Skocz do zawartości

Pożegnanie Hamesa Rodrigueza ;_;


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko nadszedł mój czas popełniłem jeden błąd który kosztuje wszystkie błędy razem wzięta mam niby dostać bana na 3 dni ale sam postanowiłem się ukarać oto dowód http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=81449 no trudno czas nadszedł czas na parę słów do graczy.

-_- i Rybak- Dzięki za danie mi szansy byciu grafikiem i Gamerem fajnie mi było na tej sieci i mam nadzieję że ta sięć będzie bardzo popularna może wrócę do tej sieci ale jak przejdę na GO :).

Damian NL/PL ?- Dzięki za wszystko. Za danie mi szansy i za inne rzeczy sam pewnie wiesz za jakie ;)

Shadow- Tobie też dzięki za danie mi szansy i za grę w jeden na jeden itp ;)

Natajla- Dzięki za to że zawsze byłaś na tak że zawsze starałaś mi pomóc i dzięki jeszcze raz ;)

Ajmi- No cziterze :X dzięki za baty na serwerze :P

Bez Spiny- No Wojtek sklej beton i dzięki za miłą grę ;)

Bronek- Dzięki za baty na serwie ;P

Warran- No ty wkurzający typie wiesz o co mi chodzi :)

Graficy- Pilnujcie kobitki tego działu jak tylko umiecie ;)

Jak o kimś zapomniałem to serdecznie mi przykro dziękuje wszystkim za miła grę za danie mi róźnych szans ;) dziękuje wam z całego mojego serduszka <3333333 trzymajcie się i buziaki :***** :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popelniasz kolejny blad James..........

 

Zastanow sie dobrze bo ja Cie bardzo lubie, ale nie moge nic zrobic skoro popelniles blad.

Poczekaj az wroce na serwer i znow pogramy.

 

Ps. Prosze UB-Team o zmiane bana na 3 dni.

Edytowane przez Damian? NL/PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe Damian to ostateczna decyzja nie chcę wchodzić na serwer i tak pewnie będą wyśmiewki jak zawsze to jest na sto procent ale na steamie zawsze będziesz mógł że mna pogadać no popełniłem błąd i może ten ban też jest błądem ale tylko tutaj trzymało mnie ten admin ale jak go już nie mam to odchodzę fajnie się grało zawsze mogę z wami mixa czy coś takiego zagrać na steamie zawsze będą ;) No jak chcesz Damian mogą mi tego bana tak skrócić ale na serwa raczej nie wbiję a jak już to pod innym nickiem ;)

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak uwazasz ... Dalem Tobie i reszcie tego bana wbrew sobie. Nienawidze jak mnie stawiacie w takiej sytuacji . Tak samo jak nienawidze dawac warnow jako Moderator.

Ale czasem nie mam wyjscia. Wiem ze nasze FFA to nie koniec swiata i jest 100 innych od reki na ktorych mozesz pograc, ale gwarantuje ze juz takiej drugiej ekipy nie znajdziesz jak na cs-classic. Jestem dumny z chlopakow i dziewczyn za klimat panujacy na serwerze i poza nim (np. na forum) dlatego licze ze wrocisz, bo pasujesz , a bledy sie zdarzaja kazdemu. Nie ma co sie nad tym rozczulac , tylko trzeba przyjac to na klate. Nie wyobrazam sobiie zebys odszedl bo dzial graficzny odzyl dzieki Tobie. Bede bardzo zalowal tego co sie stalo ale czasem mussze podejmowac tkie decyzje bo jestem Opiekunem. Gdybym byl adminem pewnie bym Cie bronil jako kolege ale nie moge.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban skrócony do 3dni. James, ty juz zostałes ukarany. 3 dni bez grania to dużo. Przyznaje racje Damianowi, ze znów popełniasz bląd. Tyle osiągnąłeś, starałeś sie o posady, zeby zaraz zrezygnować? TO GLUPOTA OSKAR. Zostań i bądź tym Jamesem jakiego każdy lubi. Pomogę Ci zawsze.

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem bylem dla cb surowy (mam nadzieje, że tego do sb nie wziąłeś) ale czy na prawdę widzisz sens w tym by odejść? Na błędach trzeba się uczyć, a nie od razu po ich popełnieniu się poddawać. Masz 700+ postów na forum, jesteś często na ffa ... Chcesz szukac drugiej takiej ekipy? Zapisałeś swoją drużynę na mistrzostwa więc wypadało by w nich wystartować, nie? Ale cóż, to Twoja decyzja. Wiedz jednak, że utrata dobrego grafika i stałego gracza będzie widoczna.

Przemyśl to dobrze! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie jest idealny żeby nie popełniać błędów. Kolejna osoba która stara się o posadę odchodzi. Moim zdanie to trochę głupie, każdy, ale to każdy z użytkowników cs-classic powinien znać regulamin, od rang wyższych po userów, bez wyjątku. Wtedy nie było by takich sytuacji jak tak. Szkoda bardzo że podjąłeś taką decyzje a nie inna, ale to tylko i wyłącznie Twój wybór. Jak napisali to koledzy/koleżanki wyżej, drugiej takiej ekipy nie znajdziesz. Przemyśl to wszystko jeszcze raz na spokojnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin to jednak regulamin. Gdybyś akurat tamtego dnia nie grał na serwerze i nie był z nimi na ts3 to z miejsca Twoi znajomi dostali by permy ode mnie. Popełniłeś błąd, ale tak szybko się poddajesz? Nie poddawałeś się wtedy kiedy każdy Cię hejtował w podaniach na admina, a teraz tak nagle sobie odpuszczasz. Jak będziesz tak samo postępował w życiu to do niczego nie dojdziesz, bo będziesz pomiatany za swoje błędy. Popełniłeś błąd, ba przyznałeś się do niego co wiele świadczy o Twojej pokorze. Jeżeli przemyślałeś to na pewno to odejdź, ale jeżeli nasze słowa w tym temacie dodały Ci motywacji to zostań i pokaż, że mimo swoich błędów dalej zależy Ci na dobrze naszej sieci serwerów i swojego "imienia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem okazji niestety cię poznać i nwm co też się stało, że chcesz odejść. Z tego co zauważyłem jesteś bardzo ambitny, widać to po tych wszystkich podaniach. Jak mówiłem nwm co się stalo, ale nie pozwól by jeden głupi błąd popsuł cała twoją karierę. Ale w razie co to narka :))

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko jedno czy ciebie POJEBAŁO :P To był jeden głupi błąd, a ty chcesz odchodzić z sieci. Tak być nie może. Jesteś świetnym grafikiem i byłeś dobrym adminem. Nie przekreślaj wszystkiego. Spędziłeś tu kilkanaście tygodni grając na FFA i robiąc nam grafiki.

 

Proszę Cie nie odchodź :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak mi tych słów brakowało po prostu zjeby :P te słowa którę własnie napisaliści pomogli mi z motywacją i postanowiłem mimo tego błędu i tak nie odejdę dzięki wam zrozumiałem i zostaję w sieci :) bo Chyba macie rację że tak drugiej ekipy jak wy nie znajdę ;) Temat do zamknięcia i proszę zostawić mi wszystkie rangi :)

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie brakowało by mi Cb jestes nikim i tyle.. xD nieno zart drugiego takiego ziomka ktorego jade na FFA to nie znajde no nie?:Dtys to jest łeb i pamietaj bocie nie gadaj na ts :Dprzeczuwałem ze gadali na ts bo warrant za dobrze grał teraz to pewnie bedzie zamykac cały czas tabele:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności