Skocz do zawartości

Nowy system ss'ow


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Od dzisiaj na każdym serwerze będzie dostępny nowy system ss'ow.

Na końcu amxmodmenu macie opcję "ScreenShot", po wybraniu jej będziemy mieli do dyspozycji gracza i ilość oraz typ ss'ow.

Tak jak wcześniej, prosiłbym o dawanie tylko 5 ss'ow z rozszerzeniem BMP, każde inne rozszerzenie nadana przez admina kończy się UB gracza, nawet jeżeli ss'ow nie wstawił.

thumb_amxx_1328360966__3.png

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jak większość zdążyła zauważyć te ss'y będą zapisywane w bazie danych(informacje o nich, nie same ss'y), przez co nie będzie problemów z ich znalezieniem i sprawdzeniem czy aby na pewno gracz dostał tyle ss'ow.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System dobry z jednej strony, jest baza danych.. 

Minusem jest to że gracze widzą jak się im te ss'y robi, i faktycznie uciekają.. Gdyby była opcja zablokowania tego, byłoby super.

 

No to wchodzicie w Banowanie, Nieobecny gracz - amxbans i dajecie perma za Ucieczke przed SSami, macie problemy :C

 

Dobra, jednego można tak zbanować, ale zdarza się że parę osób przykładowo gra na wh w tym samym czasie, banujesz jednego, a reszta ucieka. Mądre? Myślę że nie.

Edytowane przez PaPkU
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy starym systemie ss gracz któremu ssy robiliście tez to widział (miałem wiele razy tu ssy i za każdym razem widziałem jak admin je robił)wiec to, że ucieka/patrzy w ziemie nie jest winą nowego systemu ss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jest taka sytuacja, że w tej wersji widzą to wszyscy, nie tylko gracz, któremu robisz ss'y. Dla mnie te ucieczki osób, które dostają ss'y to dobra sprawa, bo jeżeli ucieka to wiadomo, żę coś ma i UB nie dostanie, nie będzie mógł też tych ss'ow edytować.

 

Przepraszam za błędy we wcześniejszym pościem, ale pisałem to z telefonu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniejszy system był mnie zauważalny, "Orientuj się" w lewym dolnym rogu naszego monitora praktycznie nie był wykrywalny na jasnych mapach, i mało kto go ogarniał z niektórych odpałów, a w tym systemie widzimy to wszystko na say, + na środku jakiś napis, mało tego jeden mały błąd admina za niewykonanie ss'ów 5BMP i możliwe że odpał dostaje UB.

Tak to widzę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy kto ma jaką praktykę.

Jeżeli widzę ,że 2 graczy posiada na 100% WH to banuje 1 a jak 2 wyjdzie to daje mu perma za ucieczke przed ssami a jeżeli poprosi o ub to poprostu demko, rozpiska i już :) ( zrobiłem to już nie raz i 0 prośb o ub :^ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Wcześniejszy system był mnie zauważalny, "Orientuj się" w lewym dolnym rogu naszego monitora praktycznie nie był wykrywalny na jasnych mapach, i mało kto go ogarniał z niektórych odpałów, a w tym systemie widzimy to wszystko na say, + na środku jakiś napis, mało tego jeden mały błąd admina za niewykonanie ss'ów 5BMP i możliwe że odpał dostaje UB.

Tak to widzę.

mały błąd?:D

To kwestia czytania ze zrozumieniem, nitk chyba nie klika na odwal się tego. Prosiłem o wykonywanie takich ss'ow, bo działają wyśmienicie, na razie sam system jest w fazie beta, więc nie było to usuwane.

To nie musi być w cale odpał i to przy okazji uczy admina odpowiedzialności, bo wcześniej tak naprawdę niektórzy dawali ss'y albo po swojemu, albo w ogóle w dziwny sposób, a tak muszą się zastanowić zanim coś zrobią.

Ja już wolę utrudnić trochę życie adminom i mieć dowód na to, że dany gracz dostał te ss'y niż słuchać ciągłe powiedzonko "NIE MAM SS'oW' BO ADMIN MI ICH NIE ZROBIŁ", albo może sam admin oszukał i nie zrobił ss'ow. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to bedzie działac :D no własnie macie klopot jak gosc ucieka przed ssami to "nieobecny gracz" i dajesz bana tak?:P to nie wiem w czym kłopot :P

Często zdarza się tak, że lista graczy w rozłączonych graczy przeskakuje, przez co czasem niewłaściwe osoby otrzymują bana.

Wspominałem jakiś czas temu ten problem.. ale nadal nie wiem czy można go rozwiązać, by pamiętał nick (nie pozycję) banowanego gracza.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Skoro nie został rozwiązany przeze mnie to znaczy, że nie mam na tyle wiedzy by to naprawić lub po prostu jest to niemożliwe. Jednak jeżeli chodzi o amxx to mojego ego sięga księżyca (if you know what i mean), więc stawiałbym na to drugie.

"Jak jesteś astronautą, pozdrów nasze ego tam"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdarzają się takie sytuacje , gdy robię 5 ss , to robią się 4 i nie banuje gracza , nie wiem co wtedy mam zrobić. Gdyby nie było widać dla innych graczy , gdy robię te SS , by było lepiej. Zdarza się coraz więcej ucieczek i są bugi. Prosiłbym , abyś popracował nad tymi bugami , zrobił tak , aby żaden gracz nie widział tych SS.

 

PS: Gracz , który ma wh i widzi , że robię mu ss;y kompletnie odwraca się w stronę ściany , lub tam , gdzie nie ma innych graczy.

 

PS2: Występują także bugi , gdzie nie mogę zbanować gracza , który uciekł , lub przez AUTOMAT.

Edytowane przez Srubson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno robiłem ssy pewnemu graczowi i tak jak u Srubsona graczowi zostały zrobione 4 ssy i nie został zbanowany.Chciałem jeszcze raz graczowi zrobić ale nie mogłem ponieważ gracz wg amx był już zbanowany.Co mają admini w takiej sytuacji zrobić? A i czy jest możliwość żeby usunąć z menu admina te 3 i 5 ssów TGA  ???Bo jeśli mamy robić tylko BMP to opcja zrobienia ssów TGA byłaby nie potrzebna.Tym bardziej że czasami admin źle wciśnie jakiś przycisk i gracz dostanie UB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Tak jak pisałem na SB, jak ogarnę sprawę z innymi serwerami to zajmę się tym pluginem.

Możliwe że wtedy akurat był błąd z  bazą i dlatego tak dało ss'y. Sprawdzę to

 

 

Co do przypadku, dla mnie to dziwny ten przypadek skoro te opcje nie są aż tak blisko siebie, 1, 2, 3 ,4. Jak można pomylić 2 z 4 ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Bo błąd leży w czytaniu ze zrozumieniem i ogranicza to liczbę głupich ss'ow, albo inaczej, ten dodatek pokazuje kto daje ss'y na odpierdziel. Normalny admin zanim da ss'y sprawdzi gracza i popatrzy na niego z przygotowanym menu, a admin który daje na odpierdziel, szybko wejdzie i da mu ss'y. 
To jest własnie ta przykra prawda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy można wywalić reszte opcji a zostawić te 5 bmp?

2. Czy możesz zrobić tak aby Admini tylko widzieli robienie ssów? Bo czasami mnie to trolluje i jak zaczałem robić ssy to miałem maintfaka :D

 

@ A co do cb Trevor to polecam Ci zrobić tak:

1. Jeżeli jesteś pewny a gracz jest zbanowany, kicknij go i zbanuj poprzez nieobecnego gracza z powodem WH a jak poprosi o UB to rozpiszesz demko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności