Skocz do zawartości

Propozycja Małych Map [3.10.2014r.]


ShaD

Małe mapy 3.10.14r.  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Które małe mapy z aktualnych najmniej lubicie?

    • Fy_Snow
    • Fy_Pool_Day
    • Aim_Map_Usp
    • Aim_CrazyJump
    • (-) Zmiany nie są potrzebne
  2. 2. Jakie mapy proponujecie?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w propozycjach dotyczących serwera napisałem możliwość dodania nowych / zamiany starych małych map, jednakże zauważyłem że nie było żadnej odpowiedzi.

 

Ostatnio zmieniliśmy mapę De_Westwood na De_Dust2002 więc myślę, że wypadałoby również coś zmodyfikować dla nocnych graczy.

Większość map pochodzi z mojego starego postu:

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/7878-propozycje-odno%C5%9Bnie-serwera/page-37

 

A inne to zaproponowane przez innych graczy.

Jeżeli macie inne pomysły, napiszcie je - postaram się je jak najszybciej dodać do ankiety.

 

Co o tym sądzicie? Czy jest taka potrzeba? Ile według Was powinno być małych map? Jakie Wam najbardziej nie pasują i chcielibyście ich zamiany?

Co sądzicie o comiesięcznej zmianie jednej - dwóch małych map (zależy ile wybierzecie tutaj; jest możliwość wielokrotnego wyboru).

 

Dajcie znać w ankiecie / w odpowiedziach :)

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ankietą, postanowiłem usunąć De_Dust2_Long i zamienić go na.. coś "całkowicie innego": De_Dust2_Mini.

Mam nadzieję, że większości nocnych graczy spodoba się ta zamiana.

 

Prosiłbym jeszcze o zdecydowanie, którą z mniejszych map zamieniamy:

Aim_Crazyjump czy Aim_usp_map

 

a może już nic nie ruszajmy? Dajcie znać :)

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabul lub eldorado ????? Tuscan mapa esl. Ludzie nie nie i jeszcze raz nie to są mapy na cod mod i na 4fun a nie na FFA bo jak dla mnie FFA powinno się składać z Eslowych map i jedną mapą nie eslowa ;) a my tak mamy Mirage,DD2,Nuke,Inferno,Tuscan,Train no i zwykła czyli dust2002 i żadne zmiany map nie będą potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te mapy już były. Eldorado wypadło po 1 dniu bo to kompletny szajs. Kabul ma 1 bs wiec raczej też odpada. Tuscan to bardzo dobra mapa, graczy na niej nie brakuje. Nie ma co zmieniać.

 

@James mapy eslowe to na serwerze TP powinny być. Na ffa to może być kazda w zasadzie ;p

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe mapy są dobre, nie trzeba nic zmieniać, ale jeśli już jakieś zmiany wchodzą w grę, to proponowałbym, żeby zamienić tuscana za np. eldorado czy Kabula

 

 

Ja też myśle ze te sa dobre i nie powinny byc zmienione. Kabul by sie przydal. ;p 

 

 

Hames, chcesz sobie pograć mapy esl'owe, to graj esl xd Chodzi o to, by było miło, żeby nie były forever te same mapy ;D

 

Dlaczego poruszacie temat zmiany dużych map w ankiecie, która dotyczy wyłącznie małych?

 

Zgodnie z ankietą:

mapa aim_crazyjump została zdecydowanie wybrana przez większość graczy do usunięcia jej z cyklu mniejszych map.

Z minimalną ilością głosów, wygrywa mapa: awp_map / aim_ak-47 Na razie wprowadzimy awp_map. Najwyżej za tydzień zostanie ona zamieniona.

 

Temat zamykam, bo nie ma sensu wyciągać innych map, jeśli nie posiadają zdecydowanej większości ilości głosów.

 

/Close

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności