Jump to content

Podanie FragTeam


FragTeam
 Share

Recommended Posts

Imię : BartekNick: FragTeamWiek : 15/16Znajomość AMXX[(1/10) : 7/10Mikrofon(tak/nie) : nieSkładka(tak/nie)[składka obejmuje pakiet premium]* : takSteam/NS : NSKontakt:: 41399683Dlaczego ty? :: chce pomóc serverowi i ogarnąć cziterów , ponieważ jak ja gram na serverze to ich pełno jak much . Jestem ogarnięty w amx , pomocnyIlość godzin przegranych na serwerze : 18 i wciąż rośnieMiałem na 2 innych serverach admina na 1 wciąż mam na pro-zoneLink do Reklamhttp://cs-rabarbar.pl/viewtopic.php?p=141609#141609http://csnemore.pl/cs-classicpl-vt26428.htm#100769http://rzeznia.eu/topic/122487-cs-classicpl/http://www.cs-jednosc.pl/topic/11535-cs-classicpl/http://edivision.pl/topic/37157-cs-classicpl/http://4um-cs.pl/cs-classic-pl-t10173.html

Link to comment
Share on other sites

-

pomocny
Info na od cb na [email protected] nie widziałem

- ogarnij spam w podaniu

- to co że wbiłeś 40k , masz na serwie około 30h czyli dwa dni no-lif'ienia

jak ja w 2.1.13 miałem najwyższy lv a po szkole ty jakoś masz 40 no LOL jak i skąd to ja nie wiem

- I podanie mnie nie zachęca

- aktywność na Forum jest niska

a teraz plusy

+ Reklamy

+ wiek

+ Amxx

Czyli na Nie

Link to comment
Share on other sites

Guest Blip ^

Jestem na nie nie dorosłeś do tej roli po mimo że wiekowo spełniasz wymagania zachowujesz się jak dzieciak ktoś był na nie to od razu płaczesz zabierasz zabawki i uciekasz bo administracja jest ble i uciekasz. ehh... z takim podejściem i motywacją nigdy daleko nie zajdziesz, i nie chodzi o tu i teraz jak zachowujesz się tak nie tylko w sieci to nie wróże ci sukcesów w życiu. W sumie bym był na tak ale jak już ci się odechciało to bywaj.

 

Eheh ale żem się rozpisał ohoh nie wiem po co ja to pisze jak i tak mu się odechciało adminowanie ale przynajmniej wyraziłem swoje pokrętne zdanie którego kolega FragTeam, pewnie i tak nie zrozumie ale mam nadzieję że inni skminią przekaz płynący z tego jak że pięknego wywodu na tym o to forum (jeste poeto XD), eh... ale ta 2 cześć bezsensowna no cóż w sumie już pierwsza w nocy co tu się dziwić.

P.S błędy ortograficzne popełnione w tym poście są umieszczone umyślnie, normalnie piszę poprawnie po polsku

P.Sx2 Jeśli udało ci się dotrwać do końca postaw piwo za trudy pisania tego postu

Link to comment
Share on other sites

Ja jestem na nie.1. Jesteś troszkę chamski.2. 2 razy max cie widziałem na serwie.3. Nie wiem jakim cudem masz 40k lvl.4. Mało bywasz na forum.5. Mało ogarniasz forum.6. Nie masz mikro.7. Było bardzo dużo błędów ort ale je z edytowałeś .8. Kłamiesz ze był 1 błąd.9. Ostatnie najważniejsze gram już trochę na tym serwie i nie widze żeby chiterów było jak much :!:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site you agree to Privacy Policy