6 rano lub dłużej :)
Czy posiadasz admina na innym TS3?:nie
Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):myślę że 7 + Szybko się uczę :)
Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: Nawet dobre
Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):Tak
Czy przeszedłeś już mutację(Tak/Nie):No Pewnie.

 

 

 

Papku: Stary daruj sobie :) Są ludzie na ts'sie co mogą potwierdzić że siedzę w tych godzinach dość często, dziś w nocy posiedziałeś do 6 rano i zgrywasz nie wiadomo kogo,Nie kompromituj się, zachowujesz się jak dzieciak z gimabzy, zapytaj Epro,neff,pnpqnDaniel!. Oraz innych. po za tym w podaniu nie jest napisane (ŻE SIEDZĘ CODZIEŃ DO TEJ GODZINY!) Kłania się umiejętność czytania... mogę publicznie tu oznajmić że cię nie lubię i ty mnie za pewne też :) Pierwszy raz mam styczność z taką osobą (Opiekun servera hahahahaha) Nigdy na żadnej sieci nie spotkałem takiej osoby:D

 

Ps.Wymyślaj i kompromituj się dalej :D

 

Moje kłamstewka...   :    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/39025101019e40d9.html

                                       http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6addd101be30b554.html

Jest data,godzina.. Dla tych co nie wiedzą klawisz ctrl + Kółko myszki można zmiejszyć obraz i będzie w prawym dolnym rogu widoczna data i godzina -.-

Edytowane przez I3lu
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK !

 

Ziomek jest pomocny nie ważne o co chodzi.

Ogarnięty jest i to bardzo.

Spędza dość czasu na Ts'ie no więc by mógł to ogarniać.

 

Pozdrawiam

PnPq

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 5/6 rano powiadasz? ;3

Nigdy Cię nie widziałem o tej porze. Siedzę codziennie do 2/3, i nigdy Cię o tych godzinach nie wiedziałem.

Za kłamstewka żeby dostać admina, masz ode mnie nie. Powinieneś być szczery a nie pisać takie bajki.

NIE.

 

@

Ja siedzę codziennie. I przyznam że tylko dzisiaj Cię widziałem do godziny trzeciej.

Edytowane przez PaPkU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorka Blu ;d Jestem na Nie

 

Mało cię widac na ts'ie a ja jestem co dziennie xd +

Do 5/6 rano powiadasz? ;3

Nigdy Cię nie widziałem o tej porze. Siedzę codziennie do 2/3, i nigdy Cię o tych godzinach nie wiedziałem.

Za kłamstewka żeby dostać admina, masz ode mnie nie. Powinieneś być szczery a nie pisać takie bajki.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności