Skocz do zawartości

:) Podanie - Siwy


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Siwy

2. Imię: Miłosz

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dycha 10/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): jeśli trzeba to bedzie

6. Składka (Tak/Nie): moge zapłacić ale nie teraz

7. Link do swojego GT**: KLIK

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Znowu:D Ile razy musze odpowiadać na to samo pytanie. Ja, nerwowy ale tego nie pokazuje pewnie jak bym złapał za mikrofon to by było :D Moim ulubionym gatunkiem muzyki jest rap, chodze do zawodówki pod kierunkiem kucharz, interesuje sie informatyka, chyba tyle wam wystarczy. 

 

Adminem chce być bo, wielu nie zna regulaminu. I często jest łamany więc potrzeba osoby do pilnowania serwera, a adminem na tym DR już byłem, większość graczy znam adminów też więc jest kontakt :)

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak, STEAM_0:1:2097240

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: :Nie wiem, nie powiem ale godzine min. chociaż mogą być dni gdzie nie wejde wgl. 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): :pn rano, wt-ptk popoludnie, sobota wieczor i nocka,-bardziej aktywny. Niedziela wolna 

12. Staż w grze counter strike 1.6:chyba jakies 5,6 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): NIE :D 

 

 


Wymagania:

 

Ukończone 15 lat 

Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze ✓(nie licząc GT bo było wiele resetów) Aktualne GT: ~4h

Zachowanie kultury na serwerze 

Przynajmniej 10 sensownych postów na forum 

Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) 

Posiadanie mikrofon

Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) ✓(chyba że nową składke mam zapłacić, to będzie)

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem mało godzin gt i brak kutury osobistej XD

 

A tak na serio lepszej osoby nie znajdziecie na to stanowisko:

 

-amx zna jak mało kto

-staż na forum nie trzeba opisywać

-miły, zabawny i pomocny

 

Wielki TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinki trochę suabo, ale zawsze może nadrobić. Reszta wymagań spełnionych. Rozpoznawalna osoba, więc nie sądze żeby były problemy. Na tak.

Edytowane przez ιикα
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie na Nie

- Największy minus i jedyny chyba to godziny na serwie masz ledwo ponad 6h, ludzie +100h  maja na serwerze  wiec wymagane 15 h powinieneś mieć.

Reszta to same plusy amx ogarniasz jak mało kto, jesteś ogarniętym adminem i to bardzo jednak innego usera z 6h zabili by śmiechem i nie było by mowy o adminie. Będzie przynajmniej 15 h jak najbardziej tak, na razie na nie. Wypowiedz nie dla spiny dla siwego, każdy powinien wywiązać się z wymagań ;). Pozdro

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności