Zimny.

Opiekun Serwera
 • Content Count

  458
 • Donations

  65.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • Time Online

  35d 7h 21m 24s

Zimny. last won the day on October 5

Zimny. had the most liked content!

About Zimny.

 • Rank
  Anonymous
 • Birthday January 6

Informacje o Profilu

 • Nick
  Zimny
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Gram na
  DeathRun
 • Steam Custom URL
  NooChancee

Metody kontaktu

 • Snapchat
  zimny43

Recent Profile Visitors

5408 profile views
 1. Zimny.

  Jaki dysk na którym masz cs? HDD/SSD? Sprzęt nowy/stary?
 2. Zimny.

  Przyjmuję. Zgłoś się po range na forum @Kasia! Admin otrzyma odemnie jeszcze upomnienie, aby to odrobił. Dzięki za informacje
 3. Zimny.

  Przyjmuję. Zgłoś sie po range na forum
 4. Zimny.

  Przyjmuje. Flagi zaraz dodam, zgłoś się po range na forum
 5. @Zimny. @The Boss @22891_1489016373 @|Mort| Grafika zaczerpnięta od @Esme Nie mogłem edytować starego tematu, więc jest nowy.
 6. Zimny.

  Nowa edycja, nowy Opiekun, nowy konkurs! Od dnia 5.10 do 1.11 będzie trwał konkurs na najlepszą aktywność. 3 Osoby które przegrają największą ilość godzin na serwerze w ciągu tego miesiąca zostaną nagrodzone. Top 1 - 30 dni VIP'a oraz żetony(im więcej godzin tym wyższa nagroda) Top 2 - 20 dni VIP'a oraz żetony Top 3 - 10 dni VIP'a oraz żetony + nagroda niespodzianka! *Zastrzegam sobie prawo do edycji nagród podczas trwania konkursu. **Każda próba oszustwa będzie karana.
 7. Witam, na serwerze zajdą bardzo duże zmiany. Mianowicie, w ten weekend nastąpi ogólny reset serwera(czasy, żetony, GameMe). Wraz z resetem wchodzą następujące zmiany: Całkowita zmiana systemu żetonów. Więcej tutaj, Całkowite usuniecie klas oraz dodatkowego Speed'a, Od teraz za żetony kupimy tylko modele, zwykły sklep został przebudowany, W Start Zone maksymalny speed został zmniejszony do 300, Na niektórych mapach zostały dodane Slay Zone, Menu !mvip zostało zmienione, Żetony zarabiamy teraz od 2+ graczy na serwerze, nie od 3+ Jest więcej zmian, lecz najważniejsze zostały wypisane tutaj. Mam nadzieję, że pozwolą one "ożywić" serwer. Zapomniałem dodać ze startuje KONKURS o którym więcej dowiecie się tutaj.
 8. Z racji tego, że poprzedni temat jest już przestarzały postanowiłem zrobić nowy. Potrzebuje osób które przegrają kilka godzin dziennie na serwerze. Wzór: 1. Nick: 2. Imię: 3. Wiek: 4. Znajomość sourcemod (0-10): 5. Sprawny i działający mikrofon: 6. Parę słów o sobie **: 7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: 8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: 11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): 12. Link do swojego GameMe:
 9. Zimny.

  No to przydałoby się info po wejsciu na serwer ze pod E jest menu @-_- Najwidoczniej jej nie zauważyłem, mój błąd
 10. Zimny.

  Pierwsze jak wbiłem na serwer po dłuższej przerwie nie wiedziałem jak odpalic sklep. Musiałem tego szukać po sm_help, a wątpię zeby jakiemuś nowemu graczowi się to chciało robić. Pasuje dodać jakieś info na czat lub coś jak owe menu odpalić
 11. Zimny.

  Ogólnie, nie chodzi mi tutaj o całkowite zablokowanie skracania, bo to nie ma kompletnie sensu. Smaczkiem DR jest własnie owe skracanie jak nie ma admina. Jedynie do zablokowania są skróty gdzie można uzyskać o +/- 15 sekund mniejszy czas, lub tak jak ja na astro ponad 30 XD @-_- Jeżeli chcesz, mogę się tym zająć
 12. Zimny.

  Ten serwer był topowym ZM nie mylić z ZP w cs go, rzadko kiedy liczba graczy spadała poniżej 13. Tylko kochana przerwa 3 dniowa z piątku na poniedziałek go zabiła, a dobiła aktualizacja silnika do 8.0. Aktualizacja wprowadziła więcej bugów niż nowości, testowałem to z Karolem na testowym serwerze, ale najwidoczniej nie można ich było sprawdzić przy takiej ilości graczy. Serwer potrzebuje osoby która sprawdzi wszystko od deski do deski, razem z DMG konczywszy na wbijaniu expa i ap. No i oczywiście reklamy, chociaż minimalnej aby można było go znów "postawić". Przyznam się, że chęci grania na tym serwerze skończyły się po w.w aktualizacji.
 13. Zimny.

  Widzę właśnie, że dość słabe info masz xD
 14. rutututu worek drutu

   

  1. Wercia.

   Wercia.

   utkaj 

  2. Zimny.

   Zimny.

   grabisz sobie