Skocz do zawartości

Odchodze niema sensu tu grac ..


Venix

Rekomendowane odpowiedzi

Witam . Chcialbym sie z wami się pozegnac. Milo sie tu gralo ale mam dosyc juz tych wyzwisk i tych oszczerstw . Przenosze sie na inna serwerownie . Chcialbym pozdrowic: M3ntora mojego zbawce i kumpla . Rewoxa Kumpla i zbawce :P, Hajdzika Zajebisty jestes ;D,Miszejle KOCHAM XD :D,Ajmiego oczywiscie sorki za te skargi na cb,Zooma najlepszego kumpla,Kitola,NeverGiveUp  oczywscie ;p Zajebisty jestes , poprostu cie uwielbiam,Noi Syske ;*Moze za mna nie przepadasz czasami ale dzieki za FB spokojnie nikomu niepodam nie jestem Frajerem. . A i zapomnialbym do tego jeszcze JayMcKenzie noi Natalke Która za mna nie przepada. ;/ Miło bylo z wami ale koncze z ta serwerownia moze kiedys zawitam pod innym nickiem . Dziękuje Wam Za te chwile spedzone razem. Do Zobaczenia w przyszlosci. NARKA < 333333333333 DoBra James masz te pozdrowienia lizusie ;P Noi Shadow oczywiscie ;3 Mój zbawiciel ;p

Edytowane przez Dejv <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, ze nie przepadam za Tobą i było pare nieporozumień życzę Ci sukcesu na innej serwerowni. Dziękuję za pozdrowienia.

Edytowane przez -_-
SIEĆ SERWERÓW!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zdecyduj się :>

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności