Skocz do zawartości

Nithlathak


afro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wczoraj kupiłem Nitla i mam pewne zastrzeżenia co do tej klasy.

Klasa jak większość mówi jest bardzo mocna, ale to tylko dzięki 2 odbiciami, które możemy załadować.

Jeśli jednak ich nie załadujemy ta klasa nic więcej nam nie oferuje.. myślałem że klasa premium będzie posiadać jakiś fajny skil ( kupiłem ją własnie dlatego ), ale ten skil jest bezużyteczny. Używając go nigdzie on nie chce dolecieć, gdyż rozbija się o jakieś skrzynki czy podesty.. ciężko trafić nim tam gdzie się chce.. Fajnie by było gdyby trafiał on w miejsce gdzie ma dolecieć a nie gdzie jest bliżej.. I co do zooma to nie działa, zbindować się go nie da w konsoli ani przez menu w grze.

 

Czekam na odpowiedź jakiegoś admina. Gra nitlą jest fajna, jednak się nudzi gdyż nie oferuję nic poza odbiciem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta kula głównie jest na ninje i na atak z bliska z innym graczem, ona jest tak zrobiona celowo. Wiedziałeś co kupujesz miałeś przecież opis i ten zoom działa kolego, nie dawno sprawdziłem to specjalnie dla Ciebie.

bind "klawisz" "+dajzooma"

 

Oferuję kule i zooma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpisywałem " zoom " i przybliżenie :)  są na forum nazwy skili do bindowania ? bo jeśli nie ma to fajnie byłoby coś takiego zrobić, bo dużo osób w grze się o to pyta.

 

A co do kuli to nie jest tak najgorzej, tylko nawet w ninje ciężko trafić bo jak się stoi obok jakiejś skrzynki to od razu się o nią rozbiją :)

Mogłoby być chociaż tak jak u maga, że ta kula ognia leci troszkę bardziej prezycyzyjnie, w sensie żeby się tak nie rozbijała o malutki kant :)

albo zostawić tak i dodać może int x2 do dmg, jeśli tylko z bliska jest skuteczna, bo w czasie zmiany na nóz + użycie skila + zmiana na broń to trochę czasu zajmuje :)

 

p.s. dzięki za komende na zoom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo bym prosił tej klasy nie uleprzać ani nie pogorszać bo będę prostestował ... tą klasą da się grać i jest bardzo dobra a to, że ktoś nie umie bądź nie ogarnia nią grać to już jego problem takie jest moje zdanie i mam nadzieje, że weźmie ktoś to pod uwage .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamek

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności