Skocz do zawartości

Adminowanie


ibrnvski

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Krótko i na temat zacznę, bo ta akcja już mnie śmieszy :) Czy serio muszę się dowiadywać od graczy, że Wy, Admini, uważacie mnie za odpalonego? PaPkU coś wspomniał, że ma demo na mnie, co mnie zdziwiło, dziś jeden z graczy tak cwaniakował, tak wyzywał i twierdził, że jestem odpalony i nie tylko on tak twierdzi ale i Wy i dziwił się, dlaczego dostałem tego admina. Jeśli oceniacie moją robotę źle, to może ja zrezygnuje z tej posady? Bo nie sądziłem, że znajdzie się ktoś, kto będzie twierdził, że jestem odpalony. Tymbarkowy twierdzi, że mam "no rcoil". Szacun dla gościa, za wyłapywanie cziterów ale z tym akurat się grubo myli. Nie wiem co sądzą inni admini o mnie, czy jestem odpalony czy nie, jeśli twierdzicie jednogłośnie że tak, czekam na demo. Jeśli takowe się pojawi, żegnam się z Wami bo współpraca z ludźmi jako TEAM powinna być na dobrym poziomie a nie polega ona na oskarżaniu jednego "z nas" jako odpalonego. Wiem, że był taki motyw gdzie admin był odpalony ale to nie zmienia faktu, że ktoś po prostu ma jakieś ciut większe pojęcie o grze i gra lepiej od niektórych baranów spędzających 6/7h dziennie grając tylko w cs, jest od razu cheaterem. Trochę mi przykro a zarazem śmieszy mnie ta cała sytuacja. Czekam na jakieś sensowe odpowiedzi.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nawet nie wiem o takiej sytuacji, a po drugie nie mówiłbym o tym w ogóle za plecami.
Jeśli rzeczywiście coś na Ciebie jest to musi być pokazany jakiś dowód (rozpisane demko czy coś), bo bezpodstawnie nie ma co Ciebie osądzać. Swoją robotę jako admin wykonujesz świetnie i powiem szczerze, że dobrze się z Tobą współpracuje.
Czekam na jakiekolwiek dowody w tej sprawie, bo zwykłe kłapanie ozorem jest bezcelowe przecież.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym Ty sie w ogóle przejmujesz?

Sam bylem swiadkiem jak Tymbarkowy wspominal, ze jestes odpalony, ale co z tego?

Jak ma ktos jakies watpliwosci co do twojej osoby, to niech udowodni ze jestes odpalony, a jak nie to niech zamknie dziure i nie pomawia bezpodstawnie.

Edytowane przez HARDWELL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skomentuje to tak haha haha haha nie przejmuj sie  ibrnvski --- spoko jesteś dobrym adminem , a to że ktoś coś gada niech sobie gada 

a gadaniem nie ma sie co przejmować . Dowody dowody i jeszcze raz dowody .

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ziomek ale ja tylko raz pisalem na u@. nigdy nic nie rozpowiadalem... Jednak sie pomylilem co do NoR. iz mam inna konfiguracje i stad mogłem zle to widziec u siebie. 

Tak wiec nigdy nic na nikogo nie rozpowiadałem... Jak cos do kogo mam to odrazu tworze dany temat na owa osobe. 

 

Jak urazilem twoja dume: PRZEPRASZAM... 

 

 

Powodzenia. Tymbarkowy.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ibrnvski, chyba nikt nie jest ślepy. Wybrali Cie na admina, co oznacza, że mamy do Cb zaufanie. Gdybyś naprawde był odpalony już dawno byś stracił te posade. Od skarg na Cb roiłoby sie w oczach. Luz, to są głupie pogadanki i plotki na servie. :3 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos pierdoli morda bez sensu to go nie sluchaj, ja np mam od groma skarg :) myslisz ze sie tym przejmuje ? Ani troche bo ludzie zazdroszcza ci ze jestes dobry albo ze masz admina a oni nie bo maja 10lat,:D

Pozdrawiam: Miko!

P.S odpale cholerny :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurwa teraz to jebłem , Ty i odpalony niby ? nie sądze. Dobry sprzęt ( mówię tutaj także o akcesoriach ) i lata gry robią swoje. Na Tymbarkowego też wiele osób mówiło, że jest odpalony , ale on to olał bo wiedział ,że tak czy siak zostanie uniewiniony. Ja mam propozycję : zagraj w cs:go , pożegnaj się z 1.6 a zobaczysz co to jest za gra jak nikt Cie nie wyzywa, że masz cheaty bo valve je blokuje ;]

 

to tyle , pozdrawiam ;][

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem demko, owszem. Ale co z tego. Też wiedziałem że jesteś czysty, ale dla świętego spokoju musiałem je obejrzeć. Czyściutko. Dlatego też nie było żadnych wstrzymań z flagami.

 

Pozdrawiam, i zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności