Skocz do zawartości

Das Washi


Washi

Rekomendowane odpowiedzi

Welcome :)

Wiem, I'm fresh but my friend precel... das noob :D

Kazał mi złożyć podanie więc to robię, a że jestem optymistą to nie mam najmniejszych szans.

 

Nick: Washi

Wiek: 16 świeżo skończone (jestem z grudnia 96 :C)

Doświadczenie: No trochę zajmowałem się na burakach to znaczy na barakach :D grafiką. Nie będę się tutaj rozpisywał bo nie jestem redaktorem tylko grafikiem.

Dlaczego ty: Bo śnieg a na serio, to tak. 1. Precel mnie namówił (najmocniejszy argument). 2. Zajmuję się grafiką kilka dni no tak z dwa/trzy miesiące. Zaczynałem od zera (niżej pokaże mają pierwszą pracę a jestem teraz takim zerem z przecinkiem można powiedzieć. Nigdy nie porównuje swoich prac z innymi bo i tak moje są słabe. Lubię pracować w gimpie. Jest moje hobby i nigdy nie będę pobierał jakichkolwiek opłat za moją rozrywkę. PS (wcale to nie jest łapówka) Kto mnie zagłosuje dostaje browca :D

Twoje prace[5]: Niiiiiiiiiiiiiiiiiiiizej. Pierwsza się nie liczy.

Dodany obrazek

 

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

 

1. Co najmniej 40 postów na forum. No nie mam ale trzy warunki raczej spełniam xD

2. Aktywność w dziale "Grafika". Poczekajcie jeszcze dziś dodam parę prac to wtedy nazwiemy to aktywnością.

3. Odpowiednie doświadczenie graficzne. No niestety tak.

4. Zobowiązanie do wykonywania zleceń. Oczywiście. Co do czasu wykonania nie zawsze się wyrabiam. Wiecie, matka nauka nie każdego obdarza mądrością a na moim profilu w technikum nauki już mam do wakacji mnóstwo.

5. Co najmniej tydzień spędzony na naszym forum. Jestę wyjatkię

6. Brak warnów. Łaszi znów wyjątkię

 

Dziś dodam jedną lub dwie nowe pracę do oceny mego podania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no masz szczęście :D Buraki to przeszłość a prace robił tam bardzo fajne Ja jestem na takdołączyłeś wczoraj :-) ale ja wiem że sporo będziesz siedział na forum a najbardziej na grafice Leszczu niema typowo grafika a on się nadaję ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim złożysz drugie podanie, to popracuj, poczytaj poradniki bo jest słabo. :-DNarazie nie :-)

Spoko, jeżeli robisz lepsze pracę niż ja bo sądzisz, że moje są słabe to może sam wystartujesz na grafika :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jestem na tak..W niekórych podaniach piszecie "Można dać mu szansę" to ja też napiszę tutaj, że można Washiemu dać szansę.:) Dlaczego ?Ponieważ znam go z innej serwerowni (razem wylecieliśmy XD nie no żart sami odeszliśmy;d) . Tam naprawdę robił świetne prace (widać w podaniu) eee a gdzie moja?! xd. radził sobie dobrze w roli admina, grafika :)Washi jest naprawdę ogarnięty i możecie mi zaufać , że Kolega jest odpowiedzialny, porządne ma argumenty na wszystko :) Więc Ja Ci daję DUUUUUUŻE TAKKK ! Gdyż wiem , że dużo czasu poświęcasz forum, grafice, robisz fajne prace : ) : *Washi, Washi! ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności