Skocz do zawartości

Mały poradnik instalacji cs'a + ustawienia


konus123

Rekomendowane odpowiedzi

Po 1 Pobieranie:
-Cs'a najlepiej jest pobrać z tej strony: http://download.cs-classic.pl/
-Pobieramy go i instalujemy grę w dysku C.
-Po zainstalowaniu gry oczywiście ją włączamy ale przed wejściem na jaki kolwiek serwer trzeba sprawdzić ustawienia co zobaczycię niżej ;)

Po 2 Ustawienia:
Moje ustawienia są proste lecz gra się na nich bardzo dobrze (zależy też dla kogo)
-Wpierw ustawienia celownika:
@!.Celownik powinien być dużo

-W ustawieniach klawiatury nic nie zmieniamy
-Ustawienia myszki:
@!Proponuję ustawić czułość myszki na 8.5 lub mniejszą powód jest taki iż nim mniejsza czułość tym lepiej jest wycelować niż machać dookoła z nadzieją że się kogoś trafi
-Ustawienia dźwięku:

@!Jakość dźwięku musi być wysoka
@!Głośność gry najlepiej jest ustawić na maxa, lecz polecam ustawienie 2cm przed max.
-Ustawienia obrazu:
@!Ustawienia powinny być proste... Jakość kolorów 32bit dla słabszych kompów | 64bit dla lepszych
@!Renderowanie: Open GL
Co do renderowania. Miałem kiedyś mały problem gdyż grając na Open GL to podczas grania nagle mi się gra zacinała i po około 5s. był black screen szukałem wielu sposobów na naprawienie tego lecz żaden nie zadziałał w końcu postanowiłem sam się tym zająć i rozwiązanie jest banalnie proste...
Wystarczy renderowanie zmienić z Open GL na D3D pograć na nim z góra 2 dni i z powrotem zmienić na Open GL i wszystko powinno być OK lecz jeżeli się to powtórzy to proszę jeszcze raz zastosować tą opcję zmiany renderowania.
@!Jasność i Gamma na maxa.

 

Po 3 Gra (poradnik dla początkujących gry w cs):
Każdy bez wyjątku wchodzi na pierwszy lepszy serwer jaki zobaczy, a gracz który gra po raz pierwszy ledwie potrafi cokolwiek zrobić, piszę to ponieważ chcę wam pomóc, więc...
1.Najlepsze bronie w cs to m4a1 i ak47
2.Gdy biegniesz z nożem w ręku i ktoś cię nagle zacznie ostrzeliwać postaraj się wziąć broń i podczas zmiany skakać i kucać jednocześnie to zmniejszy szanse trafienia cię w głowę(Ja tak robię i co śmieszne to się udaje w 100%)
3.Podczas strzelania większość graczy kuca, to błąd i zaleta... Błąd ponieważ jesteś łatwym celem, Zaleta ponieważ zwiększasz swoją celność. Więc krótko mówiąc kucaj jeżeli jest ci to potrzebne jeżeli nie i wiesz że pewnie padniesz kucając, staraj się schować za najbliższą ścianą :P
Dobrym momentem do kucnięcia jest moment gdy typek wyskoczy ci przed twarzą w tedy po waszym kucnięciu najlepiej jest celować wyżej co zwiększy szanse trafienia w głowę.


 

Jeżeli oczywiście pomogłem komukolwiek to bardzo mnie ucieszy pozytywny komentarz :)
 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio czy granatem dostałeś ?

 

 

 

 

2.Gdy biegniesz z nożem w ręku i ktoś cię nagle zacznie ostrzeliwać postaraj się wziąć broń i podczas zmiany skakać i kucać jednocześnie to zmniejszy szanse trafienia cię w głowę(Ja tak robię i co śmieszne to się udaje w 100%)

Dzięki mistrzu za oświecenie xD

 

 

 

1.Najlepsze bronie w cs to m4a1 i ak47

Najlepsza to jest avka.

 

 

 

-Pobieramy go i instalujemy grę w dysku C

A mogę na dysk D ? :c

 

Najlepsze na koniec:

 

  

Jeżeli oczywiście pomogłem komukolwiek to bardzo mnie ucieszy pozytywny komentarz :)

Pomogłeś setkom a może nawet tysiącom ludzi na świecie. Proponuję przetłumaczyć poradnik na angielski, francuski, hiszpański, niemiecki, włoski, japoński i łacinę.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeżeli oczywiście pomogłem komukolwiek to bardzo mnie ucieszy pozytywny komentarz :)

 

 

@Arioch

 

Chłopak się stara, a Ty się śmiejesz :(

Nie wszyscy od razu wiedzą jak zainstalować cs'a, kupić broń czy w ogóle wejść na serwer.

Ja na szczęście zacząłem instalować gry w wieku trzech lat. Inni nie muszą tego znać.. co więcej - tego nie uczą nawet w szkole!

 

 "2.Gdy biegniesz z nożem w ręku i ktoś cię nagle zacznie ostrzeliwać postaraj się wziąć broń i podczas zmiany skakać i kucać jednocześnie to zmniejszy szanse trafienia cię w głowę(Ja tak robię i co śmieszne to się udaje w 100%)"

 

Chłopak napisał poradnik z własnego doświadczenia, a Ty się go czepiasz? Wstyd! Sam napisz lepszy w oparciu o własne, a nie tylko krytykować potrafisz.

 

Po co ten język nienawiści.

 

 

Nie zauważyłem podobnego poradnika na forum. Trzymaj ode mnie lajka, już nawet bez tego jak uruchomić cs'a :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ja zły, ja niedobry :x Moim zdaniem to zaśmiecanie forum. Dobrze że napisał ten poradnik sam albo i nie ale to i tak zaśmiecanie. Mógł chociaż jakieś ss'y zrobić bo jak ktoś nie ogarnia cs'a to po tym poradniku i tak go nie ogarnie. Żyjemy w wolnym kraju więc mam prawo wyrazić swoje zdanie i nie musi się ono wszystkim podobać. Język nienawiści? Sarkazm..

 

 

@Widzę że nie tylko ja lubię używać sarkazmu ;3

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że się przyznałeś do błędu. Następnym razem po prostu pamiętaj, że nie wszyscy wiedzą o instalowaniu cs'a na dysk C czy kupowaniu AK.

 

W sumie muszę już lecieć, bo od lat mam źle zainstalowanego cs'a. Zamiast w C mam zainstalowanego w D. Zamiast ze strony cs-classic pobierałem prosto ze steama :(

Mam nadzieję, że mnie za to nie zbanują.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności