Skocz do zawartości

Wywiad z Haze - Elektryk czy Informatyk?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461678608__haze.png

 

 

Gość: Haze

hazeav.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/11829-haze/

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kolejnym wywiadzie dla Kącika redaktorskiego cs-classic. Tym razem znów gościmy administratora Only DD2 - Haze'a. Jak się nazywasz, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

- Witam , nazywam się Michał S. , mam 20lat. Pochodzę z Krakowa ( niedaleko rynku )

 

 

Czym się interesujesz?

 

 

- Interesuję się informatyką , a szczególnie grafiką komputerową.

 

 

No proszę, kolejny informatyk. Dlaczego akurat grafiką komputerową, a nie np. programowaniem?

 

 

- Ponieważ programowanie wymaga więcej czasu nauki , kodowanie w php itp.

 

 

Czy uprawiasz jakiś sport?

 

 

- tak , biegam , jeżdżę na rowerze i od czasu do czasu chodzę na siłownie.

 

 

Co lubisz najbardziej? Siłownie, rower, bieganie? Co według Ciebie jest najlepsze dla zdrowia?

 

 

- według mnie najlepsze dla zdrowia jest bieganie
lubię najbardziej chodzić na siłownię z przyjaciółmi , czy też pojeżdzić na rowerze.

 

 

Z tego co napisałeś masz już 20lat, a co z tym idzie skończyłeś szkołę średnią. Co teraz robisz? Studiujesz? Pracujesz?

 

 

- obecnie kibluje w domu , bo inaczej tego nie można nazwać. Pracę zaczynam gdzieś w połowie , bądź na początku września jako Elektryk.

 

 

Ciekawe, dlaczego akurat jako elekryk? Czyżbyś ukończył szkołę o tym kierunku? Jeśli tak, to jak rozwijasz swoje zainteresowanie do grafiki komputerowej?

 

 

- owszem , ukończyłem szkołę średnią o takim kierunku. Czytam różne fora graficzne , gdzie też czytam różne tutoriale aby się rozwijać dalej.

 

 

Co jest według Ciebie ciekawsze? Elektryka czy informatyka? Gdzie wolałbyś pracować w przyszłości?

 

 

- Bardziej coś związanego z elektryką. Praca na miejscu i nie musze się martwić o miesięczne wynagrodzenie.

 

 

Jak sądzisz, kto więcej zarabia: Elektryk czy Informatyk?

 

 

- myślę , że elektryk . Ponoć zza granicą nieźle zarabia.

 

 

W takim razie, czy masz zamiar wyjechać? Jeżeli tak, to do którego kraju?

 

 

- miałem taki zamiar żeby wyjechać na kilka miesięcy do Niemiec i chyba się tam wybiorę.

 

 

Wiele osób wybiera właśnie Niemcy jako swój przyszły kraj, w którym będą mieszkać oraz zarabiać na dalsze życie. Dlaczego akurat tam? Czyżby chodziło o bliskość względem Polski czy po prostu znasz język niemiecki i chciałbyś spróbować swoich sił gdzieś indziej?

 

 

- znam język , którym świetnie się posługuję. Tak , chciałbym zobaczyć na co mnie jeszcze stać jako elektryka

 

 

Lubisz czytać książki? Czy masz jakieś ulubione? Co o nich sądzisz? Czy faktycznie rozwijają słownictwo?

 

 

- oj , trafiłeś w nie ten adres. nie czytam , wręcz nie lubie czytać książek. Bardziej czytam wiadomości w internecie z różnych stron świata

 

 

Ajć, a jakie strony najczęściej przeglądasz? Na których czytasz wiadomości?

 

 

- przeważnie onet , wp , tvn24
najczęściej odwiedzam tvn24 i Onet

 

 

Jakie oglądasz filmy? Jakie są Twoje ulubione?

 

 

- jeżeli mam chwilę wolnego to oglądam film : Strażnik Teksasu - stary , ale jary. Mi się podoba , oglądam już to dość długo.

 

 

Jak wyglądała Twoja historia z counter-strike?

 

 

historia zaczeła się jakieś 6lat temu. Koledzy grali na informatyce , przyglądałem się im całej ich rozgrywce i mówiąc szczerze , to na 1rzut oka nie spodobała mi się , ale gdy ja zacząłem z nimi grać to było coś innego , duże emocje i nerwy
i jakoś do dzisiejszego dnia w to pykam ;x

 

 

Jak zaczynałeś na forum? Czy będziesz starać się w przyszłości o nową rangę?

 

 

- Na forum zaczynałem od tego , że musiałem wyjaśnić bana aktywnego. Niestety , ale nie - Gamer mi na obecną chwile wystarczy i będę trzymał się tej rangi. Może w przyszłości wystartuję na Moderatora.

 

 

Dlaczego będziesz starać Moderatora, a nie np. o UbTeaM? Co Cię w nim interesuje?

 

 

- Ponieważ jest zbyt mało zielonych na forum , szczerze mowiąc nie zastanawiałem się nad moderatorem. Na UBTEAM to ja nienadaje sie , nie potrafię oceniać demek.

 

 

Grasz na serwerze Only DD2 prawda? Co o nim sądzisz? Dlaczego tak wiele osób na nim gra mimo tylko jednej mapy?

 

 

- Tak , to prawda. Jest bardzo dobrze zbudowany i tutaj pozwolisz , że podziękuję HARDZIOWI za jego rs'y , które wpadają w ucho. A Karolowi chciałbym podziękować za całokształt. Przeważnie to wszyscy od tej mapy zaczynali , nawet i ja zaczynałem.

 

 

W porządku, wywiad dobiegł już końca, ale jeżeli chcesz możesz jeszcze kogoś pozdrowić. Dziękuję za udzielenie wywiadu dla cs-classic. Pozdro!

 

 

- Pozdrawiam : Ciebie, Karola , Rybaka , HARDZIA , Marcinka , Trevusia , Miszejlę , Natalkę , ajmiego , Miko , Pebble , oraz całą ekipe cs-classic.pl


 

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZIEKI ZA POZDROWIENIA XDDD

 

Tak szczerze mówiąc to wywiad mi się podoba, ale Shadow mógłby zrobić lepszy XD 

 

Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk 

Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk 

Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk Lajk  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to slabo wyszedl ten wywiad , zbyt duzo sie nie wypowiedzialem. Oczywiscie lajk za wywiad , kolory czcionki sa dla mego wzroku ok i tutaj masz u mnie duuuuuzy +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności