Skocz do zawartości

[DJ]polaczekkkkkkkkk


polaczekkkkkkkkkk

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:21

Ilość spędzanego czasu na forum (w godzinach)?:46d 13h 44m 9s

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Parę razy DJ, ale to tylko na Teamspeaku3. Szybko się uczę, więc problemu nie będzie ;D

Dlaczego akurat Ty?:Po prostu lubię muzykę. Od najmłodszych lat słucham,bawię się nią. Kiedyś tworzyłem nawet bity. Słucham każdego gatunku muzyki, chociaż najbardziej ciągnie mnie do rapu, ale to dlatego że słucham go od 13 lat ;d Na kompie mam bardzo dużo muzyki (ponad 75gb) co pomoże mi na jako DJ.

Co chciałbyś wnieść jako DJ?:Setów nie będę robił jak inni, ponieważ nie potrafię za bardzo. Mógłbym co miesiąc tworzyć paczki rsów jeżeli opiekun serwera napisałbym do mnie, chyba, że sam co miesiąc będę podrzucał gotowe paczki. Postaram się podołać innym zadaniom, jeżeli będzie rzecz,w której będę mógł pomóc. A także z chęcią doradzę każdemu użytkownikowi jeżeli chodzi o muzykę :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no pewnie , kogoś od muzyki nigdy dosc skoro nie ma problemu w robieniu rs'ow na serwery to elegancko przynajmniej bedzie za to odpowiedzialna osoba ;) rap przede wszystkim dobrego gatunku muzyki sluchasz ;) ale to tak na marginesie na taaak ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Przyjęty

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności