Skocz do zawartości

Serwer czasem Laguje


Katarzyna W.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Nierzadko gracze narzekają na lagi na serwerze o każdej porze.
Dziś między 23:20 a 23.30 były takie lagi, że gra była mocno utrudniona, a komunikacja mikrofonem wręcz niemożliwa.
Wywaliłem graczy z pingiem powyżej 100. Nie pomogło.
W związku z powyższym:

-zgłaszam temat do opiekuna
-chciałbym się dowiedzieć co jest możliwą przyczyną 
-co najgorsze na jakichś innych serwerach, na które wchodzą grający u Nas, ten problem nie występuje
-w sierpniu widziałem rekordową ilość wykupionych kont VIP, chciałbym się dowiedzieć na co poszła kasa i czy jest możliwość zainwestowania jej w ulepszenie Naszego dd2
- nadmieniam, że zapewnienie grającym nienagannych warunków gry na serwerze musi być naszym priorytetem, część graczy może się zniechęcić jeśli problem będzie się powtarzał

Pozdrawiam


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lagi odczuwam od dłuższego czasu. Nie chciałem tematu zakładać bo sądziłem, że to chwilowe, ale to się ciągnie już spory okres czasu. Sporo graczy "ucieka" z serwera i w godzinach po południowych ich liczba jest bardzo niska na serwerze. Trzeba to ogarnąć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lagi odczuwam od dłuższego czasu. Nie chciałem tematu zakładać bo sądziłem, że to chwilowe, ale to się ciągnie już spory okres czasu. Sporo graczy "ucieka" z serwera i w godzinach po południowych ich liczba jest bardzo niska na serwerze. Trzeba to ogarnąć :)

 

Równierz mnie laguje czasem trzeba to ogarnać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi wiadomo to serwis pukawki robił coś z wszystkimi serwerami. Moze przez to - nie wiem , nie znam sie na serwisach hostingowych , ale miejmy tylko taką nadzieje ze te "lagi" uciekną i juz do nas niepowrocą. Do opiekuna : Papku - napisz do nich , zeby sprawdzili serwer . Byc moze , ze plugin ktory nawala jest zle wgrany/posiada wirusy czy cos podobnego. Jezeli cos zauwazą niepokojącego to powinni najpierw Cię poinformowac , a nastepnie przystapic do rozwiazania tego problemu.

 

Pozdrawiam ,

Haze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności