Skocz do zawartości

Proszę o UB Bo nie wiem jak to możliwe


damian88wgw

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:damian1988wgw
Link do SSów:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 

==== Zbanowany nick : damian1988wgw 
==== Zbanowane IP : **.***.**.** 
==== Admin : Trevor 
==== Powod Bana : AB 
==== Wygasa : Nigdy ( od 10/02/2014 - 17 : 35 : 

Serwer:  Cs-Classic.pl [Only DD2]
Link do banahttp://amxbans.cs-cl...t.php?bid=86753

Opiszę sytuacje : Wcześniej wbijałem(przed banem za AB) na wasz serwer i wasz serwer zaczął mnie kickować to poszedłem na inny serwer pograłem trochę na innym po czym zobaczyłem że u was zwolniły się sloty i wbiłem na wasz serwer normalnie i po 5-10 minutach gry zobaczyłem że się sypią bany dla graczy za "AB" i ja dostałem i na tym się skończyło. Nie wiem czy w AMX-ie macie coś po kićkane czy co ale proszę o rozpatrzenie dokładnie tego . DoLar91 ma tą sytuacje też tylko że mnie musi od banować z tego bana ktoś : http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=86753 bo przed tym banem miałem wszystko ok

Edytowane przez damian88wgw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie możliwe żeby ktoś miał takie ip jak ja. Do tego pierwszego to tak bo on dzisiaj poleciał. To dlaczego jak ostatnio dostałem ub sprawdzałem amx-a i miałem ok wszystko . Ktoś mnie wrabia i to grubo . Zrób jeszcze screan z ip pokazanymi z nickami tymi bo ja nigdy na takich nickach nie grałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma nikt dostępu do mojego kompa .... tak patrze i nawet koleś na steamie czitował.... jak mam się odwołać by grać u was. A ns nie ma jakiegoś identyfikatora by potwierdzić to że nie ja ja nigdy takich przyj.....ch nicków nie używam nawet . Pomóż mi co mam zrobić  w tej sytuacji

?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności