Skocz do zawartości

[DR CS:GO] Propozycje


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • -_- przypiął/eła ten temat
11 minut temu, krzysiek12 napisał:

Dodanie ruletki gdzie będzie czarny, czerwony i zielony. I będzie można obstawić swoje monety na dany kolor.

Czerwony- x2

Czarny- x2

Zielony- x5

 

Wydaje mi się, że monety zbiera się dość szybko, chyba że byłby limit obstawienia np. do 50/100.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

A co myślicie o tym by zdobyte osiągnięcie pokazywać w formie menu zamiast wiadomości na czacie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@-_- Wydaje, mi się ze wszystko aktualnie ładnie wygląda, co masz na myśli pisząc menu?
Jeśli dobrze zrozumiałem, to informacja wyświetli, się w formie menu, ale może to rozpraszać podczas skakania.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowita usunięcie longjumpa gravitki i rzeczy ktore ulatwiaja zrobione wr'ki lub poprostu po ich zakupieniu brak mozliwosci zaliczenia czasu . Jak sama nazwa serwerowni mowi klasyczny dr a nie z jakimis bezsensu dodatkami gdzie pewnie vipy moge sobie zrobic wr a gracze już nie.+ dodanie zakazu wyrzucania broni na bh lub awp

Edytowane przez Sahito
  • Like 3
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
2 godziny temu, Sahito napisał:

Całkowita usunięcie longjumpa gravitki i rzeczy ktore ulatwiaja zrobione wr'ki lub poprostu po ich zakupieniu brak mozliwosci zaliczenia czasu . Jak sama nazwa serwerowni mowi klasyczny dr a nie z jakimis bezsensu dodatkami gdzie pewnie vipy moge sobie zrobic wr a gracze już nie.+ dodanie zakazu wyrzucania broni na bh lub awp

sieć serwerów*
Od tej klasyczności już dawno odbiliśmy xD

Co do całości, to bonusy były ustalane w PW, więc może osoby z niego się wypowiedzą, a VIP ma limit dwóch zakupów, nie jednego jak zwykły gracz i nic poza tym, więc nie wiem czy ja źle zrozumiałem, czy Ty coś przekręciłeś. Jedyny boost rozgrywkowy dla VIP, to limit dwóch zakupów zamiast jednego

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sahito o jakiej klasycznosci Ty w ogóle mówisz? "Klasyczne serwery to działały 10-15 lat temu ostatnie i mówiąc to mam na myśli DR bez żadnych dodatków kompletny czyścioch (brak auto bh, sklepów, pierdół i zawalonego huda). Sklep z takimi dodatkami jak najbardziej od 10 lat towarzyszy każdemu serwerowi DR, bo po prostu te wasze "klasyki" padają jak muchy, bo niczym nie zachęcają do gry. Poza tym, jeśli jesteś dobry to nawet te bonusy innym nie pomogą pobić czasu rzeczywiście dobrego gracza.

Z resztą jest to tylko opcjonalny wybór, a serwer jest/będzie podzielony na mody które rzeczywiście będą miały różne czasy.

 

Pisząc 15 lat - tak mam na myśli 1.6, bo na globalu w ogóle by to nie przeszło

Edytowane przez Rias Gremory
  • Like 3
  • Zmieszany 4
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodać możliwość dla CT wpisania w konsoli ,,kill". Jest kilka map w których można gdzieś wpaść i nie da rady z niej wyjść, wtedy albo gracze czekają albo trzeba wpisać retry w konsoli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Scroll napisał:

Dodać możliwość dla CT wpisania w konsoli ,,kill". Jest kilka map w których można gdzieś wpaść i nie da rady z niej wyjść, wtedy albo gracze czekają albo trzeba wpisać retry w konsoli.

Do takich sytuacji masz komendę /s i /r, które przenoszą cię na spawn.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel
Godzinę temu, krzysiek12 napisał:

Dodanie komendy "!komendy" w której były by wypisane komendy dostępne dla graczy.

Dodałem komendę !menu, więc możesz dać znać czego tam brakuje

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje w opcji !hud

schowania graczy i wody/lawy itp.

Oprócz tego dodać limit wykupionego respawna, bo można tak w kółko kupować i reszta graczy czeka.

@Sklejekxgod A no rzeczywiście 😜 

 

Edytowane przez Jupiler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Jupiler napisał:

Oprócz tego dodać limit wykupionego respawna, bo można tak w kółko kupować i reszta graczy czeka

Przecież gracz może kupić tylko jeden bonus na rundę, a vip dwa, więc nie wiem gdzie tu te ciągłe czekanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Jupiler said:

Brakuje w opcji !hud

schowania graczy i wody/lawy itp.

Na wielu serwerach jest to pod komendą !hide, tutaj też bym to zastosował

1 hour ago, Gemciu said:

Dodanie respawnu po śmierci w ciągu pierwszych 3 sekund rundy

Podniósłbym to do 5 sekudn

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zablokować możliwość rozpędzania się na respawn, uważam, że takie rozpędzanie się do 1200 jest bez sensu i tylko zabija jakąś rywalizacje i uważam, że robienie na tym rekordów mapy mija się z celem. Można to zrobić na podobieństwo serwerów bhop, gdzie w momencie wyjścia z strefy respawn spowalnia nas do bodajże 350 jednostek.

Oczywiście jeśli to dodacie to trzeba wyczyścić obecną wr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, DraY napisał:

Zablokować możliwość rozpędzania się na respawn, uważam, że takie rozpędzanie się do 1200 jest bez sensu i tylko zabija jakąś rywalizacje i uważam, że robienie na tym rekordów mapy mija się z celem. Można to zrobić na podobieństwo serwerów bhop, gdzie w momencie wyjścia z strefy respawn spowalnia nas do bodajże 350 jednostek.

Oczywiście jeśli to dodacie to trzeba wyczyścić obecną wr.

Wiele osób proponuje różne wartości, więc dziś pod wieczór pojawi się ankieta i wartość z największą ilością głosów zostanie ustawiona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobry, może zły pomysł ale usunął bym trochę map. Jest ich bardzo dużo i nowi gracze raczej nie wejdą gdy jest jakas totalnie nieznana dla nich mapa. Zostawił bym te najbardziej popularne i ich ilość zmniejszył może do 15/20. Większość z tych map nawet ani razu nie była wybrana przez !nominate. Dodał bym też tą mapke bo to stary klasyk deathrun'ów https://gamebanana.com/maps/189270 (tylko taki link do niej znalazłem)

+autokick bo nie każda mapa zabija na respie 

Edytowane przez Deska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzenie innych styli oprócz Normal. Poza tym dobrze by było, gdyby zgony na mapie nie były traktowane jako samobójstwa, a przez to staty ciągle na minusie są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie komenda /s oraz /r nie mają żadnej racji bytu. Wystarczy ją zbindować na klawisz i przy spadaniu na mapach typu darkwoods/aztecan_v5 etc. można łatwo miec "drugie życie". Również osoby które są juz w kolejce nie powinny mieć możliwości użycia tej komendy, chyba nie musze tlumaczyć dlaczego.
 

Speeda nabiera się zbyt szybko(można "palić" strefy a i tak speed wlatuje co jest bezsensu)

Odniosę się też do speeda w startzone - jeżeli ustawicie nolimit tak jak ankieta to pokazuje aktualnie(17.08) nie wróżę dobrej przyszłości serwerowi. Gdy on się rozwinie, graczy będzie w okolicach 10/15 będzie to strasznie przedłuzać rozgrywkę, tak samo jeżeli ktoś będzie chciał uzyskiwać dobre czasy to będzie zmuszony to robić co będzie męczące. Myślę, że limit 1k będzie wystarczający. 

Również prosze opiekuna/ów o przeglądnięcie start i end zone na każdej mapie, bo na niektórych są źle ustawione. Taki darkwoods, na starcie nie dochodzi do końca wylotu z respa, a przy zakończeniu trzeba podbiec kawałek po wejściu w teleport żeby złapało czas.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Deska napisał:

Może dobry, może zły pomysł ale usunął bym trochę map. Jest ich bardzo dużo i nowi gracze raczej nie wejdą gdy jest jakas totalnie nieznana dla nich mapa. Zostawił bym te najbardziej popularne i ich ilość zmniejszył może do 15/20.

Jeżeli faktycznie za duża ilość map wam przeszkadza to zapraszam do tematu niżej, jednak uwierz mi, że dla wielu osób (tych, które grają ma wr'ki), bardzo by to przeszkadzało szczególnie wtedy, gdy miałyby już zrobione wr'ki na powiedzmy 12/15 map i będą tam już rekordy nie do pobicia, co one mają wtedy zrobić - po prostu przestaną grać, bo nie będą mieli swojego celu.

 

Godzinę temu, Esme napisał:

Proponuję wprowadzenie innych styli oprócz Normal.

Coś pomyślimy w najbliższym czasie.

Godzinę temu, Esme napisał:

Poza tym dobrze by było, gdyby zgony na mapie nie były traktowane jako samobójstwa, a przez to staty ciągle na minusie są.

Z tego co wiem to te statystyki są tylko w tabeli, bo na gameme już zaliczają się tylko zgony spowodowane przez innych graczy, więc czy to faktycznie potrzebne?

Godzinę temu, Zimny. napisał:

Według mnie komenda /s oraz /r nie mają żadnej racji bytu. Wystarczy ją zbindować na klawisz i przy spadaniu na mapach typu darkwoods/aztecan_v5 etc. można łatwo miec "drugie życie".

Komendy takie jak: /s, /r, /spawn, /respawn - zostaną dziś pod wieczór usunięte

Godzinę temu, Zimny. napisał:

Również prosze opiekuna/ów o przeglądnięcie start i end zone na każdej mapie, bo na niektórych są źle ustawione. Taki darkwoods, na starcie nie dochodzi do końca wylotu z respa, a przy zakończeniu trzeba podbiec kawałek po wejściu w teleport żeby złapało czas.

Ustawiając obiecane killzone, popatrzę co da się zrobić i popoprawiam.

Edytowane przez Sklejekxgod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sonus . napisał:

Proponuje aby modele i traile zostawaly z mapy na mape, ponieważ ciągle się usuwają i jest to uciążliwe.

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem by było zachować tylko modele, ponieważ traile nie są aż takie drogie i idzie dostać od nich oczojebów. 😜 

Edytowane przez Jupiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności