Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie serwera


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

A ja z kolei przemyślałbym tego 'anty-czita' który automatycznie banuje za te f9, f10 itd.

Z jednej strony ludzie czasami dostają bany za nic, bo akurat maja jakieś bindy na kupowanie broni na tych klawiszach (był tu temat taki ostatnio gdzie ktoś prosił o UB). A z drugiej strony banalnie łatwo to ominąć. Poza tym wyskakują (przynajmniej mi) z powodu tego plugina jakieś śmieszne errory w konsoli i w niczym się tam nie można połapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei przemyślałbym tego 'anty-czita' który automatycznie banuje za te f9, f10 itd.

Z jednej strony ludzie czasami dostają bany za nic, bo akurat maja jakieś bindy na kupowanie broni na tych klawiszach (był tu temat taki ostatnio gdzie ktoś prosił o UB). A z drugiej strony banalnie łatwo to ominąć. Poza tym wyskakują (przynajmniej mi) z powodu tego plugina jakieś śmieszne errory w konsoli i w niczym się tam nie można połapać.

to siedzi w NeoBans takze nie wiem czy to tak latwo usunac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czit key'e niech zostana, plugin jest pomocny przy łapaniu odpalonych dzieci. Ale z tymi zmianami map to powiem wam ze w glowie mi juz sie pomału pierdzieli.

Edytowane przez Damian? NL/PL
Nie bedzie zmian mapcycle zostaje jak jest
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o FFA? Tam jest dużo adminów i bardzo dobrze pilnują porządku, natomiast na only dd2 jest porażka...

Zgodzę się z tobą Wiolk. FFA jest ogarniętym serwerem bo ponieważ gdyż dlatego że iż azaliż jest dużo adminów(ogarniętych za przeproszeniem).

A na DD2 brakuje adminów żeby pilnowali porządku i serwera.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zadowolony że wszyscy sa za FFA, dlatego musimy włożyć sporo serca aby grało sie tam jak najlepiej. Mi natomiast gra sie na wypasie  :in-love:. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei przemyślałbym tego 'anty-czita' który automatycznie banuje za te f9, f10 itd.

Z jednej strony ludzie czasami dostają bany za nic, bo akurat maja jakieś bindy na kupowanie broni na tych klawiszach (był tu temat taki ostatnio gdzie ktoś prosił o UB). A z drugiej strony banalnie łatwo to ominąć. Poza tym wyskakują (przynajmniej mi) z powodu tego plugina jakieś śmieszne errory w konsoli i w niczym się tam nie można połapać.

 

Bindowanie na F9 F10 ma moze 0.1 % graczy.  Pozatym gdy to juz ma to ciagle spamuje F9 ? Co on kupuje broni dla wszystkich graczy w teamie ?

Pozatym zmienic bind to jest 5 sec roboty , 2h nic mu sie nie przynajmiej ma czas zmienic sobie te bindy . A przydatne na lapanie cheatow dla nas adminow jak juz wspomnial polaczekkkkkkkk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerobiłem plugin z przenikaniem przez graczy specjalnie pod serwer BF2 dla soota jest teraz opcja aby ten plugin działał na początku rundy tylko mianowicie ile chcecie 5-30 sekund a później przenikania już nie ma więc Damian/gracze jeśli chcecie wgram poprawkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenikanie musi zostać od razu jest poprawa gry nikt nie narzeka, co sie chwali :D A co do asyst jestem przeciwny. Nie podoba mi sie to, co nie tylko mi.

 

OGÓLNE PODSUMOWANIE SERWERA FFA:

 

Serwer jak na tą chwilę jest najbardziej ogarniętym serwerem w całej sieci. Oby tak dalej. Każdy poświęca swój czas aby grało sie nam jak najlepiej. Tak trzymać. Damian jesteśmy z tobą  :party:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. serwer wyglada bardzo ciekawie. :D

tylko że troche za dużo banów dla "lepszych graczy", że tak to ujmę.

(jeżeli ktoś miał już robione ssy i był czysty (raz czy dwa) to nastęne "interwencje" są chyba nie zawsze potrzebne).

 

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, macie prawo sądzić inaczej :>

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak.. serwer wyglada bardzo ciekawie. :D

tylko że troche za dużo banów dla "lepszych graczy", że tak to ujmę.

(jeżeli ktoś miał już robione ssy i był czysty (raz czy dwa) to nastęne "interwencje" są chyba nie zawsze potrzebne).

 

Oczywiście jest to tylko i wyłącznie moje zdanie, macie prawo sądzić inaczej :>

 

Pozdrawiam

Mamy 17 adminow dlatego tak czesto zdazaja sie bany... Swoje trzeba "przecierpiec" :P ale gwarantuje ze pozniej mozna spokojnie grac:) Przy zainstalowanym NeoBansie i obecnosci adminow praktycznie non stop mozna sie cieszyc gra ;)

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natalja ma rację przenikanie to strzał w 10, na dd2 też by się to przydało bo niezłe bluzgi lecą jak się kogoś na dd2 na gali zablokuje :D

 

A ogólnie co do FFA nie mam zastrzeżeń ;]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności