Skocz do zawartości

Podanie-Zielony aka Slon


Zielony Slon

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Zielony aka Slon


2. Imię: Piotrek


3. Wiek: 14


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): tak ale nie używam bo nei mam 16 lat a mutacji jeszcze do końca nie przeszłem


6. Składka (Tak/Nie): oczywiście że tak


7. Link do swojego GT**: gametracker.com/player/Zielony aka Slon/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Sam siebie nie będę opisywał niech inni mnie opisza ;D, powinienem zostac adminem ponieważ czesto gram i mam duże doświadczenie w byciu adminem a czesto jak siedzę to sa gracze którzy łamią regulamin.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 4h w dni robocze a w weekendy po 5-6


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w dni robocze po 15 do 18-19 a w weekendy od 8-9 do wieczora ale oczywiście z przerwami


12. Staż w grze counter strike 1.6 wysoki


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) tak na 3-4 serwerowniach i posiadałem swoją serwerownie.


 


Wiem że za długo tu nie jestem ale nie mogę patrzeć jak inni psują tego serwera po przez łamanie regulaminu


 


 


PS te pół godziny co mi w gt do 20 h dobije dziś albo jutro z rana ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak plusy :

amx

skladka

Minusy :

wiek

malo godzin

slaba aktywnosc na forum

Na razie daj sobie spokoj bo dobiles tylko te "20 h" i od razu podanie. Pograj troche dluzej i bede na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie gram zbyt często na CoD 350, lecz w tym podaniu postanowiłem się wypowiedzieć.

 

-Nie masz mutacji

-Brak steam

-Wytłumacz mi jakim cudem w wieku 14 lat, bez steama posiadałeś swoją sieć serwerów (przypuszczam, że o to chodziło ; serwerownia to coś zupełnie innego ; jeżeli byś takową sieć serwerów posiadał to byś wiedział, że to coś innego niż serwerownia ; w 90% jestem pewien, że ściemniasz )

 

Na NIE!

 

@EDIT

 

Wydaje mi się, że osoby mające poniżej 5 postów nie powinni się wypowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rewox z tymmi postami to juz nie przesadzaj ;D ale wracając do tematu ... na nie masz ledwo co 20h przegrane składka swoja droga ale widze ze nabijasz posty nabijasz godz tylko po to żeby dostać admina dla mnie to jest niezrozumiałe myślisz że jak będziesz mieć admina to bd tak jakby "wyżej" ? dla mnie błedne myślenie daj się poznać ludziom złap z nimi dobry kontakt bo o to w sumie chodzi i napisz podanie za jakiś czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności