Skocz do zawartości

Szybka Rekrutacja


Senrox

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ▬J▬a▬c▬k▬s▬u▬n▬
2. Imię: Marko
3. Wiek: 17
4. Znajomość Smxrednie, dobre, bardzo dobre): średnie
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka (Tak/Nie): Jeśli trzeba
7. Link do swojego GT**: klik
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Energiczny, z poczuciem humoru, znający się na grze oraz z doświadczeniem administratora w cs'ie ( 1.6, Source ) chciałbym pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze. To taki wielki skrót, jeśli trzeba więcej to bez problemu edytuję :_) 
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Wystarczająco, kilka h dziennie jeśli bedzie trzeba (popołudnia, wieczory)
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: popołudnia, wieczory
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: Od bety
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Owszem, ale tylko w CS 1.6 oraz CS: Source

Edytowane przez baNia`
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CL Varian
2. Imię: Maciej
3. Wiek:17
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Średnio, jak trzeba to popracuje nad tym.
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Składka (Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Cl%20Varian/91.185.185.20:27161/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: 1. Lubię czytać książki, słucham głównie Iron Maiden, 5 tuzinów utworów Metallici i Linkin park'u i poszczególne kawałki innych zespołów (nie tylko tych od "cięższych" rodzajów muzyki). Lubie zwierzęta, aktualnie posiadam kota. Zbieram pieniądze na apgrejd komputera, by móc pograć w Wieśka 3. Chętnie gram w piłkę nożna i kosza (mimo, że nie jestem mistrzem, najwyżej 3+ w szkolnej skali ocen).

2. Często gram na tym serwerze i zależy mi na jego rozwoju i utrzymaniu porządku. Nie mam ochoty pisać co chwilę do jakiegoś admina który jest online tylko po to żeby wszedł na serwer i "wyprosił" kilka afków czy ludzi, którzy nie potrafią przeklinać bez powodu w każdym zdaniu. Przynajmniej kilkanaście osób mnie kojarzy, do złożenia podania zachęcił mnie jeden aktualny admin.

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: codziennie po 1-2 h, jak mam wolne to więcej
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: jak wolne 12-16, jak mi coś wypada to 18-22
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: Kupiłem około pół roku temu miałem większą przerwę w grudniu, a tak to gram regularnie.
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie w cg:go, byłem na 2 prywatnych serwerach w pewną grę
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Mr.Sidor
2. Imię: Radosław ale wole jak mowią na mnie Radek
3. Wiek:21
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Średnio, jak trzeba to popracuje nad tym.
5. Mikrofon(Tak/Nie): tak
6. Składka (Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Sidor/91.185.185.20:27161/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

-Lubi grac w gry mmo -lubie gdy cos sie robi porzadnie - słucham rocka chociaz lubie tez inne piosenki podsylam fajna jedna  https://www.youtube.com/watch?v=YXHrfIZe484&list=PL7LgOft_RMSV1jaTcbNKLEHrwW_DmaOwU&index=45

Lubie zwierzęta mam owczarka niemeickiego Raptus Lubie motory i samochody. Studjuje zaocznie elektroemchanike.

Chętnie gram w piłkę nożna i kosza mam 192 wzrostu i 100kg wagi :D nie nie jestem, gruby moje foto jak pilnowałem porzadku na pewnej pielgrzymce  http://s3.ifotos.pl/img/P1100290J_wxwqepe.jpg

Często gram na tym serwerze i zależy mi na jego rozwoju i utrzymaniu porządk oraz dobrym spedzaniu czasu.

Nie mam ochoty pisać co chwilę do jakiegoś admina który jest online tylko po to żeby wszedł na serwer i "wyprosił" kilka afków czy ludzi, którzy nie potrafią przeklinać bez powodu w każdym zdaniu.

Przynajmniej kilkanaście osób mnie kojarzy, do złożenia podania zachęcił mnie jeden aktualny admin i to nie jeden

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: codziennie po 2-3 h, jak mam wolne to więcej
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: 20-24 tak samo czasami w weekendy wgl moze mnie nie byc wiadomo :D
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: Cs mam od stycznia ale miałem swoj wlasny serwer na cs 1.6 gdzie gralo srednio po 14 ludzi.
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie w cg:go. Byłem i miałem swoj wlasny serwer na cs 1.6
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Spr!nT (*) BenQ

2. Imię: Dominik

3. Wiek: 15

4. Znajomość Smx(średnie,

dobre, bardzo dobre): dobre ale się jeszcze zapoznam :)

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Składka (Tak/Nie):tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Spr%21nT%20%28%2A%29%20BenQ/91.185.185.20:27161/

8. Opisz Siebie oraz napisz

czemu akurat Ty masz zostać

adminem: gram dużo w csa i gram tylko na tym serwerze :) i chce pomóc innym adminom i opiekunem :)

9. Ile czasu możesz poświęcić: dziennie min. 2 h

na serwerze?:

10. W jakich godzinach grasz(

Dni robocze, weekendy)**: gram codziennie

11. Staż w grze counter strike

Global Offensive: no pół roku będzie ale w cs 1.6 grałem już z 7 lat

12. Czy byłeś już adminem? tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Kamil™ 
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 17 (23.01.1998)
4. Znajomość Smx(średnie, dobre, bardzo dobre): Nie znam się na pisaniu pluginów/wgrywaniu itp.

   ale jesli chodzi o komendy i "adminowanie" Myslę że dobre/bardzo dobre.
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak.
6. Składka (Tak/Nie): Jak Najbardziej.
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/Kamil%E2%84%A2/91.185.185.20:27161/szybciutko nadrobię te pare minut zaległości :)
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil,17 lat | Uczęszczam do pierwszej klasy Liceum na profil sportowo-turystyczny. Dlaczego ja powinienem zostać adminem ? Myślę że można mi zaufać,

jestem osobą opanowaną oraz lubie pomagać graczom. 

Mam jakieś tam doświadczenie,umiem zadbać o porządek na serwerze w łagodny sposób (że tak powiem nikogo nie urażając i bez zbędnych krzyków) oraz jestem często aktywny. Gdy nie ma administracji na serwerze jest dużo przypadków,gdy gracze łamią regulamin chciałbym temu zapobiec i karać takich delikwentów.

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2h-6h na tygodniu | 3h-10h Weekendy
10. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze,weekendy): Na tygodniu 15-22 | Na weekend różnie,najczęściej 10-23:59+ 
11. Staż w grze counter strike Global Offensive: To może być śmieszne,ale w CS:GO gram dopiero od jakiś dwóch tygodni (przegrane mam 95h na steam),

      Jednak jestem doświadczonym graczem CS 1.6 (Staż od 2k5).
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: W CS:GO jeszcze nie miałem okazji,ale w Cs 1.6 byłem wielokrotnie :)
** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Edytowane przez Kamil™
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • -_- odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności