Skocz do zawartości

Podanie amN


amN

Rekomendowane odpowiedzi

Imię : Konrad

Nick : amN

Wiek : 16

Znajomość AMXX[(1/10) : Amxmodmenu - 10/10 , AMX (ftp) 5-6/10 (podstawowe umiejętności , wgrywanie map/pluginów itp.).

Mikrofon(tak/nie) : Spalony , ale postaram się kupić

Składka(tak/nie) : Składka chyba nieobowiązkowa , ale jak będzie potrzebna to pewnie.

Steam/NS : Steam

Kontakt:: Steam: flow~ , Gadu Gadu : 37567647

Dlaczego ty? :: Na serwerze jest wiele graczy których skraca/przeklina/nadużywa mikrofonu , na DR siedzę codziennie po ok. 3-4h więc ogarnę przy okazji.

Ilość godzin przegranych na serwerze : Ok. 10 , nie mogę sprawdzić na GT ponieważ serwera tam nie ma.

Link do Reklam : Dorobię i wstawię jutro po 12.

 

Proszę nie pisać: "Nie , nie ma reklam" - Reklamy będą , ale jutro :)

 

Wymogi :

 

- Minimum 14 lat Jest

- Umiejętność wpisywania hasła oraz bindowania amxmodmenu Jest

- Płacenie miesięcznych składek 11.07 zł Jest

- Wykonanie 5 reklam na innych forach o tematyce CS. Zrobię i edytuję

 

 

EDIT: Pomarańcza proszę Cię nie rozsmieszaj mnie , proszę pokazać mi punkt który mówi że bez rangi nie można robić wywiadów - Każdy ma do tego prawo :)

Na U@ zgłaszam graczy nieprzestrzegających regulaminów.

Reklamy - Jest to cząstka wymagań , więc jeżeli nie spełniam na adma to po co składasz na modka nie spełniając wymagania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie! Całkowicie nie ogarniasz.. O wszystko się czepiasz, ostatnio spamowałes na U@ ... Składasz skargi, które są półprawdziwe, albo całkowicie bez sensowne.. Dostajesz słusznego bana na godzine i piszesz prośbę o UB i zmiane tego bana na 5 min -,- Ogarnij..Poza tym grasz mało na serwerze..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE !- Otóż wyjaśniam dlaczego :-Robisz wywiady mimo to nie masz Redaktora-Spamujesz U@-Brak Reklam-Czepiasz sie o byle gówno-Po co zrobiles podanie bez reklam ? Najwyzej ci sie nie chcialo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności