Jump to content

Redias

Opiekun Serwera
 • Content Count

  144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • Time Online

  31d 16h 32m 55s

Redias last won the day on September 14

Redias had the most liked content!

Community Reputation

132 Pomocniczy

6 Followers

About Redias

 • Other groups Donator
  Stały Bywalec
 • Rank
  Zaawansowany użytkownik
 • Birthday May 29

Informacje o Profilu

 • Nick
  Redias
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokacja
  Łask
 • Steam Custom URL
  Redias

Recent Profile Visitors

2,789 profile views
 1. Sklep jest już wyłączony, zmiana wejdzie przy restarcie razem z nowymi mapami, najpewniej jutro. Usuwaniem wszystkich rekordów zajmę się jak już nie będzie sklepu.
 2. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 3. Nie masz 10 postów na forum.
 4. Proponuję dodać jakąś formę powtórki dla #1 na mapie np w formie bota odtwarzającego ruchy gracza. GOTV nie wystarcza, bo powtórki znikają po czasie. Przydałyby się też resety topek, niektóre rekordy mogą być nie do pobicia ze względu na zmiany w strefach, lub po bardzo ciężkie do odtworzenia ze względu na losowe czynniki w mapach.
 5. Wiek:19GameME: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1088976Ile czasu dziennie możesz poświęcić serwerowi: 2-4 godzinyStaż na serwerze: Byłem w topce aktywności na każdej edycji serwera.Czy opiekowałeś się już jakimś serwerem? (TAK/NIE) : TakCzy pełnisz lub pełniłeś jakąś funkcję na naszej sieci?:Opiekun dr, opiekun surf i rola admina na kilku serwerach csc.Dlaczego akurat Ty: Mam bardzo dużo doświadczenia z classicowym deathrunem jako gracz, admin i opiekun. Dobrze dogaduję się ze wszystkimi graczami i adminami. Zgromadziłem sporo sprawdzonych pomysłów na rozwój serwera i jestem w stanie pomóc w ich wprowadzaniu. Jestem dostępny przez sporą część doby i mogę załatwiać sprawy związane z serwerem na bieżąco nawet, jeśli aktualnie na nim nie gram.
 6. 1. Twój nick: Redias 2. Serwer na którym masz admina(gdy trzeba): Deathrun 3. Ranga: Admin 4. Link do tematu (potwierdzenie):
 7. 1. Nick: Redias 2. Imię: Jakub 3. Wiek: 19 4. Znajomość Komend Admina (1-10): 9 5. Sprawny i działający mikrofon**: tak 6. Składka (tak/nie): tak 7. Link do swojego GameMe**: https://classicffa.gameme.com/playerinfo/1088976 8. Parę słów o sobie **: Od października będę studiował mechatronikę, w wolnym czasie gram. 9. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Uważam, że serwerowi przyda się aktywny admin z doświadczeniem. 10. Steam_ID: STEAM_1:1:157181834 11. Ile czasu możesz poświecić na serwerze: 2-4 godziny dziennie . 12. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): Zazwyczaj 18-22. 13. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Około 4000 godzin na różnych kontach. 14. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Wielokrotnie byłem adminem/opiekunem na tej sieci.
 8. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało przyjęte. Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 9. Twoje podanie pozostawia wiele do dopowiedzenia lub poprawienia, ale ze względu na zachowanie na serwerze mogę przyjąć Cię na okres próbny.
 10. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 11. Masz jeden post na forum, twoje podanie cierpi na ogromne braki w podstawowych zasadach języka polskiego a na serwerze bywasz raczej rzadko. Poza tym podałeś złe steamid i twój wiek też nie spełnia warunków.
 12. 1. Twój Nick: Redias/ F00lISH 2. Serwer na którym masz admina: DRGO Ranga: Admin 4. Link do tematu:
 13. 1. Nick: Redias2. Imię: Jakub3. Wiek: 174. Znajomość sourcemod (0-10): 10 5. Sprawny i działający mikrofon: Tak6. Parę słów o sobie **: Wracam na serwer po miesiącu przerwy, który był spowodowany dość dziwną sytuacją prywatną. Szczegóły wolę zachować dla osób zainteresowanych. Pomijając powyższy temat, jestem byłym kilkukrotnym adminem/opiekunem serwerów na sieci, do której dołączyłem ok. 3-4 lata temu. Moja znajomość SM'a jest (w mojej opinii) bardzo dobra. Prawie do perfekcji opanowałem obsługę tego pluginu w grze, jak i poza nią. Jeśli chodzi o tryb gry, to znam go na wylot, dzięki mojemu stażowi na serwerze. Myślę, że moja znajomość regulaminu także wykracza ponad średnią, ponieważ jedyny ban, który był mi nadany(Pomijając wyjścia z TT, które czasem były nieuniknione z powodu braku innych graczy), jest za (może i lekko przesadzony) żart. Ten punkt napisałem trochę inaczej niż każdy, ale myślę, że taka treść bardziej pasuje do tematu podania.7. Dlaczego chciałbyś zostać administratorem**: Oczywistą sprawą jest to, że chcę pomóc serwerowi, ale mam także inną motywację. Chcę odpokutować za swoje niedawne dziwne zachowanie, oraz zrzucić trochę ciężaru z ostatnio nielicznej administracji.8 Ile czasu możesz poświecić na serwerze: Od godziny w najgorszym wypadku, do pięciu/sześciu godzin w najlepszym. Średnio około 2.5h dziennie9. W jakich godzinach grasz? (Dni robocze, weekendy): 14:00-02:30 Przez cały tydzień.10. Staż w Counter-Strike Global Offensive: Licząc wszystkie konta, około 4000 godzin.11. Czy posiadałeś już admina? (nie podajemy linków): Pełniłem rolę admina, oraz opiekuna kilkukrotnie, na dwóch serwerach z tej sieci.
 14. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines