Skocz do zawartości

Potworne pingi


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

Temat już był, ale to co było dziś na serwerze, nie można nazwać zwykłymi skokami pingu. Gracze, którzy mają po 19/15/20 pingu, mieli nagle po 80/90. Mi sam ping skakał do 100. Gra była wręcz niemożliwa, kilku graczy uciekło i chwilami było to odczuwalne. Trzeba Panowie coś z tym w końcu zrobić. HARD pisał coś o zmianie serwera. Może pora to zrobić? Bo zmian nie ma, wręcz przeciwnie, jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, po konsultacji z Karolem, napisałem do pukawki. Odpowiedzieli że nie ma jakichkolwiek nieprawidłowości po stronie systemowej, jak i sprzętowej. Nie mam pojęcia jaką przyczyną są "lagi". Postaram się dojść do tego, spędzam więcej czasu na serwerze żeby zaobserwować między jakimi godzinami się to dzieje, ale nie zdarzyła mi się jeszcze taka sytuacja żeby serwer zacinało będąc na nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są nagłe skoki pingów. Gra się przez kilka minut normalnie a nagle pingi skaczą wszystkim. I utrzymują się tak przez spory czas by po jakimś czasie znów wróciły do normy. Może jakoś "przeładować" serwer?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że to któryś z pluginów, możliwe że ktoś ddos'uje bo nie zdarza się to codziennie. Gdyby była to wina pluginu, to moim zdaniem lagi były by codziennie. Będę naciskał pukawkę żeby coś więcej powiedzieli na ten temat, żeby sprawdzali pracę sewera u siebie. Jeżeli to nie pomoże, to wyłączymy plugin jeden z 2 które mamy pod uwagą, i wtedy mam nadzieje sprawa się "może" wyjaśni.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat, który wcześniej założyłem ( http://forum.cs-classic.pl/topic/23824-serwer-czasem-laguje/ ) nie pozostał do końca  rozwiązany, a gracze tworząc nowe biją na alarm, by to rozwiązać. Dodam tylko, że poza tymi ogromnymi lagami, uniemożliwiającymi grę i kontakt mikrofonem bywają ( co najmniej u mnie) stosunkowo krótkie takie 2- 3 sekundowe. Ale jak ktoś lubi raszować, te 3 sek to albo 3 fragi plus albo jedno spore zdenerwowanie. Myślę, że z kwestią lagów musimy się uwinąć jak najszybciej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności