Skocz do zawartości

Skatga na Miko


^Smiley*^

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  ~

2.Nick admina/gracza który zawinił:  Miko
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 13.09.2014 godzina jakos 21: 40
 
   akcja pod koniec mapy ;)
6.Opis sytuacji: no to tak gracz TT był na długiej a jego kolega z team'u  był na b i plantował admin slapował gracza za długiej za cele jeżeli paka leżała o.0 ?
Gracz z długiej szedł środkiem na B i kolejny gracz który nie żył powiedział Miko dawaj jeszcze "Nauka latania" i zaczol kolejny raz slapować
ZACHOWANIE ADMINA SKANDALICZNE
Admin powinien zostać ukarany
 
Pozdrawiam :) 

 

Edytowane przez ^Smiley*^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Twojej wypowiedzi wynika,że to inny gracz został " slapniety" więc nie wiem czemu Ty piszesz skargę. Po drugie praktycznie co rundę cele nie były wykonywane o czym Miko informował. Napisałeś,że zachowanie admina jest skandaliczne, jednak "poszkodowany " nie złożył skargi, zaś Miko prawdopodobnie " slapnol ", aby gracz mógł bronić paki.

Twoja skarga jest przysłowiowym robieniem wideł z igły.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego admin nie powinien slapowac dla zabawy nie bylo cię to sie nie wypowiadaj jeszcze mowili. "szkola latania" nie mozna bez powodu slapowac bez przesady hltv mówi samo za siebie czekam na wypowiedz opiekuna :)

Edytowane przez ^Smiley*^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wykonują celów mapy...
Bany na 30min sie sypały za resp, po 5 min za cele.
A to że gracz podajrze o imieniu "Rutek" równierz jest graczem typu " Fragowiec " został slapowany ? co w tym dziwnego ? 


P.S 
Jeszcze rozumiem jakby to on napisał skargę....no ale ty mi od razu mówiłeś że mnie udupisz. 
I jeszcze jedna akcja : 
ty zostałeś slapowany lub wyrzucony bo nie pamiętam za stanie przed trupem od strony tt, Upominałem wiele razy,
Ale jak ty to powiedziałeś " Nie musze wykonywać celów mapy skoro nie mam paki " choć w regulaminie jest wyraźnie napisane " *Zabrania sie kampienia na respie tt (przez drużynę atakującą) dłużej niż 30 sekund. " A Ct nie może kampić po podłożeniu paki..
A skoro wy twierdziłeś że jesteś adminem na FFA czy gdzieś tam to polecam przeczytanie i przestudiowanie regulaminu gdzie cię od razu odsyłam.. 

Pozdrawiam 
Miko ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego admin nie powinien slapowac dla zabawy nie bylo cię to sie nie wypowiadaj jeszcze mowili. "szkola latania" nie mozna bez powodu slapowac bez przesady hltv mówi samo za siebie czekam na wypowiedz opiekuna :)

Niektórzy dostają bana, inni kicka, a jeszcze inni slapy. 

"Szkoła latania", nie kiedy będąc na serwie, sam rzucam takimi osobnikami po mapie za nie wykonywanie celi, a takie hasło padło tylko i wyłącznie dla humoru. Wiem, że admini nie nadużywają tej flagi. Jak już to robią, to tylko i wyłącznie między sobą. Skarga jest bezsensowna i co lepsze, "fragowiec" powinien się cieszyć że nie dostał bana.

Edytowane przez PaPkU
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności