Skocz do zawartości

dA ajmi


ajmi1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: dA MiGhtY DA6WI6DE6K= D
Link do SSów: Nie ma 
Wycinek z konsoli(bez IP)*[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Wstaw screeny na cs-classic.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:1209201'
[AMXBans] Twoje IP: 
[AMXBans] ===============================================

Serwer: FFA
Link do banahttp://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=87033

 

Dostałem bana od polaczka "wstaw screeny na cs-classic.pl" ale tych ssików nie ma =] i nie ma mowy o pomyłce(jestem wprawiony już w dawaniu ssów ^_^), ponieważ wrzucałem ssy już MILION razy tutaj i NIGDY nie było problemu. W tej sytuacji nawet przed banem nie pokazał się napis "orientuj się" co sygnalizuje że admin robi screeny, moja teoria albo ceubulandia sobie wpisała w powodzie "Wstaw screeny na cs-classic.pl" na złość i wyrąbane albo jakiś bug 

Edytowane przez ajmi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to Ty byłeś? O proszę, to perm dla Ciebie za ban na AC, tak jak to robimy ze wszystkimi graczami. I niech mi nikt nie mówi, że pytamy się kogokolwiek czy ban był słuszny czy niesłuszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle najwięcej gadasz a najmniej wiesz =D cebula z nogawek wystaje 

 

Miałem bana ale dostałem UB tyle w temacie :)

 

I nie udawaj że nie wiedziałeś że to ja, HAHAHAHA żałosne ....

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkryłem w sobie trochę empatii i postawiłem się na miejscu tych co byli banowani za Aktywnego bana na AC,Bl czy esl, oni nie mieli jak się bronić. Nie wiem czy ich bany były słuszne, a może kupili już konta z banami na AC,bl, esl. Nie może być równych czy równiejszych.


#Edit
http://forum.cs-classic.pl/topic/24608-ssy/ - brakuje 1 ss,więc nie wiem jakim cudem dostałeś ub.

Edytowane przez polaczekkkkkkkkkk
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiesz co to znaczy empatia więc tego słowa nie używaj, bynajmniej nie ma on według mnie sensu w tym co ty tutaj napisałeś ;o 

Podaj mi przykład bana za AC/BL proszę :)

 

NIEEE, nie pokazuj, temat skończony jak dla mnie, ten ban tutaj nie ma nic wspólnego z tym tematem co założyłem więc twoje posty są offtopem, haha jak większość twoich postów na forum xD

Temat jest o ss i o niczym innym 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/24608-ssy/   o te ssy poprosiłem dla eksperymentu na rzecz tego, ---> http://forum.cs-classic.pl/topic/24584-ubtabaluga-ssy-po-raz-kt%C3%B3ry%C5%9B-tam-d/ nie było one skutkiem mojej podejrzanej gry bo nawet nie grałem xD  Więc nie obchodziło mnie ile tych ssów było wrzuciłem dla formalności o szybsze UB bo admin robiący sam by nie mógł mi dać. Przestań robic offtop już  

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge nawet dostac warna , ze tu sie wypowiadam ale polaczekk ma racje jest ban na ac i powinien byc ban jeszcze jak ban byl na jedny z serwerow tej sieci do ajmiego nic nie mam bo zawsze chcial pomoc jak potrafil ale to nie fair wobec innych i zraza nie ktorych graczy do sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dolar91 A ci gracze którzy dostali niesłusznego bana na serwie za BL/AC napisali odwołanie czy coś? nie bede prosił o link do takowych banów BO O TYM NIE JEST TEMAT 

 

@polaczekkkkkkkkkk Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem w pierwszym poście, jeezu z dnia na dzień przekonujesz mnie że nie umiesz czytać  

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ponieważ skilluj prowadzi współpracę z AC/BL a CSC nie a po 2 nie wiesz nic o tamtym temacie na innej sieci więc sie nie wypowiadaj :) już sobie mogę grac na steamie. A post do usunięcia bo znowu nie związany z tematem =D

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy swoje zasady, że banujemy graczy z banami na bl,ac,esl. To jest ustalone między nami, nie musi być zapisane w regulaminie. Jesteś nowy to może tego nie wiesz. A ja dalej czekam na Twoje ssy i nie zamierzam pisać z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady? ustalone przez ciebie? bo ja co innego czytałem gdy Rybak się na ten temat wypowiadał 

 

Wkleję to bo widzę że scroll ci nie działa 

 

Dostałem bana od polaczka "wstaw screeny na cs-classic.pl" ale tych ssików nie ma =] i nie ma mowy o pomyłce(jestem wprawiony już w dawaniu ssów ^_^), ponieważ wrzucałem ssy już MILION razy tutaj i NIGDY nie było problemu. W tej sytuacji nawet przed banem nie pokazał się napis "orientuj się" co sygnalizuje że admin robi screeny, moja teoria albo ceubulandia sobie wpisała w powodzie "Wstaw screeny na cs-classic.pl" na złość i wyrąbane albo jakiś bug + najlepiej demko poka =]

 

CHCIAŁBYM BARDZO ABY KTOŚ W LOGACH SPRAWDZIŁ CZY SSY BYŁY ZROBIONE CZY NIE =] bo jak pisałem nie miałem nawet napisu "orientuj się" ani nigdy nie było przypadku żebym nie miał ssów  A TU BOOM POLACZEK DAJE BANA I OD RAZU PROBLEMY ^_^ 

przypadek? nie sądzę =)

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, nasza sieć nie prowadzi współpracy z Ac i bl tak mi mowil Rybak i Karol dlatego nie banujemy, a jeżeli juz sie zdarzy gracze sie nie odwołują w innym wypadku by dostali ub. Ajmi ma ub od Damiana a sprawa dotyczy ss,ów ktorych nie ma, więc pan polaczek wstawi dowody (demo) i udowodni. Co do ssów juz wiele razy były tematy, gdzie ich nie zrobilo, więc mogło byc tak i tym razem.

 

 

Jeżeli polaczek da demo, odstąpię od werdyktu, ponieważ niektórzy mogą pomyśleć, ze nie jestem obiektywna.

 

 

Przyjelam Karolku xd

Edytowane przez natalja
Ty nie bierzesz udziału w prośbach o UB ajmiego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiesz co to znaczy empatia więc tego słowa nie używaj, bynajmniej nie ma on według mnie sensu w tym co ty tutaj napisałeś ;o 

Podaj mi przykład bana za AC/BL proszę :)

 

NIEEE, nie pokazuj, temat skończony jak dla mnie, ten ban tutaj nie ma nic wspólnego z tym tematem co założyłem więc twoje posty są offtopem, haha jak większość twoich postów na forum xD

Temat jest o ss i o niczym innym 

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/24608-ssy/   o te ssy poprosiłem dla eksperymentu na rzecz tego, ---> http://forum.cs-classic.pl/topic/24584-ubtabaluga-ssy-po-raz-kt%C3%B3ry%C5%9B-tam-d/ nie było one skutkiem mojej podejrzanej gry bo nawet nie grałem xD  Więc nie obchodziło mnie ile tych ssów było wrzuciłem dla formalności o szybsze UB bo admin robiący sam by nie mógł mi dać. Przestań robic offtop już  

Tylko że albo admin, który dał ss'y ustawił ci 4 ss'y (co kończy się ostrzeżeniem lub zabraniem admina), albo dostałeś 5 ss'ow i udajesz że ich nie masz. Sprawa jest prosta, admin ma obowiązek dać 5 ss'ow, nie interesuje mnie to czy prosisz o te ss'y czy po prostu dostajesz je, bo admin uważa, że jesteś odpalony. Chciałbym usłyszeć komentarz admina banującego (kAv). Jeżeli to kAv zawinił to pewnie dostaniesz albo ostrzeżenie, albo straci admina, jeżeli jednak okaże się, że dał ci 5 ss'ow to ban zostanie nałożony za tamte ss'y.

 

Tyle mogę powiedzieć w temacie, bo z tego co widać robicie sobie tam na FFA powoli jaja, dawanie ss'ow bo kolega poprosił? To już powinno się skończyć utratą admina. Nie ma czegoś takiego jak proszenie o ss'y, to nie zabawka. Chcesz się pobawić? Wyjdź na dwór z kolegami/koleżankami i tam się pobaw, a nie używasz do zabaw admina.

 

Jeżeli jeszcze raz powtórzy się sytuacja w stylu dawania ss'ow, bo kolega prosi to sam będę adminów usuwał i banował za zabawę.

Edytowane przez -_-
Wypowiadać się w temacie może tylko admin banujący, osoba zbanowana i ta, którą poprosiłem o komentarz JA. Inne osoby otrzymają warna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP ? A nie ma w logach ? One rozwieją wszelkie wątpliwości ...

 

A czy to była zabawa? chciałem ich użyć jako jeden z argumentów w temacie Tabalugi by coś udowodnić, to nie było tak hej ziomuś weź mi strzel fotki tak dla jaj bo mi sie nudzi ... 

Równie dobrze mogłem poprosić po tym kAva aby poprosił UBT żeby mi dali ub bo przez przypadek zrobił mi ssy (nie wiem czy by to kAv zrobił, więc nie pisać że by już kłamał czy coś, ani ja też nie chciałem ...) 

Zresztą nigdzie nie pisze że admin nie może w takich przypadkach robić ssów i w czym takowe przeszkadzają? jak były tylko po ty aby właśnie potwierdzić błąd w pluginie jaki classicowy serwer posiada i żeby więcej osób o nim wiedziało? bo to może być poważny problem, zresztą już widzieliśmy ... 

 

@DOWN dlatego bym chciał aby -_- zobaczył logi, bo może misclick? a ssy nawet jak by było ich milion były by czarne bo miałem zminimalizowanego cs`a, i nawet jeśli to zawsze chyba było demko jak nie było ssów? ale jak pisze proszę sprawdzić logi z tych ssów od polaczka i od kAva a jak jednak te ssy były od polaczka czy od kava "5" co jest nie możliwe i jestem prawie pewny ... (no ale może być złośliwość  rzeczy martwych) to chyba w takich sytuacjach demo ? tak jak było w więszkości takich przypadków ...

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: We wcześniejszych ss miałeś dostać ich 5, a nie 4. Tak powiedział admin banujący.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności