Skocz do zawartości

mateusz200027 po raz 2 :)


mateusz200027

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:mateusz200027
2. Imię:Mateusz
3. Wiek: 15 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) TAK
6. Składka(Tak/Nie): Nie narazie
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/mateusz200027/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam 15 lat i nazywam się Mateusz. Mam doświadczenie w byciu administratorem na serwerze CodMod. Zauważyłem, że kiedy gram po szkole to nie ma adminów i grają cziterzy. Znam podstawy interpunkcji i ortografii. Serwer jest fajny, lecz brakuje na nim adminów. Z tego co zauważyłem jest ich 5. Wiadomo nie każdy może zawsze grać.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):Nie mam.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Dni robocze; 2h weekendy; 5h-7h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze; 17-23 Weekendy 7-23
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:6 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat +
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze +
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +/-

@BezImiennyy okej, po prostu miałem więcej nauki .

 

@matal100 Dzięki za upomnienie pomyliłem się. Ale z opiekunem się dogadam.

 

@DEDUS przypadkiem nie chodzi Ci o nabijanie postów? Ja na wh zostaw to na adminów.

 

@MultumPL wypowiedz bez podania 2 konkretnych powodów.

 

@Miszczuuu i gdzie tu 2 konkretne powody? Nie grałem na żadnym wh.

 

@Jaskier też się zastanawiałem dlaczego akurat u mnie ?

Edytowane przez mateusz200027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilczasty ? Nie kojarze nicku ten mateusz tak . jestem na nie składka no to tak jakbys musiał zapłacić na innym serwerze za Admina jakby nikt za niego nie płacił serwer ile by się utrzymał miesiąc ? Może 2 jakby h@ admin się starał i stanął na głowie by go utrzymać grac można za darmo za admina niestety trzeba placic żeby serwerownia się utrzymała na "rynku" (tak pozwole go SB nazwać)

@prosze sprawdzić tego koxikxd bo utworzone konto 22:24 i 6 min później napisany tylko 1 post i to w tym podaniu tylko i dalej go świat nie widział podejrzane ... A 2 primo koxikxd nigdy go na serwis nie widziałem wiec watpie ze ma cos do powiedzenia dochodzie do tego ze stawiam 98% ze to multi konto ...

Edytowane przez mantal100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kojarze typa a troche gram na tym serwie i napewno bym go poznał.Także jestem na NIE i z tego co DEDUS napisał możesz grać na wh ale nie powiem dokładnie ''Tak" bo jakoś cie nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kojarze typa a troche gram na tym serwie i napewno bym go poznał.Także jestem na NIE i z tego co DEDUS napisał możesz grać na wh ale nie powiem dokładnie ''Tak" bo jakoś cie nie widziałem.

ZIomuś, gdzie tu 2 powody?

 

 

DEDUS zgadzam sie z toba ;D

Gdzie powody?

 

 

Na nie : składka, mało czasu poświęconego na serwerze :) Podejrzewam , że ty na wh latałeś , często mnie zabijałeś wylatując odrazu zza sćiany ;)

Typek spełnia wymagania, oraz napisał, że dogada sie z opiekunem. Jak podejrzewasz go o wh po nakręć demko.

 

 

Do podania;

Jestem na TAK;

-wymagania

-ogarnięty

-pomaga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się będe rozpisywał wymagania spełnia więc jestem na Tak. Zapłać tylko składkę która jest obowiązkowa.

 

 

@edit Konto @up jest dość podejrzane, gdyż zostało utworzone dziś i odrazu wypowiedziało się w podaniu mateusza

Edytowane przez Jaskier Iorweth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up może koledzy się wypowiedzieli tak jak MultumPL.

 

Jestem za okresem probnym:

 

-Za duzo ludzi podejrzewasz jak nic nie maja

+amx

+wiek

+Starasz sie

-Skladka ( Steam moglby byc ok )

+Aktywnosc poprawiona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak, konto koxikxd jest twoim drugim kontem, za co powinieneś dostać bana. I tracisz możliwość składania podań dożywotnie.

Następnym razem czekaj cierpliwie, aż wypowiedzą się inni. 

 

Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności