Jump to content
Serwery CS-Classic
Serwery Counter-Strike Global-Offensive
1
Free for All
145.239.18.203:27015
2
Call of Duty 201
145.239.23.158:27015
3
JailBreak
51.83.164.150:27015
4
Multi Arena 1v1
51.83.175.255:27015
Inne serwery
1
TeamSpeak3
ts.cs-classic.pl

Podanie amN

amN
 Share

Recommended Posts

Imię : Konrad

Nick : amN

Znajomość AMXX[(1/10) : Amxmodmenu - 10/10 , AMX (ftp) 5-6/10 (podstawowe umiejętności , wgrywanie map/pluginów itp.).

Mikrofon(tak/nie) : Spalony , ale postaram się kupić

Składka(tak/nie) : Składka chyba nieobowiązkowa , ale jak będzie potrzebna to pewnie.

Steam/NS : Steam

Kontakt:: Steam: flow~ , Gadu Gadu : 37567647

Dlaczego ty? :: Na serwerze jest wiele graczy których skraca/przeklina/nadużywa mikrofonu , na DR siedzę codziennie po ok. 3-4h więc ogarnę przy okazji.

Ilość godzin przegranych na serwerze : Ok. 10 , nie mogę sprawdzić na GT ponieważ serwera tam nie ma.

Link do Reklam : Dorobię i wstawię jutro po 12.

Proszę nie pisać: "Nie , nie ma reklam" - Reklamy będą , ale jutro :)

Wymogi :

- Minimum 14 lat Jest

- Umiejętność wpisywania hasła oraz bindowania amxmodmenu Jest

- Płacenie miesięcznych składek 11.07 zł Jest

- Wykonanie 5 reklam na innych forach o tematyce CS. Zrobię i edytuję

EDIT: Pomarańcza proszę Cię nie rozsmieszaj mnie , proszę pokazać mi punkt który mówi że bez rangi nie można robić wywiadów - Każdy ma do tego prawo :)

Na [email protected] zgłaszam graczy nieprzestrzegających regulaminów.

Reklamy - Jest to cząstka wymagań , więc jeżeli nie spełniam na adma to po co składasz na modka nie spełniając wymagania ?

Jestem na nie! Całkowicie nie ogarniasz.. O wszystko się czepiasz, ostatnio spamowałes na [email protected] ... Składasz skargi, które są półprawdziwe, albo całkowicie bez sensowne.. Dostajesz słusznego bana na godzine i piszesz prośbę o UB i zmiane tego bana na 5 min -,- Ogarnij..Poza tym grasz mało na serwerze..

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines